Свеж
Мерач на дигитален соединение, -12 до 0 до 300 psi, 1/4 во MNPT, метал, сребро

Мерач на дигитален соединение, -12 до 0 до 300 psi, 1/4 во MNPT, метал, сребро

Достапност: Достапно.
DEN 1350.40

✅ Мерач на дигитален соединение, -12 до 0 до 300 psi, 1/4 во MNPT, метал, сребро ✅ Ставка : Мерач на дигитален тест соединение. ✅ Точност на дигиталниот мерач : +/- 0,05% од читањето. ✅ Опсег : -12 до 300 psi. ✅ Боја на случајот : сребро. ✅ Мерач на дигитален соединение, -12 до 0 до 300 psi, 1/4 во MNPT, метал, сребро. ✅ Ставка : Мерач на дигитален тест соединение. ✅ Точност на дигиталниот мерач : +/- 0,05% од читањето. ✅ Опсег : -12 до 300 psi. ✅ Боја на случајот : сребро. Мерач на соединение за дигитален тест 700 G27, точност +/- 0,05 проценти, мерач на материјал за леање цинк алуминиум, номинална големина на бирање 3 3/4 во, поликарбонат на леќи поликарбонат, IP/NEMA рејтинг IP67, оценка за опасна локација не е оценет, компатибилен процесен медиум кој било чист медиум за чистење на сите чисти процесни медиуми за сите чисти процесни медиуми за чиста процесна медиум. Сув не-корозивен гас, сите течности или гасови компатибилни со 316 не'рѓосувачки челик, кој било не-флејмибилен, нетоксичен, не-експлозивен, не-оксидирачки течен или гас компатибилен со 316 не'рѓосувачки челик, не'рѓосувачки материјал од приклучок, не'рѓосувачки челик, тип на процесирање NPT NPT .

За производот

Купувачите избираат и

Одлично за додавање декоративен допир во декорот на секоја соба Совршен за секојдневна употреба За сва�

Совршено за убаво поставување на нежен и мек варен ориз од шпоретот за ориз до вашето јадење Лажицата за

Материјал : 95% Памук + 5% Спандекс Карактеристика : кратки ракави едноделни пижами за мажи,вратот на Екипа�

WiFi 6 Мрежа : Работи со било кој домашен интернет, Следниот генерал AX3000 WiFi 6 целиот домашен мрежа рутер сис�

ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА ЕГЗОТИЧНА ХАВАЈСКА РОДЕНДЕНСКА ЗАБАВА ПОЗАДИНА : оваа прекрасна луау декорации за заба

Собрани : ние ќе го собереме банерот за вас Не треба ништо да правиш Банерот ќе биде подготвен да виси ко�

Цврстото куќиште обезбедува цврстина и издржливост додека ја поддржува тежината на садот Внатрешност �

Вклучен пакет2 парчиња Мозочен Дизел V8 Emblems ● Висок КВАЛИТЕТ Изработен со висококвалитетен АБС материј

Рачно перење со ладна вода или машинско перење во нежен циклус со вреќа за перење, без белило, лежење рам

Digономски Дизајн : дигиталниот спортски тајмер за стоперка е designedономски дизајниран со пристојна голем�

Применлив модел на поттикнување : Објавен само За Поттикне 11Ти 2022 Година HD Печатење : Живописни и засите�

Дизајн, Многу Привлечен Тркалезна Маса Душеци 6 Место Душеци За Кујна Маса Во Собата Тркалезна Место Душ

Сервисен и Практичен : држачот за пенкало за бирото е изработен од силикон, нераскинлив и лесен за чисте�

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

€Премиум МАТЕРИЈАЛ q алатката за прилагодување На Карбураторот е изработена од врвен метален материја�

Модел : Ааа Големина 400 MAH Nicd Батерии за Полнење Стандардна Струја на Полнење : 40m A;Струја На Брзо Полнење :

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

Компатибилност мекото куќиште за силиконски часовници TPU е специјално дизајнирано За Garmin Ferrunner 255 / Garmin F

Пакет10 парчиња проѕирно пластично повеќенаменско шише со црни врвови и капаци од конус со пресврт Шише�

?ТРЕВНИК АКВАРИУМ ЛАЖНА ТРЕВА живописната декорација на водни растенија обезбедува декорација за ваши�

ОРГАНИЗИРАНО : за време на поправката на вашата електроника можете да организирате мали делови, завртки

Водоотпорна Геометриска Торба За Шминкачантата за организатор на шминка е изработена од висококвалите

Светски Влез : Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз Безбедносна Заштита : прекин на преоптоварување, прекин на напон, авто

САЛАДИН контролер FX3 SA14mtCM програмабилни контролер Производот е како што е прикажано на сликата, нема др�

●Без напор Радио Отстранување : Кажете збогум на изгребани контролни табли и скршени клипови Нашиот ко�

●Вклучен пакет : нашите украси за забави кои можат целосно да ги задоволат вашите потреби Овој партиски

1912 слободата Хјуд Против никел добро 1912 Слободата Никел Во Добра плус состојба Доаѓа во држач 2 на 2...

ПОДДРШКА РАНО СТЕБЛО Практична алатка за истражување на форми, просторни односи, симетрија и многу пове

●Голем КАПАЦИТЕТ ● големината на Производот е 12,99 "● 9,45 "€ 1,77" 13 индивидуални џебови, максимум 350 листов�

①Удобно за употреба : забното огледало има полирани рабови, дизајнирани да направат пациентот да се чув

10 ПАРЧИЊА V624 ZZ Запечатени Топчести Лежишта Метален Валјак V Жлеб Водич Макара 4x13x6mm / 0 Топчести лежишта с�

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

Нашите Знамиња Со Стапчиња од 4х6 инчи се совршени за прикажување на вашата работна маса или маса, или за

1 ПАРЧИЊА 6 инчи полирани силиконски нафора, двостран полиран силициум, нафора за оптички тест за инфрац�

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

Водоотпорен МатеријалИзработен од ПВЦ, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржува

❤️?Обуката За Стапчиња За Јадење Шарки Е Едноставна Во Структурата, Лесна и Удобна за Употреба и Ракува

Резолуција : Копчиња : вклучување / исклучување, нула, инч / мм Автоматско исклучување, поместете ја диги�

[ Корисен и Лесен За Инсталирање] : овој детски штитник за прицврстување на градите спречува ременот да п

Божиќни Торби За Подароци Со Врвки : Нашите Торби За Божиќни Подароци Се Торби Со Врвки Избегнувајте Изг

Шестоаголни Завртки За Капачиња (исто така наречени шестоаголни завртки за капачиња, шестоаголни заврт

Тешка категорија хартија акции Дното тројно постигна за проширување без попуштање Поткопајте на јазич�

ФИНИ МОТОРНИ ИГРИ ЗА ДЕЦА : Изградете фини моторни вештини со буци парчиња во форма на колче што се вклоп

●МОДНА КОЗМЕТИЧКА ТОРБА● : уникатниот дизајн на цветниот изглед ја прави оваа торбичка за шминка модер

Scroll