Свеж
Производи за производи за храна Carlisle FoodService со капакот, 4 кварта, црна боја

Производи за производи за храна Carlisle FoodService со капакот, 4 кварта, црна боја

Достапност: Достапно.
DEN 351.84

Контејнер со проucирен капак идеален за складирање на сецкано овошје, зеленчук, преливи и друга храна во домашна или комерцијална услуга за храна Crock Container е изработен од ригиден САН за отпорност на масла, киселини и високи температури. Капакот е изработен од издржлив, отпорен полипропилен за да се запечати во свежина. Мазната површина е лесна за чистење и безбедна машина за миење садови. БПА БЕСПЛАТНО и НСФ наведени. Контејнер со проucирен капак идеален за складирање на сецкано овошје, зеленчук, преливи и друга храна во домашна или комерцијална услуга за храна. Crock Container е изработен од ригиден САН за отпорност на масла, киселини и високи температури. Капакот е изработен од издржлив, отпорен полипропилен за да се запечати во свежина. Мазната површина е лесна за чистење и безбедна машина за миење садови. БПА БЕСПЛАТНО и НСФ наведени.

За производот

Купувачите избираат и

€Исклучителна q букетот за невести содржи седум симулирани црвени рози, кои се украсени со некои мураја

Тежина : 0,5 мл (14 Идејата за користење на Spinner Bait за бас во солена вода Всушност, тоа е одличен начин да се р

~ Овој дизајн во комбинација со повеќе дупки за вентилација на врвот, исто така, помага да се елиминира н�

Прекрасна Урна За Кремирање И Погребување За Возрасни : Дизајнирана Со сложени детали Од вешта изработк

Премиум бакарен материјал : Мерачот на проток е изработен од висококвалитетен бакарен хромиран материј

4 бои што треба да изберете : Ние ќе ви обезбедиме 400 парчиња куки за конектор за закачалка во 4 бои, имено �

Изгледот е едноставен и класичен Преклопните вентилатори се одлични за летото за да бидете ладни...

100% платно Затворање на кука и очи Материјал за миење Материјал : слама Повод : Обичен, секој ден Пол : Унис

Пластичниот компас од 30мм диа е погоден за монтирање на производот Машинска опрема, гимбали за камери, к

Се одликува со разумна структура, што ја прави да одговара на големината на вашата глава, а не лесно да и�

Новата козметичка кеса со голем капацитет лесно се чува на дофат на раката Пуштете се, држете се подалек

миниИТКС АМД ЕПИК Вградени 3451 Поддржува 4 DDR4 ECC / UDIMMs, RDIMMs, LRDIMMs (1 DPC) Intel X710AT2 : 2 RJ45 (10 Gb E) АМД ЕПИК Вградени 3451

Боја : Цвет 4 Количина : 100 парчиња Големина : приближно 4 / 6 / 8мм Спецификации на предметите : Големина : xsweig

Што добивате : 6 п носат четки (8, 10, 12, 15, 17, 19мм) Можете да ги користите за да ги отстраните дамките од 'рѓа и

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

95% полиестер, 5% памук Повлечете го затворањето Ткаенина : Кратките ракави на мускулите се изработени од �

Овие лесни лавици за проток на ролери со лесни ролери имаат секој кревет со алуминиумски ролери поставе

Вкупна Големина : (издржлив во употреба) Должина : 220мм / 8,7"; Вкупна Тежина : 524гр; (најнова технологија) Сод�

Марка : Г Вештина, Серија : Рипџавс В, Модел : Ф42400ЦЛ15Д32ГВР Комплет ОД 32 GB кој содржи 2 x 16gb модули, DDR42400, 288Pin,

●Совршен Декор За Домот + Нашите фонтани за маса се совршен додаток во вашиот дом, канцеларија, продавни

【Најдобри фини четки за бои】 11 минијатурни четки за бои на уметници ви даваат соодветна фино детали че

Исклучителна декорација : Овие шарени украси на ѕвончиња може да се совпаднат со какви било украси на до

Визуелен развој : Овие играчки за шетачи за бебиња поседуваат живописни бои и живописен израз кои се пог

100% полиестер Повлечете го затворањето Официјално лиценциран производ 100% полиестер машина што се пее б

Безбеден Материјал : штандовите за кекси од 3 нивоа се направени од пластичен пп материјал за заштита на

[ДВА ПАКЕТ ] добивате вкупно два листови од овие налепници (за вкупно 50 вкупни налепници), со секоја налеп

Марка : TQZHENGПепел Име На Производот : Погреб Урна Тип На Производ : Возрасен / Дете / Кремирање На Домашн�

Компатибилен со / Замена за i Pad 102 8 Генерација 2020 / 7 Генерација 2019, i Pad Air 3 / i Pad Pro 10 Издржлива кожа од стп и �

Пакетот Вклучува : ќе добиете геј диплома партија украси комплет, 1 сет На Сопрузи да биде фолија балони 1

Материјал : Божиќ Снешко Третира Носителот усвојува смола, кој е цврст за употреба и жив изглед Дизајн : �

Материјал : ABS; Боја : Транспарентно црвено Големина : 10m x 1,75мм / 32,8ft x 0.068 “(L*D); Земја на производство : Кина

Прекрасен акцент на фармата : Овој штанд со лента е внимателно направен за издржливост и природен изгле�

10 Гигабит Етернет СФП Плус Пасивно Склопување На Кабел 10м Должина На Кабел : 32 10 Гигабит Етернет СФП Плус

Транспортер Рецивер Аудио влезен кабел од 3,5мм MIC ветер кифла 3,5 mm TRS TRRS аудио кабел 3,5mm TRS TRS аудио кабел

Големина : 22, 5х15х13, 8 см / 8, 9х5, 9х5, 4 инчи, обезбедувајќи ви доволно простор за складирање на вашите најваж

Scroll