Свеж
Goodmoel 1/35 WWII Војник Смола фигури / Неисправен и необоен војник Минијатурен комплет / HC-3095

Goodmoel 1/35 WWII Војник Смола фигури / Неисправен и необоен војник Минијатурен комплет / HC-3095

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина Сликата прикажана во врската е повикување на готовиот производ, кој се продава како необоени и неограничени делови од смола. Needе треба да ги соберете овие делови од смола заедно и да ги насликате со алатка. (Алатките и бојата треба да донесат свои). Не грижете се дали деловите од смола се свиткаат или деформираат за време на испорака, можете да ги вратите во нивната оригинална форма со тоа што ќе ги ставите во топла вода неколку секунди (или со употреба на вентилатор на топол воздух) сè додека не омекнат. Ако не разбирате ништо пред да го набавите или по приемот на пакетот, ве молиме испратете ни е -пошта и ние ќе одговориме брзо во рок од 12 часа!. Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина. Сликата прикажана во врската е повикување на готовиот производ, кој се продава како необоени и неограничени делови од смола. Needе треба да ги соберете овие делови од смола заедно и да ги насликате со алатка. (Алатките и бојата треба да донесат свои). Не грижете се дали деловите од смола се свиткаат или деформираат за време на испорака, можете да ги вратите во нивната оригинална форма со тоа што ќе ги ставите во топла вода неколку секунди (или со употреба на вентилатор на топол воздух) сè додека не омекнат. Ако не разбирате ништо пред да го набавите или по приемот на пакетот, ве молиме испратете ни е -пошта и ние ќе одговориме брзо во рок од 12 часа!. Материјал : Resincale : 1/35 Color : Primary Colorlender : Unisexapplicable Age : 14 години и Above Teme : Филмови и телевизиски теми : Воен воен стил : Static Form : Unassembled and Unpinted Reminder : Треба да се соберете самите себеси.

За производот

Купувачите избираат и

100% Пу бели женски слајдови сандали со големина 7 розови сандали за жени со големина 12 се лизгаат на санда

Бела кошула ❣ Доколку се работи за големинатанашата големина е мала, предлагаме да купите 12 големина на

Лента за пренесување на топлина Myjor отпорна на топлина лента направена од траен полиимид филм и силикон

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

【Спецификација, големина, материјал】 Главниот материјал : тонфрам карбид; Дрво мелење на гравура Дијам

PCI Express Стапка 25 GB / S целосен дуплекс канал Сериски интерфејс RS232 Компатибилен со стандардниот 16 C550 UART и 256

Нула Батериите со Копче За Монети од Сребро Оксид дурацел имаат 3годишна гаранција за складирање Со Тех�

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Ова е висококвалитетна налепница за пренос на винил умре без боја на позадинаДАЛЕКУ подобра од налепни�

95% полиестер, 5% спандекс ? ♥ 【Вовед во бренд】 : Добредојдовте во нашата продавница за облека, ние сме мод

Нема Да ни Недостасуваш Банер, вклучете 13 парчиња картонски акции, 1 парчиња златна боја, 1 парчиња пласт�

●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�

9 парчиња што служат сет, вклучуваат лажици со црна служба 3 парчиња, лажици за сервирање со 3 парчиња и 3 п

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

13 Мегапиксели Квалитет На Сликата : 13мп сензорот снима слики Во живо На Ултра ХД (3264 х 2448п) на 15 fps и На Full HD

Тежина : 56g; Содржина на пакетот : кука во форма на 5 парчиња X S Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Име на пр�

Qhiropractor Торба Que Оваа водоотпорна платно торба беше отпечатена зборовитеChiropractor / ' kare praekter / именка истр�

Бутовите високи чизми парови чизми за жени Увезени! Стил на пети : Бадем пети, алуминиумски пети, велосип

【Еден адаптер, толку многу опции】 fd монтирање леќи до каросеријата на камерата на Nikon Z, истражете нови �

Еве ја вашата можност да поседувате две Џастин ТРУДО Канадскиот Премиер обои Монети Од Медалјон Од Крал

Име на производот : Секач за цевки; Главен материјал : Метал Преклопена големина : 19 x 9 x 1,6см / 7,5 "x 3,5" x 0,6 "(l*

90% памук / 10% рајон Willе добиете 20 парчиња 60* 60см транспарентно водоотпорно цветно пакување DIY занает 7 Асор

Димензии : ранци : 110 "(л) x 16,5" (ч) x 7.1 "(w); торба за ручек : 7,5" (л) x 9.0" (w); торба со моливи : 8,7 "(л ) x 4 Материјал : ра�

●Ефикасно и Темелно Чистење●Моќно И брзо, без напор отстранете ги тврдоглавите дамки и нечистотија со

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

100% сосема ново Работете напон : 5 V Прикажува 2линии x 16карактери Синиот LCD модул Blacklight LCD...

★ Висок квалитет : Направено од необележана гума на уретан, мазно и тивко тркалање, апсорбирајќи вибрац�

Силна коса со четка : отстранувачот на прашина во вратот прифаќа технологија на собирање, така што косат

Забавен, празничен асортиман овој боксерски сет вклучува сè што ќе ви треба за да ги прославите сите сп�

Scroll