Свеж
Рекомбинантен Дрософила меланогастер Протеин Со четири споени

Рекомбинантен Дрософила меланогастер Протеин Со четири споени

Достапност: Достапно.
DEN 172.80

Гененаме : фј; ЦГ10917; Дмелцг10917; Фј ЦГ10917-ПА; фј-ПА; четири заеднички. Видови : дрософила меланогастер (Овошна мува); *Тампон За Складирање : тампон базиран На Трис, 50% глицерол. Секпос : 100-583. Складирање : Чувајте на -20 Степен Ц, за продолжено складирање, зачувајте на -20 степен Ц или -80 Степен Ц. * Извор : Е Коли Или Квасец или Бакуловирус Или Клетка На Цицачи; *Чистота : >90%; *Информации За Ознаката : Неговите обележани; *Белешки : Не се препорачува Повторено замрзнување и одмрзнување. Чувајте работни аликвоти на 4 степени Целзиусови до една недела.*Seq : G LPRHQDSPPD LPEEQMVA VEPLSSYRVE FIKETDELSA EQVFRNAFHL EQDKDAPDSM VVKKLDTNDG SIKEFHVQRT ASGRYRKGPE RRLSKKMPER VQPQETSRSP TTSPTNPTSE HQAGFIEEDV YWGPTVEQAL pkgfaakdqv SWERFVGEQG RVVRLEQGG RMQNRMVFA DGTRACARRR QNTDQGEI FSYYLGQLN ISNLAPSAAT VVDTSTPNWA AALGDITQAQ WKERRPVVLT RWLSDLEPAG IPQPFQPLER HLNKHDVWNL trhmqserqa QSQPHGLKR LGAASPGSA HQSNAIETG TGTETANGAL VQRLIELAQW SDLIVFDYLI ANLDRVVNNL YNFQWNADIM AAPAHNLARQ SASQLLVFLD NESGLLHGYR LLKKYEAYHS LLLDNLCVFR RPTIDALRRL RAGAGRRLR dlferttsag VRDVLPSLPD KSVKILVERI DRVLGQQC QGS; *ПРИСТАП# : NP_477483.

За производот

Купувачите избираат и

Пп Произведено во САД Или Увезено ✿ Направени од дрво материјал и пп материјал ✿ двослоен бенто ку�

Исправен Нов Глобален Адаптер 5 V AC / DC За Evizen Digital V100 MDT V100 MD T 101 Таблет КОМПЈУТЕР Evizen Maxmade Дигитален ЕМ63 EM63

Зголемете ја атмосферата на фестивалот Карактеристики симпатична Божиќ модели и уникатен облик перниц

♚€Најновиот дизајн q : Бод Air Pods 1t Вклучуваат) Колекција За Љубителите На Бод! На Air Pods 1s убедливо за носењ

6,44 инчи, ТЕЧНОСТ АМОЛЕД, 90хз, HDR10+, 1080 х 2400 Пиксели, Корнинг Горила Стакло 5 Андроид 10, Оксигенос 10.9, Qualcomm SDM76

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Одделно тсакомпатибилен, полнпатент школка отворање со поместена лаптоп ракав (се вклопува до повеќето

Jerseyерси Повлечете го затворањето Не паѓајте суво Материјал : Полиестер, ткаенина : Мешунки Карактеристи

Комплет од 5 ѕидни куки Вклучува куки од 5 парчиња Рачно насликани детали на украсни парчиња Ве молиме за

●Изработен од избрани висококвалитетни материјали, тој е поотпорен на абење на напнатоста отколку оби�

Ајкула Супер Нерѓосувачки Брич Ножеви 40 Пакувања од 5 Сечила по Пакување За Вкупно 200 Сечила Сечила со на

UL / SGS Одобрен HIEARCOOL USB C Центар : интелигентниот USB C Адаптер совршено ги комбинираше сите функции што ви се

Производите вклучуваат : 4 комплети (8 парчиња) мал примарен комплет за брава од нерѓосувачки челик Голем

●Екстра Голема Големина●13 х 4,5 х 10 инчи(пакување Од 12 И 12 Хартија За Завиткување)крафт хартиени кеси со �

ДНЕВНА ДОЗА НА УБАВИНА : Прославете ја интригата и дизајнот на овие светилници секој ден со овој календа

● ВИСОК КВАЛИТЕТ : Исечени од германска фолија, нашите налепници се отпорни НА ув, временски услови и си�

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

пинк корсет премиер почетокот се занимава Почитувани Кралица, ве молиме проверете ја нашата табела со г

●Професионален мултифункционален : Дизајниран со 11 видови метални битови и 6 ленти за брусење, погоден �

Микрофибер Playmat е дизајниран со користење на жолта, портокалова и зелена акварел сончоглед печатење и з�

Дрвени И Метални Полици За Закачување : рачно изработена ѕидна полица изработена од дрво и метален држа�

Совршени решенија за складирање тоалетна хартија, крпи за раце, лична нега во бања или зачини, играчки з�

Популарни Аквариумски Римски Урнатини за Декорација На Аквариум! Ве молиме изберете го нашиот римски с�

Полиестер, Кадифе Повлечете го затворањето Миење Раце Само Здолниште е направено од полиестер, шифон и �

USB МАШКИ ДО машки кабел СО високи перформанси ги поврзува компјутерите со USB 30 тип а порта (наназад компа�

Порцелан Големина на производот : 2,2 х 0,9 инчи (5,5 х 2,3 Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапониј�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран нинола производ Рачно изработена кожна конструкција...

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен...

Неткаен материјал Божиќен Џеб За Садови : Направен премиум материјал, еднократно и, пријателски и неизб

Материјал : ТВкутијата за складирање на далечински управувач е изработена од внимателно изработена вис

Услуга : 1 година гаранција за квалитет Ако имате проблем во врска со оваа ставка, ве молиме контактирајт

Scroll