Свеж
X-Gree 2mm дебели 80мм дијаметар 72 ПЕТ заби црна HSS Slitting Saw Cutting (2 mm di Spessore 80 mm дијаметар 72 denti по животно da taglio hss taglio

X-Gree 2mm дебели 80мм дијаметар 72 ПЕТ заби црна HSS Slitting Saw Cutting (2 mm di Spessore 80 mm дијаметар 72 denti

Достапност: Достапно.
DEN 222.88

Име на производот : Сечење пила; Материјал : HSS : 80мм/ 3,15 "; дупка Дија . Дебелина : 2мм/ 0,079''tooth Број : 72t. Боја : црна; нето тежина : 65g (colore : ner_o; peso netto : 65g. Содржина на пакет : 1 x 72t Slitting Saw (Contenuto della confezione : 1 x 72 taglio seg_a. Thickness : 2mm/ 0.079''Tooth Number : 72 T. Color : Black;Net Weight : 65g(Colore : ner_o; peso netto : 65g. Package Content : 1 x 72t Slatting Saw (Contenuto della contezione : 1 x 72 taglio seg_a. 2мм дебели 80мм дијаметар 72 ПЕТ заби црна HSS сечење пила за сечење на заби, HSS материјал, 72 заби, што се користи за сечење, шлаканица, шлаканица и слот за челик, бакар, метал, пластика, дрво, итн. 80мм / 3,15 ''; дијамант.

За производот

Купувачите избираат и

Лесно измијте насекаде : Кога е потребно за да се исчистите на надворешното место, прицврстувањето на гл

●Ефикасен И Удобен ● овој комплет со алатки 9во1 вклучува клешти за стегање, тестер за мрежен кабел, нож

ЕПДМ за отпорност на атмосферски влијанија, масла, вода и некои растворувачи Флексткаат покритие за фле

Температурни ограничувања : Процес и температура на околината од 4 до 185 ° F (20 до 85 ° C) Граници на притисок

Име на производот : Бит за вежбање со пресврт; Материјал : Метал Дијаметар на дупче за дупчење : 1,9мм; дија�

Тешки двострани сезонски знамиња : Овие сезонски знамиња во дворот се изработени од тешки изгледи на из�

Големина на знак : 6 "x 24" Совршен подарок Добро за украсување на работен простор или виси во ден, овој зна�

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за с

2 позиции, 4 терминали, монтирање на прекинувачот за ротирачко копче Широко користено за електрично авто

Замена ЗА ИСКРА, ИСКРА ЕСВ ГОДИНА 2015 ПРЕДНАТА СТРАНА МАРКЕР СВЕТЛИНА Единица по продажба : 10 Замена ЗА ИС

Ексклузивниот материјал со куки и јамки од истата страна му овозможува на корисникот да обезбеди погол�

Прифатлива и разумна цена секогаш ни служи Ќе ви помогне да заштедите пари клипови за крпи за плажа...

Компактниот издолжен сад нуди дополнителна удобност додека го зафаќа истиот простор како тркалезна пр�

Новиот мега стегач е повторно употреблив одново и одново Користете специјално дизајниран активирач шт�

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 854201 Тип : Аналоген Прекинувач Конфигурација : Д�

2 Парчиња Мини Стапчиња За Јадење Лавици Стапчиња За Јадење Стапчиња За Јадење Стапчиња За Јадење Стои В

Комплетот содржи 6 прилагодени печатени ротирачки пенкала за пораки, секој напишан со своја лична порак

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

Останете На Врвот На Распоредотсо магнетниот месечен календар Јасест 2023, можете да запишете какви било

Материјал : Пластичен ПВЦ и огледало Вклучен пакет : 24 парчиња диско топки со висечка жица Оваа висечка д

Вештите Сребреници Ја Изработуваат Празничната Колекција Со Неспоредливо Внимание На Деталите И Благо

Секој производ е постојано тестиран за да се осигура дека можете да го користите кога ќе го добиете Логи

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

Ги штити вашите раце : пемзамените камења вклучуваат тешка пластична рачка за заштита на вашите раце до�

Супер мекиот и абсорбентен микрофибер ја држи 8 пати својата тежина во течности, но се суши 2 пати побрзо

[ДЕКОРАТИВНА ТОРБА за ШМИНКА] Нашата козметичка торба има секакви теми на обрасци отпечатени на површин

Поништување Клупа за трансфер на бања : Додаток лесно се инсталира во системот за капење на Convervetech Aquachair

Contex LCAB ламба кертриџ Кертриџ за ламби за скенери за серии HD Ultra Кертриџ за ламби за скенери за серии HD Ultra.

Погоден за чистење на вашата лична облека, како што се градник, гаќи, чорапи и која било друга долна обле�

Магнетниот размавта за самозатворање го држи телефонот безбедно на место Кожен материјал со врвен квал

Компатибилни модели : Xperia 10 II SOV43 (2020 летен модел) Материјали : стп кожа, поликарбонат Структура на произв�

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

Свитливата, флексибилна глава дозволува прашина околу тешко достапни предмети и тела Електростатски н�

БРЗ Вграден Жичен Андроид Автоматски; Bluetooth 50 Врска за повици и гласовна контрола ● Оптимизираното Деко

Овој Кабел За Напојување Одговара За Напојување На Вашиот Терадек Болт 300 / 500 / 600 / Помошник II, ЗА ARRI, RED, para

Scroll