Свеж
Рекомбинантни Ентеробактерии фаг Т4 склопување на опашка-цевка протеин Гп48

Рекомбинантни Ентеробактерии фаг Т4 склопување на опашка-цевка протеин Гп48

Достапност: Достапно.
DEN 1107.20

Гененаме : 48; гп48 основна подединица; генски производ 48; гп48. Видови : Ентеробактерии фаг Т4 (Бактериофаг Т4); *Тампон За Складирање : тампон базиран На Трис, 50% глицерол. Складирање : Чувајте на -20 Степен Ц, за продолжено складирање, зачувајте на -20 степен Ц или -80 Степен Ц. * Извор : Е Коли Или Квасец или Бакуловирус Или Клетка На Цицачи; *Чистота : >90%; *Информации За Ознаката : Неговите обележани; *Белешки : Не се препорачува Повторено замрзнување и одмрзнување. Чувајте работни аликвоти на 4 степени Целзиусови до една недела.*Seq : AIVKEITAD LIKKSGEKIS AGQSTKSEVG TKTYTAQFPTT GRASGNDTTE DFQVTDLYKN GLLFTAYNMS SRDSGSLRSM RSNYSSSSSSSS ILRTARNTIS STVSKLSNGL ISNNNNSGTIS KSPIANILP RSKSDVDTSS HRFNDVQESL isrggtatg VLSNIASTAV FGALESITQG IMADNEQIY TTARSMYGGA ENRTKVFTWD LTPRSTEDLM AIINIYQYFN YFSYGETGKS QYAAEIKGYL DDWYRSTLIE PLSPEDAAKN KTLFEKMTSS LTNVLVVSNP TVWMVKNFGA tskfdgktei FGPCQSIR FDKTPNGNFN GLAIAPNLPS TFTLEITMRE IITLNRASLY AGTF; *ПРИСТАПУВАЊЕ# : NP_049806.

За производот

Купувачите избираат и

❅ Материјал : Направено од висококвалитетен памук / дакрон / шифон / полиестер / најлон ткаенина, пријате�

Ние ви нудиме брза и ефикасна Gurantee по продажбата, можете слободно да ни испратите епошта доколку некој п

100% полиестер • ❤ • 【Нормално време на испорака】 : 715 работни дена hats for women fashionable womens summer hats sun protection womens

Увезени ✔ 【Womenените флип флоп сандали】 флип апостолки со лак поддршка жени летни влечки жени жени црни

Големина : 6,5 см x 6,2 см x 0,8 см (2,6 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало Карактеристики : во облик н

€Надградба 35" Продолжена Долга РачкаСпасете Го Половината И Грбот Q прилагодливата рачка е составена о

Зацврстени завртки (одделение 12 Нема повеќе одземени глави Зачувајте го вашето време 6 "x 6" (вистински 5,5 "

Шприц во серија Хамилтон 700 23 S26 S мерач Зацементирана прекинување на иглата, стил на точка како Компаниј�

даф фелт е 100% природен производ и изработен од чиста Мерино волна Зошто Мерино? Само Чистата Мерино волн

Совршено комбо : 1000 пакет, димензии : 7 x 6 ", 1" восочен сендвич хартија обвивки во кутија за дистрибуција, о�

Добра обработка, исклучителна и убава, овие приврзоци можат да го привлечат вниманието на вашите гости �

Одлично за отстранување на згура за заварување, чистење на одлеаноци, дерѓосување и заварување на завар

Најлесниот луксузен стол поширок, повисок и поудобно од кој било друг стол за кампување со ултралејт во

Поточно дизајниран за i Phone X за совршено вклопување Компатибилен безжично полнење Флекс за сместување н

? 【2022 промоција】 Зимски палта за жени / мајка / пријатели Купете 1 Добијте само 3% попуст Купи 2 Добијте 5% п

Sketchbook направен од 100% холандска пулпа Sketchbook направен од 100% холандска пулпа Оваа линија на тенки зашиени �

✅ 【【30 AMP RV рецепт】 Плачениот монтиран RV Outlet Функција на силен мерач галванизиран каиш за монтирање на �

❤ Материјал : Рајон, полиестер, спандекс, памук Добра еластичност, лесна, мека и удобна ❤ Направено во СА

Димензија : Знакот е во димензија 16 x 20 инчи Висок квалитет : знакот што виси е изработен од природно дрво,

Категорија : Материјал Ракување Тркалца и Тркала Не може да се испрати Во Калифорнија Категорија : Мате�

Должина : 43 / 4 ” Наклонет врв на точката Не магнетски не'рѓосувачки челик Четкана завршница за намален с�

Големина 8 "x 1" со 11 / 4 "Арбор 2 парчиња 46 тркало за заострување на грип без да се уништи за долготрајна упо�

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти...

Увезени Рачно изработени и рачно украсени во Венеција, Италија Доаѓа со ознака за автентичност Црни Сат

❤ 【Исклучителни и стилски уметнички дела! 】 Прецизниот изглед на дизајнот, готската банка за свинче Мо

ДЕКОРАТИВЕН ДРЖАЧ ЗА ВИЛУШКА за ЛАЖИЦА Убаво За стапчиња за јадење, лажица, вилушки за одмор, ви помагаа�

Порта опфаќа Транспарентен грб со поддршка за ознаки на средства Mag Connect адаптер за компатибилност со Си

50% полиестер, 10% sequins, 20% мрежа, 10% спандекс, 10% најлон Балетскиот леотарски фустан е изработен од полиестер

F035 G1 / 2 Сензор за сензори за проток на проток на вода Сензор за проток на проток на проток на проток на пр�

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

Гаранцијата на производителот не може да се примени Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефо

Кристалната топка со светла е изработена од синтетичка смола и очила и има различни дизајни за избор Му�

Останете на врвот на вашиот распоред, списоци со задачи и повеќе со овој приспособлив планер Со дисконт�

100% памук Повлечете го затворањето Ексклузивна маица од подземно печатење, печатена и дизајнирана во СА�

Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за менст�

Конектор за олово со жица за повеќебојно+подесување на белата LED лента со светло со 48 "олово, може да се н�

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

Scroll