Свеж
Niimbot B1 производител на етикета со 2 ролна етикета лента

Niimbot B1 производител на етикета со 2 ролна етикета лента

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Лесен за употреба? B1 Bluetooth Maker Label поддржува i OS & Android и компјутер Апликацијата вклучува повеќе од поддршка 30+ фонтови/јазици, 100+ граници и 1500+ симболи. Само треба да ја преземете бесплатната апликација, да изберете и да го поврзете моделот на печатачот Б1 од апликацијата Niimbot, а потоа да уживате во печатењето. Преносен и помал? Б1 производител на етикета доаѓа со 1500 m Ah литиум батерија за удобно и брзо печатење. Едно полнење на батеријата може да поддржи 4 часа работа, затоа не треба да купувате батерии, печатачот со етикета автоматски ќе се исклучи кога ќе паузира 15 минути за да заштедите моќност. Б1 преносен производител на етикета? Изработено е од висококвалитетен ABS, со моден изглед кој може да се користи во супермаркет, продавници, облека, накит, сопственици на мали бизниси, канцеларија и домашна организација. Идеално е за Денот на в Valentубените, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ и празник присутни на вашето семејство и пријатели. Производител на етикети без мастило? БПА-директна термичка технологија. Macher Macher Niimbot B1 со лента, 1,96*1,18 инчи (50x30 mm). Б1 етикета за поддршка на етикетата Ширина на етикетата 0,8 ''-2 ''. Големина на производителот на мини етикети : 5.2*3,6*2,4 инчи (13*9*6 см). Бесплатна услуга за замена? Можете да ја прилагодите содржината и локацијата на етикетите за да создадете етикета што ги задоволува сите ваши потреби. Ако вашата машина за производител на етикети нема да започне или да биде премногу неисправна за да се поправи, печатачот на етикетата Niimbot поддржува бесплатна услуга за замена до 12 месеци. Можете да уживате во нашата услуга за клиенти на животот, ние ќе ви обезбедиме поддршка на Technech и ќе одговорите на сите прашања на време. Лесен за употреба? B1 Bluetooth Maker Label поддржува i OS & Android и компјутер. Апликацијата вклучува повеќе од поддршка 30+ фонтови/јазици, 100+ граници и 1500+ симболи. Само треба да ја преземете бесплатната апликација, да изберете и да го поврзете моделот на печатачот Б1 од апликацијата Niimbot, а потоа да уживате во печатењето. Преносен и помал? Б1 производител на етикета доаѓа со 1500 m Ah литиум батерија за удобно и брзо печатење. Едно полнење на батеријата може да поддржи 4 часа работа, затоа не треба да купувате батерии, печатачот со етикета автоматски ќе се исклучи кога ќе паузира 15 минути за да заштедите моќност.

За производот

Купувачите избираат и

Комплетот за пакување за заштеда на садови го прави безбеден и лесен за пакување и транспорт на вашиот с

Г ѓа Ивон Као, основач на Veronese Design and Unicorn Studio, Inc, за прв пат започна со сопствен бизнис во колекционерски �

Финансии, 20 листови Одговара на лични и лични компактни организатори Финансии, 20 листови Одговара на ли�

✔ 【Премиум материјал】 : Тркалезната метална знак плакета е направена од висококвалитетен алуминиумск

❤елани врвови на туниката Испорака Испорака за миење или машина за миење на машината : Стандардна испор

Јамајка ДЕЦАЛНА ДЕЛАЦИЈА НА МЕТАЛИЧКИ БУМПЕР ДЕЦАЛНА ДЕЛАЦИЈА НА МЕТАЛИЧКИ БУМПЕР Вие ја купувате оваа

Професионален винил со висок квалитет Трае 57 години Вклучува чекор по чекор упатства за апликација...

Смешни жирафи подароци кожа тетратка „Само девојка која сака жирафи“ ако вашите пријатели, членови на

Хекс мијалник Неоличен тип F завртки за сечење на навој Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации...

Седум чакра рачно изработена кристална пирамида е многу моќна и изработена со кристална точка, цвет на �

Вградени стерео звучници Приклучок за слушалки 2,5 часа по полнење на батеријата A / V излез за играње ДВД �

Никелцинк ферит тороидно јадро ID : 0,12 "x OD : 0,23" x HT : 0,06 " Тип 75 материјал, Al = 585 Обвинение на отпорност на низ�

[Масажа на вибрации] : Инструментите за масажер на очите се исто толку нежни како кожата на бебето при но�

Опис на производот KODAK EASYSHARE V803 Дигитална дигитална камера на дигитална камерапродукција точка и SHO Дим

Појас 15 Произведено од D&D Power Drive Направено во Кина Тежина на пакет : 1,0 фунти Произведено од D&D Power Drive...

Виолетова налепница на маргаритки мери ширина 4 инчи и висока 4 инчи Печатено на врвен квалитет 3М винил �

Razor Sharp Cutting Edge Diamond Hesed за мазни парчиња Трикратен каленран шалци за максимална издржливост...

Апликации : Renault Espace, Laguna III, Trafic (2006 2010); Nissan DCIX моторите опремени на судење, Qashqai, Prima Star (2006 2010); Generalенерал �

Ова е додаток сет за употреба со комплет за пластичен модел (неизграден / необоен) не играчка Потребно �

Комплети од 12, 25 или 50 Големина : 3 1 / 2 "x 2" Кога се склопени се испорачуваат рамно Акција : Текстура со текс

【Материјал】 Направен од висок квалитет на метал, површината е мазна и светла, отпорна на корозија, не е

Избалансирани твитерки на куполи Наменето за елементите Индивидуално изразени Осветлување RGB...

Производ 1 : Вклучува 1285x11 инчи мат црни формати рамки за сертификати или дипломи Производ 1 : Рамките има�

Нормално време на испорака : 710 работни дена Закана за спиење со вградена во градник плус облека за спиењ

дрво Направени во САД или увезени ✿ направена од висококвалитетно дрво, нашите музички кутии се издр�

Ова е О Се вклопува со разни модели на бренд Samsung OEM дел DD6100228 A Се вклопува со разни модели на бренд Samsung...

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

【Висока јачина】 Колетот за прислушување има добра јачина и точност на стегање, со добри перформанси 【�

Одговара на 18 „врат, 24“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

100% полиестер Ткаенината со капаче на хипхоп е густа, се чувствува тврдо, плочката на веѓата е релативно �

кожа Направени во САД или увезени Големина : Оваа сопствена кожа пепелник мери 3,1x4 инчи инчи, може да дон�

【Квалитет и големина】 : Полиестерска ткаенина, мала тежина и лесно ракување Лесно за носење, издржливо

Руно Направени во САД и увезени Затворање на влечење Големина : Големина на мажите, но може да биде унисе

Scroll