Свеж
Порцеланско сечило 4,5 инчи, супер тенок керамички дијамантски сечила со плочки со плочки за сечење на плочки за мелница со адаптер 7/8 “, 20мм, 5/8 инчи АБОР 3 парчиња

Порцеланско сечило 4,5 инчи, супер тенок керамички дијамантски сечила со плочки со плочки за сечење на

Достапност: Достапно.
DEN 507.84

★ Големина : 115 x 10 x 1,2 x 22,23 mm; Надворешен дијаметар : 115мм /4,5 инчи; Со мијалник за редуктор за Арбор : 7/8 ", 20мм, 5/8" (22,23мм-20мм-15,88мм); Дебелина : 1,2мм ★ Сечила со топло притискање дизајнирани за сечење керамика, порцеланска плочка, гранит, мермер, ветрифицирани плочки, и др. ★ Сечила на плочки : Надворешниот раб е многу силен. Добро изработено. Мазно сечење и чисто. Долготрајни перформанси и минимално чипување. ★ Влажно или суво сечење.Премиум-одделение, супер тенка порцеланска пила со бесплатни чипови за сечење, совпаѓање со рачна машина. ★ Пријателска услуга за клиенти. Секое прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа и ќе ви дадеме добро решение. ★ Надворешен дијаметар : 115мм /4,5 инчи ★ Арбор : 7/8 ", 20мм, 5/8" (22,23мм-20мм-15,88мм) ★ Дебелина на јадрото : 1,2мм; Дебелина на основата : 0,8мм ★ Сегмент Висина : 10мм ★ вртежи во минута : 13200 ★ Квалитет : Класа ★ Универзално сечење : суво и влажно сечење ★ Сите наши производи се под строга контрола на квалитетот. ★ Нашите плочки за пила нудат побрза намалена стапка на константа Длабочина, која е идеална за порцеланска плочка, керамика, гранит, мермер, ветрифицирани плочки и така натаму. Гаранција : ★ Пријателска услуга за клиенти. Сите прашања, слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа и ќе ви дадеме добро решение.

За производот

Купувачите избираат и

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна Дизајн : Стилск�

73% полиестер 27% спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење € ПОГЛЕДНЕТЕ И ЧУВСТВУВАЈТЕ СЕ ОДЛИЧ�

УНИКАТЕН ПАКЕТ : овој ексклузивен пакет е токму она што ви треба за да добиете остри и квалитетни слики и

СТАБИЛЕН ДИЗАЈН НА ВЕРТИКАЛНИ СТАПАЛА : Благодарение на две основни стапала поврзани со рамниот екран н

Гурмански Гумени МаркиМатрица Овој пакет од 7х61 / 4 инчи содржи една матрица Оваа вкусна линија на произв

Голем проток на рачен вентил за дистрибуција за единечна компонента може да се пристапи со разни видови

● Пакетот Батерии Xbox 360 контролер ви овозможува да играте со часови без да се грижите за полнење батерии

Висококвалитетен материјал : Изработен од премиум силикон, густ, флексибилен, лесен за расклопување, из�

Слатки модели на шепи : овие масни четвртини ткаенини за шиење се отпечатени со симпатични шепи за кучињ

Разновиден 2 во 1 вакуум за чистење на подот до таванот Земи+оди со отстранлив канистер Компакторот за пр

Исто така, може да се користи за хранење миленичиња, хранење животни и други општи цели за хранење Може д

Обични кошули за жени со краток ракав Врвови за кратки ракави за жени за работа Кошули со кратки ракави �

Решение за движење и лизгање : Нашите скалила на скалите се вашето совршено решение против лизгање, анти

Нема ризик Долготрајната светла премиум квалитетна сијалица на производителот обезбедува 100% задоволс�

Ја додава потребната дебелина (2 см) помеѓу раката на висечката железница и страничниот панел на гардеро

Метални знаци за паркирање мерки 8,5инчи за 11инчи Карактеристики со процесирање на 4бои во графики во бој

FITS Models : Овој клучен FOB Cover компатибилен со LexGS NX RX GX RC, 20132017 ES, 20132017 LS, 20132017 UX, 20132017 LC, паметен клуч за далечин

Удобно се потпира цигари, кои ви помагаат да пушите поудобно Дното што не се лизга Цврста удобност на за�

100% Каменина Оваа разиграна стомна за каменина покажува природно варијабилна реактивна глазура...

Литиумјонска батерија на полнење За Panasonic DMWBCM13 и DMWBCM13 PP Оценето на 3,6 V И 1300m Ah за подолго траење на батери�

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

2023 година Големи и високи машки маици обични редовни графички знамиња графички маички лабави, вклопува�

Корпа за вино Кога Ќе Одите Дома Однадвор, Корпата за Складирање може да Биде Да Ставите Клучеви, Паричн�

Материјал : полиестер Повлечете го затворањето Tee tunic врвот се вклопи лабава градиентски жени летни врво

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката [Компатибилен со Сите Серии Apple Watch Ba

AC1300 Mbps Ултра Голема Брзина : Надградби Компјутери на 80211 ac, можете да добиете ултрабрза wifi брзина од 867 Mbps

Флексибилно тело : овој романтичен ѕвезден проектор е изработен од материјал за дисипација на топлина У

Внатрешен Дијаметар : 0,25, Инчен Надворешен Дијамант : 0,625, ширина на инчи : 0,196 инчи Внатрешен Дијаметар : 0,

Декоративно Разноврсна (прилагодлива) со оптимално растојание и распоред за совршен поп дисплеј Еднокр

Кажете му збогум на заморот на офлајн набавките Интернет прашања и одговори од понеделник до сабота Иск

Изработени од висококвалитетни материјали, совршен украс за свадбена веселба Цветната Корпа и прстене�

1 Рачка за активирање на адаптер за ослободување на блендата Поставете подводен стабилизатор, водоотпо�

БОНБОНИ КЕСИ Организатор оваа кутија за накит изработена од премиум Картон и Ткаенина БОЖИЌНИ БОНБОНИ

Нуди традиционален 3,5инчен фактор на форма со подобрена толеранција на ротациона вибрација и висок инт�

[Pro карактеристики] Рачни прстени, НД филтри и 24битна линеарна аудио снимање со висока резолуција, 4 : 2 : 2 1

[Супериорен Месинг Материјал] : 100% тешкиот месинг конектор има висока јачина и цврстина и отпорност на к�

100% ткаенина игла Направени во САД и увезени Затворање на кука и очи 715 дена испорака 【Материјал】 Израбо

●КОМПАТИБИЛЕН со q Специјално дизајниран За Samsung Galaxy A12 5 G 6,5 инчи €ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ ПАРИЧНИК

[10 четки] Целосно поставување четки од 10 компјутери, коупотреба за да нацртате шармантен и нежен резулта

Алуминиумски материјал Висока Отпорност На Топлина Одговара капа стил хард капи ВлакнаМетал Од Honeywell FH6

Убава Комбинација На Украси За Моминска Забава : има 1 бела капа за кофа за невеста, 1 розова слама за неве

Scroll