Свеж
Слама од нерѓосувачки Челик за повеќекратна употреба Со Синџир На Клучеви И Куќиште, Пренослива Пренослива Должина Променлива Слама Со Средство За Чистење Слама

Слама од нерѓосувачки Челик за повеќекратна употреба Со Синџир На Клучеви И Куќиште, Пренослива Пренослива Должина

Достапност: Достапно.
DEN 159.84

Еколошката метална слама е изработена од нерѓосувачки челик 304, безбедна за миење садови, издржлива и еднократно Стабилниот нерѓосувачки челик е безбеден за овошен сок, млеко, смути, коктел, кола и други безалкохолни пијалоци. Спецификација : 0,27 инчен внатрешен дијаметар. Прилагодлива должина од 3,9 инчи до 9 инчи, одговара на повеќето големини на чаши. Со алуминиумско куќиште и четка за чистење слама што се склопува, пренослива, чиста и санитарна. Еднократно, повеќе еколошки од пластичните или хартиените сламки. Има толку многу причини да ја сакате сламата од нерѓосувачки челик што се склопува. Користењето сламки помага да се намали на боење на забите. Склоплива слама е многу удобна и лесна за носење. Сламките од нерѓосувачки челик се најдобриот еколошки подарок, ајде да направиме нешто за да ги намалиме пластичните сламки за еднократна употреба.

За производот

0.27 inch Inner diameter. Adjustable length from 3.9 inch to 9 inch, fits most sizes of cups. :

Купувачите избираат и

Тоа е вистински ретро фиксна телефон, може да се користи низ целиот свет Нема надворешно напојување, дир

✅ ✅идни куки Големина : 22x10 cm / 8 ✅ Куки за висечки материјал : фиберборд, железо ✅ Карактеристики на само

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

Алуминиум оксид камен погоден за сите апликации за општа намена Големина : 150мм х 20мм Досади : 32 (13) мм...

Не'рѓосувачки челик 100% нови и високо квалитетни алатки за игли за отстранување на акни Материјал : Не'рѓ�

Електрокабел за отпорност на корозија Засиленото барел обезбедува одличен електричен контакт и отпорн

Темно сино агат кристал геоде сопствена печатена веганска кожа за стигнување на паметниот телефон со т

YOU ARE PURCHASING THE PICTUREDCOLLET CHUCK EXTENSIONSOLD BY M & J TOOLING LLCDAYTON, OHIOPRODUCT SPECIFICATIONS : CONDITION : USEDCOLLETS HELD & LABLEING : 3 / 4" SERIES ACURAFLEX 90753 SH

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

3 пакувања со спирални тетратки со тотални тетратки доаѓаат со 3 парчиња списание со A5 со големина 5,7 "x 83",

Complet Комплети за сликање со дијаманти Големина на платно : 30x30 cm / 118x11,8 инчи високо чисто претходно печа

Гума ѓон women wrestling shoes summer shoes for women soccer shoes women cycling shoes mary jane shoes women dress shoes white shoes for women shoes women light up shoes work shoes we

Памук МАТИ : Многу добро без разлика дали се искористивте или како подарок Цветниот пласман : Со едноста�

Добри перформанси : Одличното влакно на PLA има силна цврстина, мала намалување и подобра адхезија помеѓу

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

Надворешни дијаметри : 355мм, дијаметар на дупката : 25,4мм, дебелина : 3мм, Тип на заби : Сечење метал Број на �

Што добивате : 1 сет на Q37 3во1 микрофон, 1 сет на микрофон Q78 4во1, погоден за семејни и пријатели дома караок

ФИФА 17 монети Инструкции за трансфер на монети во FIFA 17 A Play Station4 / PS4 Трансфер на монети е со купување игр�

Кутијата за складирање го усвои изгледот на лисја на Chinoiserie Bamboo, гроздобер и модерен, цилиндричен дизајн

♥ Домашен телефон со двојна употреба на wallидот на работната површина, компактен и не зафаќачки простор,

Strech X5 V3 5 инчи 220мм комплет за рамки XType Split FPV RC Drone комплет квадрикоптер рамка со печатени делови Поддршка

Кутија за дрвени пари од 8,5 см Направено од цврст 6мм МДФ Печатено од четири страни со прекрасен дизајн...

18, 34 или 50 пристаништа за управување со конзолата Модуларен дизајн поддржува интерфејси RS232 RJ45 и USB 3 Двој

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

? 【Големина】 Комбинација : две парчиња, едно големи и една мала, дијаметар 18 см (709in), дијаметар 24 см (9,45in) �

Брзо заклучување Брзо заклучување : Материјал : ABS+PC база, рачка, плоча за притисок на компјутерот, цилинд

【Компатибилен со 2022 2023 Toyota Tundra 【Заменува дел】 Тундра кревет Чекор : PTS3034000 Ве молиме, проверете дали мо

Единицата за полици од 5 нивоа е исклучително корисна за организирање работи Со овој производ, нема пове

Непосредно дневен планер Дневниот планер е даден, ако пропуштите еден ден или не сте на работа тој ден н

Подлога за слетување на беспилотни летала : За Mavic 3, DJI Mavic Mini 1 / 2, Mavic 2, Phantom Series, DJI FPV, DJI Air 2 / 2s Премиум водоо

Аланот Амана е лидер во индустријата повеќе од 40 години Посветеност кон постојано обезбедување на најв�

Scroll