Свеж
Говорник на Tek Styz IPX7 компатибилен со вашиот Garmin Etrex Vista HCX со 13H Водоотпорно време на игра, затворено, патување на отворено 1500

Говорник на Tek Styz IPX7 компатибилен со вашиот Garmin Etrex Vista HCX со 13H Водоотпорно време на

Достапност: Достапно.
DEN 399.84

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон. Micro USB порта за брзо полнење - голем капацитет на батеријата (до 13+ часа на траење). ? Вклучени додатоци】 : 】е добиете преносна Bluetooth Tek Styz верзија IPX7 Pro TWS звучник со Bluetooth 4.2 и кабел за полнење на Micro USB. Вклучен е блок/адаптер за полнач. Предложете да користите работи за полначот на вашиот мобилен/мобилен телефон. ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон. Micro USB порта за брзо полнење - голем капацитет на батеријата (до 13+ часа на траење). ? Вклучени додатоци】 : 】е добиете преносна Bluetooth Tek Styz верзија IPX7 Pro TWS звучник со Bluetooth 4.2 и кабел за полнење на Micro USB. Вклучен е блок/адаптер за полнач. Предложете да користите работи за полначот на вашиот мобилен/мобилен телефон. ⚡ Нашиот нов водоотпорен звучник IPX7 е дизајниран да е компатибилен со вашиот Garmin Etrex Vista HCX! Specifications : ? ● Уживајте да имате звучник кој не само што е добар изглед, туку кул и преносен на 5 вати што можете да ги земете каде било (повеќе бои за избор) ● Вклучува вграден микрофон? Така, сè уште можете да одите повици додека слушате музика со 5 WATTS моќност ● Овој солиден hi-fi дигитален звучник го прави ова совршено и за патување и за да се случи каде било. ● Новата функција со нашата е дека можете да спарите две од овие заедно за стерео опкружување како Звук! ● Размислете да добиете еден за дома, еден за канцеларија или патувате, така што секогаш ќе бидете затворени преносен звучник и комплет за комбо. Вклучени) ✅ annhancements : ? ● Super Speed ​​Syncing - Брз сигнал Bluetooth 4.2, брз, лесен, дозволува два звучници да бидат поврзани одеднаш до 13 часа време на игра! Врска, интелигентни компјутери, ниска потрошувачка на енергија, повик за намалување на бучавата, стабилна врска со батерија од 800m Ah ● Hifi без оглед на квалитетот на звукот на загуби, повик без раце со висока дефиниција, заоблена двојна дијафрагма ● клуч за режим (прекинувачот лесно на Bluetooth/USB/TF картичка/ FM/input input/говорна команда).

За производот

Купувачите избираат и

● Материјал од леано железо : внатрешноста е направена од железо, а надворешноста е направена од пласти�

*Многу погоден за додатоци за оџаци Вентилаторот за нацрт на оџакот создава вшмукување и предизвикува б

ЗАШТИТЕН : Изработен од тежок најлон Дебела облога сместена помеѓу слоеви материјал, што добро ги штити

Шарени држачи за тава / тава се совршени за удобно држење, идеални за садови од леано железо Кориците се �

1 Лед индикаторското светло го покажува работниот статус Поддршка за заеднички звучници или слушалки С�

Добар чај меѓу пријателите, лесен, но не адстрингентно, миризлив, но не зачинет, лебди полека, како долга

Нова Колба За Колкови Од Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Со Соодветна Инка Користете го лесен за носење и

Децата секогаш се заинтересирани за надворешниот свет и љубопитни за сите предмети Овој телескоп може �

Св135 7 мм до 21мм прилагодлива фокусна должина;св135 721мм окулар за зумирање еквивалентно на повеќе окулари

Ткаенина €Голема Вредност Во собата : ќе добиете 6 ленти на премиум памук газа газа маса тркач со збрчка�

Индексните налепници јазичиња се многу корисни канцелариски материјали кои можат ефикасно да ја подоб�

Издржлив црн оксид завршница СУПЕРТОРК лобуларни отвори за поголема моќност на вртење без деформирање

40 минути континуирана пареа3 Л лесен резервоар за полнење Телескопскиот столб се протега на 63" висок Авт

Dell Прецизност T3450 СФФ Десктоп Intel Core i7 10Ти Генерал i7 10700 ОсумЈадрен Процесор 2.8 GHz Со Турбо Поттик)...

Color Core е општа намена, вредносно ориентирана линија на алатки за чистење кодирани во боја Од Remco Опсегот �

Цврстиот пп материјал не е лесен или деформиран, толку многу практичен Запечатениот дизајн со капак мож

●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ● оваа кутија за организатори на мали делови е изработена од квалитетен јасен пласт

✿ ✿[Материјали и дизајн] Организаторот е изработен од висококвалитетна неткаена ткаенина, која е издрж

Увезени Пластична рамка Огледало Слој слој Ширина на објективот : 60 милиметри ?Пакет Од 3 АртиклиВклучув

Материјал : Оксфордска Ткаенина; Боја : Црна; Висина : 100см / 39,3 инчи; Ширина : 70см / 27,5 инчи Сигурен Матери

АПС Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ И Стакло; Додатоци : 4 завртки (304 нерѓосувачки челик) Големина : рачка на

Земја на (трајни во употреба) Производство : КИНА; Материјал : ПВЦ; Нето (најнова технологија) Тежина : 42гр

Речни Карпи ЗА Сликање САМ & Мазна Пеѕѕубезност, Карпи За Уметност , Природно,2 инчи Совршени За Детска За

вуд КРЕАТИВЕН ДРЖАЧ ЗА ОЧИЛА ЗА ЖИВОТНИ : нашиот држач за очила за животни уникатен дизајн и изглед, секо

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

МАГНЕТНА САМО МЕШАЊЕ ТЕХНОЛОГИЈАУникатен мал магнет дизајн Телото на чашата на дното на вградениот маг

Постелнина ®Висококвалитетен Лен тркачите на масата на фармата се изработени од лен , мек и здрав допир,

Материјал : Абс Пластика Димензија : апликација 5х2х3, 5см / 0, 98инкс0, 79х1, 38ин Не може да се избере бојата, ни�

Затворање на кука и Јамка 3 Парче Постави Водоотпорни Кеси Овие водоотпорни кеси со јаже содржат три го�

[Прилагодлив за Прием НА UHF & VHF]овој засилувач е опремен со два одделни прекинувачи за независно прилаго�

Димензија овој знак за дрвена кутија за големина на декор за домашно биро е 5х5 инчи Висококвалитетен Ма

Scroll