Свеж
Умирико Пајсли Фокс животно шише со топла вода со покривка, транспарентна торба со топла вода 1 литар 20200782

Умирико Пајсли Фокс животно шише со топла вода со покривка, транспарентна торба со топла вода 1 литар 20200782

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

❤ 【Кадифена обвивка】 Нашето шише со топла вода е изработено од кадифе, што ја прави торбата со топла вода многу мека и потопла, а исто така го продолжува и времето на држење ❤ 【Транспарентен дизајн на транспарентно шише, можете директно да го видите капацитетот на вбризгување на вода, да избегнете исцрпени раце од прелевање на водата. ❤ 【Лесен за употреба】 Само одвртете го пластичното капаче за завртки и пополнете го. Широката уста е лесна за пополнување и анти -спутната усна од шише со топла вода со покритие спречува да се испушти вода како да се врати како оние стари гумени. ❤ 【Мулти -цел】 Умирико шише со топла вода може да се користи за ублажување на болката во мускулите, стресот, мигрена, зглобовите и менструацијата. Може да се користи и како ладна компресија за деца со треска или да се намали отокот на мали рани. ❤ 【Совршени подароци】 Нашето шише со топла вода е уникатно дизајнирано не само да ве загрее во зима, туку и да направи уникатни пријатели за подароци или семејство. ❤ 【Кадифена обвивка】 Нашето шише со топла вода е изработено од кадифе, што ја прави торбата со топла вода многу мека и потопла, а исто така го продолжува и времето на држење. ❤ 【Транспарентен дизајн на транспарентно шише, можете директно да го видите капацитетот на вбризгување на вода, да избегнете исцрпени раце од прелевање на водата. ❤ 【Лесен за употреба】 Само одвртете го пластичното капаче за завртки и пополнете го. Широката уста е лесна за пополнување и анти -спутната усна од шише со топла вода со покритие спречува да се испушти вода како да се врати како оние стари гумени. ❤ 【Мулти -цел】 Умирико шише со топла вода може да се користи за ублажување на болката во мускулите, стресот, мигрена, зглобовите и менструацијата. Може да се користи и како ладна компресија за деца со треска или да се намали отокот на мали рани. ❤ 【Совршени подароци】 Нашето шише со топла вода е уникатно дизајнирано не само да ве загрее во зима, туку и да направи уникатни пријатели за подароци или семејство. Шише со топла вода со капакот 1/2 L, Упатство за нега на торби за топла вода : Шишето со топла вода треба да се замени по две години употреба. И проверете го стоперот за оштетување на абење и солза во редовни интервали.

За производот

Купувачите избираат и

Памучна и ленена ткаенина Сите природни материјали, висат цврсто, заштедуваат простор Дизајн на прекло�

Повеќекратна Декоративна Употреба : Изгледот Е Мала Декорација Која Ја Одржува Целокупната Дизајнерск�

Сигурен материјал, стабилни перформанси и долг работен век Лесен е за употреба и ви носи многу погоднос�

Спандекс, полиестер Унисекс деца сјајна метална бронзичка крпа маица тркалезна вратот со долги ракави �

Големина : 8,3 х 2,8 х 2,8 инчи (2 Материјал : ПБТ Земја На Производство : Јапонија Големина : 8,3 х 2,8 х 2,8 инчи (2...

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

Димензии : околу 0,6*0,6*2,4in Нето тежина : приближно 1,1oz Среќниот заптивка за расположение е рачно изработен�

Висок квалитет 37 V 3800m Ah 18650 Полнење на литиум јонска батерија Безбедни и еколошки, тестирани според стро�

Материјал : Метал, Големина : 62x32cm Лесен за употреба : Може да се обеси на студијата, спалната соба, дневна�

50мм широк х 50мм висок Направено од издржливо дрво од бреза Врежан на едната страна Држи едно јајце Миење

①Апликација со повеќе сцени : божиќните украсни ѕвона може да се закачат На Новогодишни елки, врати, ѕид

Кожа Големина 14, 5х14, 5х3 см (расклопена големина20, 5х20, 5 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микро

➺Силна Способност За Деконтаминација : чистачот НА ТВ екран има технологија со повеќе пенетрации, силн�

1 Симулација дизајн : тиква кадифен играчки се дизајнирани и произведени врз основа на вистински протот�

100 % полиестер Сет има 13 „X 18“ колеџ Градина Знаме, 12 „Х 18“ Градинарско знаме, и 17 “(W) x 40“ (H) Собрани голе�

ПРЕМИУМ АМОРТИЗИРАЊЕ : officeономски канцелариски стол со перници од мемориска пена што контурираат на ва�

[Ултра лесен и компатибилен за мало уво] површината и Аголот На ушните пупки А1 во увото се полирани и раф

Погодно за свадба, подароци за роденден, кутии со бонбони, кутии за накит, декорација на домови Мазна и т�

Вклучени додатоци : Ремен За Глава, Ремен За Градите, Брава За ЈКука, Лебдечка Рачка Зафат, Ремен, вшмукув

2 парчиња Супер Светло Килибарно Жолто 194 24 194 LL LED Светилки Светла На Предната Страна Светилки Компатиби�

? Големина (по избор) : 25см / 9,84 ", 40см / 15,75" (приближно) ? Симпатична цртана свиња кукла, супер забава и ви дав

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 30мм Спојување со 2 дијаметар : 32мм Должина на спојување : 90...

Доволна количина : ќе добиете 150 парчиња чаши за сладолед со 150 парчиња пластични лажици, капацитетот на �

Одговара 12" Занаетчиски Бенд Видов Изработен од врвен квалитет на јаглероден челик Главно за сечење дрв

Задебелена неткаена ткаенина, дише и без мирис, што се пее Вертикален дизајн, заштедете простор, влага и

Компатибилен Модел : Куќиштето За Паричник Компатибилно Со Samsung Galaxy A52 5 G Galaxy A52 5g Паричник за телефонска �

Име На Производот : Пин Гејџ; Материјал : Волфрам Карбид Тежина : 5g; Содржина На Пакетот : 1 x Pin Gage, 1 x Кутија

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

1 Дојдете со : 1 PCS Moto E 2020 Телефонски случај Moto E Case 2020 Висококвалитетен материјал ➼PC школка (засилување) + T

Тешката лента многу добро држи кутии заедно Општа намена, лесна, достапна и ги исполнува поштенските, ку

Лесен Капацитет : Патничката Тоалетна Торба има големина 65 см, со затворен патент, има многу области за с

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти...

Професионализам : Нашиот тим секогаш работеше напорно за да ја реплицира извонредноста на авионите Вод�

➊ 【Затегнете ги мускулите на лицето , изгубите маснотии на лицето】 Липосукцијата за компресија на бр�

Обвиткани завртки Нееднаков отвор и капацитет на вртежен момент 1,5° неусогласеност по мрежа на менувач�

Олеснува сувост и иритација : Сувоста, непријатноста и мирисот честопати се начинот на вашето тело за ко

Mult Multipurpose Нашиот лабораториски заеднички клип е одличен за лабораториски, хемиски, образование, биолог

* Оваа урна е направена со хартија + бамбус што дава мирен и природен изглед * Оваа еколошка цевка за расф�

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

Сет вклучува : 1 x Matzah Box, 1 x капаче Оваа кутија за запирање на шоуто е креирано од дебели акрилни материјал

【Декорација на клипови за вентили за вентили】 Може да добиете 4 зли клип за вентилација на автомобили, �

Состојба : Нова Дел Тип : Резервни Сите производи тестирани за издржливост, сигурност и перформанси...

Scroll