Свеж
Ц-Лон Мушка Кабел, Остриги - 0,5 мм, 92 Двор Калем

Ц-Лон Мушка Кабел, Остриги - 0,5 мм, 92 Двор Калем

Достапност: Достапно.
DEN 1.67

Материјал : Врзан Најлон Мерки : приближно 0,5 мм дијаметар (Текс 210). Должина : приближно 92 јарди (84 метри) по бобина. Произведено во САД. Бобин е со димензии 1 "х 1. Супериорен кабел за мушка за микро макрама, капчиња со мушка, жици од монистра и кумихимо. Со толку многу убави, богати бои на располагање, сигурно ќе бидете инспирирани. Овој врзан најлонски кабел е направен во САД и доаѓа на калем со димензии приближно 1' х 1,25". Мерењето на кабелот Е Текс 210 и има дијаметар од околу 0,5 мм, што го прави совршен за големина 8/0 семенски монистра или поголем.

За производот

Купувачите избираат и

Модел : 2711K6 C2 L1 Тип : Панел Panel View 600 100% големи акции, нови во кутија, 1 година гаранција! Имаме сите серии н�

Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер Создадете прекрас�

Вметни Ширина( мм) : MTQNR2020 K16 Цврстина : 4245 Број на модел : MTQNR2020 K16 Слој : не вклучувајќи Употреба : Надворешн

Тип на производ : Софтвер Софтвер за одржување на управување со мобилни уреди Произведено од Data Logic скен�

1 : 87 хо скала Овие се хоби одделение производи безбедно спакувани за заштита во превозот Ве молиме ракув

Полипропиленската лента е лесна за употреба, економична, силна и половина од тежината на челикот Поли к�

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : Направено од PU кожа за да се спречат гребнатини и издрж

Направено од најлон материјал, издржлив Направено од издржлива ткаенина во Оксфорд, материјал што може

1 Работен принцип е како што следува : Во турбина, млазот на млазницата не е тангенцијален, туку е насочен

94% најлон, 6% еластан Повлечете го затворањето Ткаенина : Останете заштитени од груби УВ зраци со изградб�

Шишето LOCKNLOCK TREK е опремено за вашите авантури во затворен простор и на отворено Направени од БПА без, без

[Материјал] : Замена на сечилото за машина за соблекување жица Направено од специјална легура со голема �

♦ Совети : Ви благодариме за учеството Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не Ние сака�

Водоотпорен винил за влажни или влажни апликации Одлично за груби услови за затворено / отворено 12 "паму

101 MP дигитална камера 2,4 инчен екран за преглед на екранот на допир Бара 3 батерии на ААА (не се вклучени) Д

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Тип : Регулатор на напон Број на модел : 0 Спецификации на артикалот : �

【Водоотпорен звучник и ултра преносен】 : Преносен звучник покриен со висококвалитетен антипаѓачки во�

11 Поставите на држачи за растителни места на Linpla вклучуваат 4 разлики во различни големини на саксиите...

Обезбедува агресивно сечење за материјалот на тврдоглавид Абразивната шема Opendot го обесхрабрува вчиту�

☁ [Мека амортизација] Никогаш не грижете се за безбедноста на вашиот пиксел Ц повторно! Мекото со џебни �

Идеално за кастрење на ламинати, фурнири, тврдо дрво и меко дрво Трипл флуиран, C3 микрогрен карбид обезб�

Трајни Снепречен зафатен ергономски рачки се прават да траат со години без влошување од сонцето или хе�

[100% нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен тпе материјал Тоа е поскапо за производство, н

Пакетот вклучува : ќе добиете вечен молив во боја 30 со гума за бришење, 10 заменливи совети за Вечните Мол�

☃ Количина : комплетот вклучува 2 парчиња Божиќни капи со светки од снегулки, кои можат да ги задоволат в

Двојни единици Моќни : 25 вати со стапка на екстракција на вентилатори од 4 кубни метри / минута по единиц�

Времето на одговор е драматично подобрено Полесно започнува на ридовите Перформанси во секунди...

USB напојување : Поврзете ја оваа шал со банка за напојување за да останете топло во секое време или да ја �

Outside size : 7 Made of durable plastic 12 pack mini storage basket tray with handle When not in use just nestle together and put away Great for storing pen, straight scale, scissors, binde

Тип на производ : Снабдување со услуги за храна Димензија на пакетот на артикалот : 7 Тежина на пакет на а�

Висок квалитет : Алатката за електрично пакување е изработена од алуминиум со голема јачина, железо и п

Fortinet Fortianalyzer3500g 1 година Безбедна RMA услуга (FC10L3 K5 G3010212) Безбедната RMA услуга е дизајнирана за клиенти со с�

? 300 / Z2300 Инстант камери и печатачи на нане и поштенски фотографии ? Најдобро за свадби, ангажмани, диплом

Scroll