Свеж
Замрзнати патент поли торби, Enpoint 150 компјутери пластични кеси за пакување за продажба на производи за продажба, чиста облека за патенти за пакување за испорака на о

Замрзнати патент поли торби, Enpoint 150 компјутери пластични кеси за пакување за продажба на производи

Достапност: Достапно.
DEN 169.60

Спецификации - вкупно 150 компјутери, 100 парчиња 12 "x16" и 50 парчиња 14 "x16" замрзнати патент полипропиленски кеси, дебелина на тешка должност 6 мил (0,006 ин), 3 мил Апликација - Совршена за сите потреби за испорака, пакување, мало, складирање и складишта. Мора да се има за бизнис со облека, одлично за пакување и испраќање облека, маица, фармерки, кошула, џемпери, дуксери, јакна, полнети животински играчки, комплети за ватенка, документ, каталог, постер, отпечатоци итн. Затворање на патент, лесно да се отворат и затворат торбите со поли пакување, издржливи и еднократно. Издржлив дизајн - со армирани страни за подобро да се избегнат дупките за разделување и проветрување за да се спречи градење на воздухот, чисти пластични кеси за пакување ги штитат стоките за време на испорака и испраќање. Замрзнато чисто и празно - Замрзнатиот материјал дава луксузно чувство, лесно може да се види што има во вреќите со поли зиплок. Може да печати зборови на неа. Спецификации - вкупно 150 компјутери, 100 парчиња 12 "x16" и 50 парчиња 14 "x16" замрзнати патент полипропиленски кеси, дебелина на тешка должност 6 мил (0,006 ин), 3 мил. Апликација - Совршена за сите потреби за испорака, пакување, мало, складирање и складишта. Мора да се има за бизнис со облека, одлично за пакување и испраќање облека, маица, фармерки, кошула, џемпери, дуксери, јакна, полнети животински играчки, комплети за ватенка, документ, каталог, постер, отпечатоци итн. Затворање на патент, лесно да се отворат и затворат торбите со поли пакување, издржливи и еднократно. Издржлив дизајн - со армирани страни за подобро да се избегнат дупките за разделување и проветрување за да се спречи градење на воздухот, чисти пластични кеси за пакување ги штитат стоките за време на испорака и испраќање. Замрзнато чисто и празно - Замрзнатиот материјал дава луксузно чувство, лесно може да се види што има во вреќите со поли зиплок. Може да печати зборови на неа. Спецификации - вкупно 150 компјутери, 100 парчиња 12 "x16" и 50 парчиња 14 "x16" замрзнати патент полипропиленски кеси, дебелина на тешка должност 6 мил (0,006 ин), 3 мил.

За производот

Купувачите избираат и

Флексибилно дејство на брузирање : Wolverine 1 / 2 "Завртена жица за крајна четка се карактеризира со цврста ко

За засилени и исправени нишки Широк спектар на големини Чува загадувачи Приклучоците за пластични наво

Облога : ТИТАН Број на модел : CCMT060202HF YBC252 Цврстина : 6580ЧРЧ Материјал : Волфрам Карбид Употреба : струг алат

СТАТИТ : Систем за комерцијално прицврстување Без повратни информации за лабави седишта : Системот за к�

Играјте напорно оваа ултра мека и дополнителна густа перница обезбедува амортизирање за да ви овозмож�

Високо квалитетен целосен метален материјал, нетоксичен и невкусен, не е лесен за кршење, долг животен в

Пакет од 2 премиум адаптер за врски за контакт / дифузер за гас 169716 (770402 за Хобарт) и 169728, адаптер за млазни

Адаптер за приклучоци во САД во Европа : Адаптерот за приклучок од типот Ц може да работи во Франција, Ге�

Дакрон Работни Библи : Дојдете со голем џеб за капацитет за удобни копчиња за складирање, мобилен телефо

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 10мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 16мм Должина На Спојување : 78...

Напишете белешка за благодарност, охрабрување или честитки до вашиот пријател или член на семејството �

Мека подлога за повеќето апликации за површини и пескање Дизајн на кука и јамка за брзи и ефикасни абраз

Зачудувачкиот сјај се издвојува и на светло и на темни површини Автентични метални завршувања во непро�

Силна антиоксидација, антикиселина и антикорозивна способност Спецификација : Дијаметар на жица * Надв�

Оваа рамка одговара на диплома од 11 W x 8,5 H Ве молиме контактирајте не ако ви треба различна големина...

Лесно за чистење, производни, производни, не опаѓачки во долгогодишна употреба, без мирис, без жолта и бе

✅ Бит за вежбање, 5 / 16 во, карбид ✅ Должина на дупчење : 4 ✅ Децимален еквивалент : 0,3125 ✅ Систем за мерење :

Име на производот : лента за терминал на бариера; Оценка : 600 V 15 A; Полјаци : 4 позиција, двоен ред Модел : TB1504

Услуги ветувања што ги испраќаме од Кина, а времето на испорака е обично 15 23 работни дена Во исто време, ќ

Име на артикалот : Чувар на камера (сина) Име на бренд : Вокера Модел : F210 3 DZ05 Употреба : За Вокера F210 3 D RC Quadc

Челик За лежиште : Линеарните прачки се изработени од висококвалитетен челик за лежиште за издржливост

Сензорот за зафаќање на таванот користи пасивна инфрацрвена технологија, сензор за движење PIR за автома

Хемиските пумпи со рачно управувани се погодни за сценарија, вклучувајќи хемиска индустрија, автомобил

Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100

Детали за уметнички дела : Големина на слика 39 "x28", #004 рамна сребрена рамка 1,5 инчи (3,8 см) ширина, врамена

【Големина】 : 10x8ft (wxh) / 3m x 2,5m (WXH) 【Материјал】 : Надградена полиестерска ткаенина Заднината на забавата �

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење голем капацитет на бат

Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД; Тие се дизајнирани да настапат на идентично

【Сапун од Гранд Канал】 Сапун Гранд канал има благ и пријатен мирис, користете го овој сапун, ќе ви донес

НБР Со Дебелина од 15 мм Чиста Боја Антилизгачка Јога Мат е идеална јога мат за секој јога вежбач Изработ�

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Категорија : Аудио производи MFR : Mallory Sonalert Products Inc Категорија : Аудио производи MFR : Mallory Sonalert Products Inc...

Малите нокти на бакар со глава се погодни за декорација и засилување Дрвена кутија кутија за подароци ч�

Ги информира клиентите за потенцијални опасности за децата За запечатување, излупете ја лентата и прек�

Јасен звук Функцијата за откажување на бучава помага да се задржи бучавата надвор за да ви даде јасен з�

ПРОИЗВОД 1 : Енергија повеќе Производ 1 : Заштита Технологијата за автоматско исклучување ја запира моќт

Влез : 100240 V 5060 Hz конектор : како слика Производите за PKмоќ се овластени CE / FCC / ROHS, тестирани од производ�

Scroll