Свеж
Вметнете со навој 18-8 Унифициран од не'рѓосувачки челик-3/4 -10 x 1.5d Qty-25

Вметнете со навој 18-8 Унифициран од не'рѓосувачки челик-3/4 -10 x 1.5d Qty-25

Достапност: Достапно.
DEN 1592.00

Сличните инсерти се користат за зајакнување и поправка на прислушувани дупки во меки метали Тие се карактеризираат со силни внатрешни нишки отпорни на корозија. Сличните инсерти се дизајнирани да издржат температури до 800 степени Фаренхајт. Смеличните инсерти се изработени од 18-8 жица од не'рѓосувачки челик, која е формирана во дијамантска шема за јачина, а потоа се рани или ласка во пролетна форма. Пред инсталацијата, дијаметарот на спирален инсерт ќе биде поголем од прислушуваната дупка, но еднаш правилно ќе се инсталира дијаметарот на вметнувањето, дозволувајќи му на спиралниот вметнат да ја навој на дупката. По инсталацијата, инсерти ќе останат цврсто на место, бидејќи радијалниот притисок на пролетта го ослободува. Вметнувањата со спирални навојни од не'рѓосувачки челик се идеални за апликации за кои е потребна дополнителна отпорност на корозија, како и автомобилска, храна, пијалок и други чисто-критични апликации. Сличните инсерти се користат за зајакнување и поправка на прислушувани дупки во меки метали. Тие се карактеризираат со силни внатрешни нишки отпорни на корозија. Сличните инсерти се дизајнирани да издржат температури до 800 степени Фаренхајт. Смеличните инсерти се изработени од 18-8 жица од не'рѓосувачки челик, која е формирана во дијамантска шема за јачина, а потоа се рани или ласка во пролетна форма. Пред инсталацијата, дијаметарот на спирален инсерт ќе биде поголем од прислушуваната дупка, но еднаш правилно ќе се инсталира дијаметарот на вметнувањето, дозволувајќи му на спиралниот вметнат да ја навој на дупката. По инсталацијата, инсерти ќе останат цврсто на место, бидејќи радијалниот притисок на пролетта го ослободува. Вметнувањата со спирални навојни од не'рѓосувачки челик се идеални за апликации за кои е потребна дополнителна отпорност на корозија, како и автомобилска, храна, пијалок и други чисто-критични апликации. Вметнете со навој 18-8 Унифициран од не'рѓосувачки челик-3/4 "-10 x 1.5d (1,125) QTY-25.

За производот

Купувачите избираат и

Оваа Рамка одговара на 11w x 8 Официјално лиценциран Колегиум производ Матбор и табли за монтирање се музе

Одговара на повеќето рачни пиштоли за маснотии Помага да се постигне тешко пристап до маснотии Корпора�

Поддржан модел : Бизнис паметен телефон Ф04Ф Тип : Тип На Тетратка Ден планер ткаенина материјал : Синтети

Рачка Со Гира навој дизајнот на црна гумена инкапсулација во голема мера го зголемува триењето и прави �

гумено дрво Големина( W x d x h) : 7 Материјал : гумено дрво Земја на Потекло : Виетнам Дрвен штанд за складира�

Новиот дизајн на рачката обезбедува поголема јамка на прстите, а looономската јамка на палецот обезбедув

Надворешни димензии : Б = 315 х Т = 495 / 460 х Ч = 185 мм Материјал : Пп, отпорен на кршење и фомстабил, отпорен на м�

Брзо топење, Професионален И Брз Грејач На Восок, кружен грејач за брзо , дури и топење на восок, овој сет

5х6см стил застрелан стакло кутија подарок во собата Мери 2,25 "високи и 1,8" во дијаметар Сувенир Од Доминик

Продадени како 10 / Кутија 1 " капацитет сврзувачки елементи на двете страни на 17 пт Крафт разделувачи...

●ВГРАДЕН чешел нашиот вграден чешел е дизајниран непречено да ги одвојува вашите трепки, создавајќи пр

€Големина И Пакување Quoble Кутија Крајот Со челик печат големина ознака : 11 мм 12точка штекер,13 мм 12точка п�

Украсете ја вашата соба со сосема нов прекрасен постер, одличен како подарок, сувенир или за собирање! П�

Прославете Ја божиќната сезона со нашата Палуба Салите Пешкир Вафли Црвената вафли ткаат памучна кујнс

Производ материјал алуминиумска легура Боја на производот сребро Излезен интерфејс Типв...

●Компатибилни Модели●Дизајнирани исклучиво за 6" Целосно Нов Поттикне (11ти Генерал) 2022 година Не одгов�

?Големина на производот : Овие Божиќни етикети се по 3 х 1,6 инчи Налепниците за етикети за божиќни подароц

[4 Сечилата Започнуваат Автоматски]Засилени 4 Сечила, Побрза Брзина, Поголем Волумен На ВоздухВентилато�

Мултифункционалната докинг станица го решава проблемот со недостигот на лаптоп интерфејси Лесен и тен�

Пакетот вклучува Sovol 3d Печатач Смола Ддв Анодизиран Алуминиум СО Fep Филм И Челичен Прстен Претходно Инст

Тса ОДОБРИ : контејнерите со големина На Патување ги исполнуваат барањата за течен капацитет НА ТСА за л

СВИТКУВАЊЕ : Нема повеќе губење на сламата во пијалокот со тези сламки што се виткаат, држи сламки на мес

Вклучува четири чаши Секоја чаша држи 12 унци Безбедна Машина За Миење Садови Потпис Мендочино 12Унца Ком

?€ВИСОКА МОЌНОСТ И ТЕСЕН ЗАФАТ qуникатниот дизајн на внатрешна нишка во форма на слива обезбедува одлич

Што Ќе Добиете : ќе добиете 30 парчиња комплети за висечки вители на фиеста; овие украси за забави за виси

Тешка должност : Xpose безбедносен конус за безбедност на зелениот сообраќај се цврсти за да можете да се п

100% Полиестер Машинско Перење Сезона : цела Сезона црвена капа капи за бебиња каубојска капа мажи зимски

Може да се користи совршено НА PSP и sony дигитална камера Компатибилен со технологијата за заштита на авто

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Сликата е отпе�

Гума ѓон ★ ДизајнЛинирање на користена кожа што може да дише, способна да апсорбира пот и дезодоризирањ

Производител Број На Модел : АЈК11003 Големина : 13,0 х 5,7 х 2,4 инчи (330 х 145 Материјал : 188 нерѓосувачки челик...

Пет нови Режими На ИграПокрај главната Приказна и Бесплатните режими, можете да пробате режими како Сво

КРЕАТОР НА ЖИВОТНИ МЕТАЛНИ ФОСИЛИ : Вклучува 1 Единица За Создавач На Бубачки, 10 Калапи За Бубачки, 1 Паке�

●Организаторите На Фиоките За надградба} овие организатори на ткаенини што се преклопуваат се дизајни�

Процесот на производство е попрецизен од обичните фитинзи за цевки Има добри перформанси, нема пожолту�

Телескопскиот сифон што се прилагодува самостојно може да го добие дното на длабоката кофа рачна опрем�

①Апликација е Компатибилна СО Сите GM LS GEN III 3 IV 4 Серија V8 Мотори, одговара ЗА LS LSX LS LS1 LS2 LS3 67 серија мотори

100% полиестер Одлично за летни одмори како камп, скара, сонце плажа, забава на Хаваи и др...

Американскиот СонИграјте како претседател на Соединетите држави во дива приказна која опфаќа земји, вр

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој стилски и симпатичен дизајн автоматски случај за будење или спиење е

Може да се користи за чување јаболка, бонбони, колачиња и мали подароци за деца Дефинитивно ќе ја заслуж�

Со производот не се продаваат Самостојни литиумски батерии ИДЕАЛЕН МАТЕРИЈАЛврвен квалитет на врвни м�

Нерѓосувачки Челик Произведено во САД Или Увезено Џеб Пријателскисо својата големина на капацитет од 5

Живописни бои на мастило на база на вода Издржливиот врв на влакна произведува фини линии Дарежливото с

Scroll