Свеж
Лесна Вистинска Премиум Криза Кафеава Кожа Професионален Готвач Нож Торба/Готвач Нож Ролна 9 Слотови Простор #К12

Лесна Вистинска Премиум Криза Кафеава Кожа Професионален Готвач Нож Торба/Готвач Нож Ролна 9 Слотови Простор

Достапност: Достапно.
DEN 2352.00

Професионален Кожен Готвач Нож Торба Најлесен и одличен начин за безбедно складирање и транспорт на вашите ножеви. Оваа торба е изработена од лесна премиум кожа и вклучува прилагодливи кожни ремени. Совршен простор за нож со дополнителен џеб со патент. 9 џебови за цврсто држење и прицврстување на ножевите. Димензиите На Ролната На Ножот Се Долги 15 Инчи х Широк Околу 22 Инчи Кога се Одмотуваат. Професионална Торба За Нож За Готвач Од Кожа-Совршена За Професионални Готвачи и Кулинарски Студенти Најлесен и одличен начин за безбедно складирање и транспорт На вашите ножеви Оваа торба е изработена од лесна врвна кожа и вклучува прилагодливи кожни ремени Совршен простор За ножеви за цврсто држење и прицврстување на вашите ножеви.

За производот

Купувачите избираат и

Полиестер Затворање на копчињата Материјал за миење Материјал : полиестер, мека топла, обична лесна, лаб

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Направено од Hot Racing; Hot Racing е компанија со седиште во САД; Делови се добиени од кинески производители Сите

Склопувачко дно, се преклопува рамно за складирање 1 / 8 " (3мм) САД направија поли пена материјал...

JJC OlympZonnekap LH 61f Zilver Timetrends24 / JJC Аспиратор за компатибилен леќа со висок квалитет Направено од метална легу�

Мидилото за враќање на енергијата со целосна должина за супермеко амортизирање Наречена синтетичка ку�

Тери ткаенина покрива скромни костими за капење бело подлога бикини врвни метални бикини врвни бикини �

100% поликотон Направени во САД или увезени 【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логист

Совршено Вклопување : Дизајнирано за цврсто вклопување на поголеми лименки или шишиња со пивце кои се д�

Матна површина, удобна за допир, не е лесно да се залепат отпечатоци од прсти Мек силикон за подобра зашт

Не само што оваа гимнастичарка е убавина, туку ќе ги одржува вашите топли пијалоци топли, а ладните пија�

Тој е густ, силен и не 'рѓа затоа што е изработен од не'рѓосувачки челик Едноставно за расклопување и чад.

100% влакна Мајк Направени во САД и увезени Затворање на кука и очи 715 дена испорака Материјални велосипед

БРЗИНИ ДО 10 ГИГАБИТИ : Ги Исполнува строгите стандарди TIA / EIA 568 B 2 за да обезбеди брзина на податоци до 10gbp

【Висок сјај свилен виножито PLA】 Овој тип на виножито од виножито нормално околу 15 метри ја менува бојат

Клучот за автомобили Rreplacement одговара на Cadillac Escalade 20072014 GMC Yukon 20072014 Chevrolet Tahoe & Suburban 20072014 Chevrolet Traverse 20092015 DIY п

Пластика Vanity Tray може да складира разни предмети, како што се леб, овошје, закуски и така натаму, деликатн�

Supermicro M11 SDV4 CLN4 F MiniITX матична плоча со EPYC 3151 SOC процесор Supermicro M11 SDV4 CLN4 F MiniITX матична плоча со EPYC 3151 SOC процес�

Ветроупорен и антимагла, овој пепелник спречува пепел да биде разнесена и ја намалува циркулацијата на

Преносен пепелник на овална форма има добра изведба на запечатување и ние ви понудивме резервна кука за

најлонска ткаенина Доење Покритие Бебе Автомобил Седиште Крошна Нега Пончо Шетач Сонцето Покритие Нег�

Продолжување Црево Име на брендот : Оатеј Број на модел : 274038 Земја На Потекло : Кина Продолжување Црево И

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Одговара на 750 мл вино или други шишиња за пијалоци Одговара на лименки од 24 мл или шишиња со пинта...

`+ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА и СИМПАТИЧНА ГОЛЕМИНА – шишињата со вода 12оз се вклопуваат во повеќето држачи з

Капацитет : 10мл; Боја : случајна боја; Материјал : Стаклени шишиња тело, пластично капаче, топка за не'рѓос

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Вест Хем Јунајтед Фк Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

КОМПЛЕТНА Школка за КУЌИШТЕ ЗА XB0 X Серија S & XB0 X Серија X Контролер кој никогаш не бил користен, ова е Вист

●Надграден Флексибилен Издржлив Статив ● користевме силикон за храна, така што не треба да се грижите �

Украсете го вашиот дом со стил оваа сезона! Материјал : Метал / дрвоFIR Димензии : 16 "h x 15" w x 9 Од модерна до а�

【Супер мек материјал】 Направен со супер мек фланелен материјал на печатената површина и меѓуслојно па

Големина : 4 "x 6" Тоа е идеална големина како исклучителна декорација на домот Премиум материјал : Нашиот �

A soothing breeze and energy efficient air circulation with the highest form of craftmanship utilizing advanced technology the Ciata Lighting 44Inch Xavier Indoor Ceiling Fan with Dimmable L

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија Prontеб на предните

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

НАЈДОБАР ПРОНАОЃАЧ НА КАМЕРИ ПРОТИВ ШПИОНИ : можете брзо да користите детектор за скриена камера и ведн�

Содржи : 1 парчиња 140*75мм Квалитетна стока Природна резба на флуорит Дева Марија религиозна фигура Секој

Scroll