Свеж
Торба за складирање За Хигиенски Влошки За Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша, Организатор На Вреќи За Менструација За Женски Влошки Тампони, Овошна Жолта Лимо

Торба за складирање За Хигиенски Влошки За Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша, Организатор На Вреќи

Достапност: Достапно.
DEN 143.84

●Совршена Торба За Заштита На Приватноста+-тоа е совршен организатор за хигиенски салфетки и влошки! Специјално дизајниран за тинејџерки, жени и дами Комплет за прв период ви помага да избегнете срам поради посебни периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност. ●Големина на џеб- 4.6 инчи, секоја торба за складирање може да собере 6 до 10 мали хигиенски салфетки (за дневна употреба) или 5 до 6 големи хигиенски салфетки (за ноќна употреба). Тоа може лесно да се стави во вашиот ранец или чанта. ●Премиум Материјал● - нашата торба за период е изработена од мека и пријателска за кожата ткаенина за собирање. Мали и симпатични, издржливи и отпорни на нечистотија, перат, погодни за девојки, дами и жени. €Практичен Дизајн Q-торбата за складирање е дизајнирана со патент, што е погодно и практично за отворање и затворање. Внатрешниот слоевит дизајн може добро да складира тампони и да ги одржува работите организирани. ●Разноврсна Употреба - овие организатори на санитарни салфетки се погодни за чување хигиенски салфетки, тампони, менструални чаши, влошки, влошки за нега, облоги за гаќи, менструални чаши, а може да се користат и како козметичка кеса за носење ситници за девојчиња и жени, како што се кармин, мини огледало за суета, клучеви, готовина, кредитни картички итн. Оваа торба за складирање санитарни салфетки е убава и модерна, специјално дизајнирана за тинејџерки, дами и жени, што ви овозможува да избегнете срам за време на менструацијата и целосно да ја заштитите вашата приватност. Тоа е мултифункционална торба за подлога за чување personal предмети, не само за хигиенски салфетки, женска менструација, тампон, туку и за чување мали огледала, кармини, накит и мала козметика. Спецификации : - Големина : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи/12х17х17 см-Материјал : Крпа За Собирање - Тежина : 0,13 фунти/60гр-Идеален За девојки, дами и жени да го користат во училиште, канцеларија, внатрешно или надворешно и патување. - Чување хигиенски салфетки, менструални чаши, влошки за нега, клучеви, накит, кармини, козметика, готовина, кредитни картички, мини огледала итн. Пакетот Вклучува : 1 ● Торба За Складирање На Санитарни Салфетки.

За производот

Купувачите избираат и

● Совршен за ВАШИОТ Р, автомобил, камион, брод и многу повеќе ● 4 моќни сечила ви овозможуваат ладен вете

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

Тип : Правосмукалка Делови Директна замена на стари, лоши делови Издржлив и лесен за инсталирање за долг

1975 Елизабета ВТОРА портрет 1 Нов Денар Аверс Втор крунисан портрет НА Хм Кралицата Елизабета ВТОРА сврт�

Сеопфатен Детски Сет За Забави : 12 премиум покани за роденден користете хемиско пенкало за пишување кор�

Може да држи, торба, котел, шише со соја сос, ножици и сл Може да издржи тежина до 4 килограми, многу цврста

Гаранцијата на производителот не може да се примени Компатибилен Модел : Галакси S22 Ултра Серија : OUTBACK О�

【Чувствителност】 : 100 d B / MWfrequency Одговор 18–20, 000 Hz и импеданса 32 Ohms Постојат со двоен 3,5 mm кабел што може д

Шема на вентил : 3насочно мешање или пренасочување Вентил cv / GPM : 63 Рејтинг на телото : 250 Максимална темпе�

4 x приклучоци со отворен усна (2 големини, секоја големина има 2 приклучоци) 12 x завртки за монтирање...

Количина : 2 Налепници како слика Големина : 4 "х3, 4" Проверете ја инструкцијата на нашата слика Надворешна

Со двојно завршената четка за права на правата на Мели Beauty, постигнувајте беспрекорна примена на буквар

Земја На Потекло : Кина Висината на Пакетот На Производот е 7,5 инчи Должината на Пакетот На Производот е 0

Производ 1 : Шатор за куполи со цврста рамка што издржува ветрови од 35+ км на час Производ 1 : Лесно поставу

Рачката на копчето е изработена од висококвалитетен бакелит, кој има добра цврстина и не е лесно да се с�

Мекиот материјал : Овој харем панталони скока за жени се изработени од 100% полиестер, супер мека и удобн�

железо КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ исто така одлична декорација за вашата спална соба, дневна соба и канцелари

?Компатибилност : 360 ротирачки случај дизајниран За Samsung Galaxy Tab S8 11инчен SMX700 / X706 2022 и Galaxy Tab S7 11инчен SMT870 / T87

100% полиестер Womenените со високи половини за вежбање, лесни хеланки, јога панталони, хулахопки искинаа хе

Nbk Јапонија MJC95 CSKWH 45mm до 50mm Jawтип Флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC95 CSKWH 45mm до 50mm вилицатип Флексибилна Спо

ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : Андроид 90; RAM МЕМОРИЈА : 4 GB; ROM : 64 GB; ПРОЦЕСОРОТ : 6 Основни КортексА72@ 1.8 G + Четиријадро К

1954 Линколн Пченица Цент Пени ролна војна втората светска војна Еве целосна ролна 51 (давам дополнителни)

Д р Бах цреша слива Аинсвортс Оригинален Д р Бах метод разредување 1 : 240 алкохол 40% волумен Како да се кор�

Боја : Бела Вкупна тежина : 13,1 lb (6 кг) Материјал : ABS тело, PP (полипропилен) влезна врата Димензии (1 кутија) :

?[?????????? ???? ??????? ??????????? ??????????] Овој случај i Phone 14 Pro Max, со магнетски прстен од авијација, кој совршено се усо�

ДијаметарТеми По Инч : 1 / 420 Должина : 31 / 2 инчи А307 е спецификација за завртки од јаглероден челик, столпчи

90% полиестер, 10% спандекс Повлечете го затворањето 【Влакната влага】 : Ова лето морнарички сини голф маи�

челик Сечила За Стегање Кабел За Стриптизета : изработени од материјали и имаат долг работен век...

Делукс модерно стаклено шише со дифузор со зачаден бакарен градиент, совршено за додавање декоративен �

Резолуција од 3 MP, поддржува големина на слика 2304x1296 (стандардно), 1920x1080, 1600x1200, 1280x960, 1280 x 720, 1024x768, 640 x480, 320 x 24

18 инчен долг ролери за масажа со цврста, брановидна текстура за крајна мускулна стимулација и олеснувањ

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 7мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 7мм Должина На Спојување : 35...

?Одговара За 2010 2011 Тојота Приус Трепкачите ?Водоотпорен : висококвалитетно пластично куќиште ЗА СТОМАЧН

Земја На Потекло : САД Тип На Пакување : Бела Кутија Рохс Во Согласност : Да Гаранција : 1 година Боја : Искл

Специјално дизајниран под лицето за миење на главата и заоблена точка Од 1946 Година, Авионското Монтирањ

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

100% сосема нов; Само компатибилен За Почесна Подлога 8 / Таблет За Чест 8 12,0 инчи Објавен 2022 година Не е ко�

За да се обезбеди дека Speck Presidio Grip нуди крајна заштита за вашиот i Phone, таа е испуштена од висина од 10 стапк

Затворање на ушната Јамка Донесувањето на ова безбедно и ефикасно спречува прашина, фини честички и пол

● Тип Против Запленување : Општа Намена Против Запленување ● Контејнер За Лубрикант : Конзерва Со Четка

Чист, едноставен и модерен дизајн, изработен од трајни материјали Трајни и моќни, со едноставност на цил

Scroll