Свеж
Hjkogh 24pcs трапезоиден француски балет со должина на лажни нокти природно ковчег што се носат лажни нокти Притиснете на целосни совети за нокти со лепак

Hjkogh 24pcs трапезоиден француски балет со должина на лажни нокти природно ковчег што се носат лажни нокти

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Разновидноста на големини значи дека ќе го најдете вистинскиот врв за ноктите Можете да ја изберете вистинската големина за ноктот според големината на ноктите. Овие лажни нокти се одлични за почетници и професионалци за уметност за нокти. Погодно за разни прилики, како што се дневна убавина, забави, свадби, Ноќта на вештерките, итн. Лажните нокти се погодни за девојчиња и жени кои сакаат уметност за нокти. Дизајните на овие совети за нокти се разновидни, сјајни и деликатни. Можете да ги најдете вашите омилени нокти за нокти според вашите барања. Изберете ја вистинската големина на врвот на ноктите, залепете го со вклучената двострана лента и притиснете ја на ноктот за 10-33 секунди. Сега имате убави нови нокти. Пријателски за почетници за уметност за нокти и професионалци. Овие нокти на печатот се изработени од ABS материјал што е и нежен на ноктите и кожата. Тие се издржливи, не лесно деформирани и ќе ви дадат одлично искуство со маникир. Боја : како што е прикажано во Pake Easy да се користи за апликации за гел, акрилик или фиберглас.24 СОВЕТИ ЗА ЛАКИ НА ДЕЛ + СТЕМИ НА РАБОТНИЦИТЕ НА ГРАДЕЕ НА ГОЛЕМИНИЦИ значи дека ќе го најдете вистинскиот врв за вашите нокти. Можете да ја изберете вистинската големина за ноктите според големината на ноктите. Овие лажни нокти се одлични за почетници и професионалци за уметност за нокти. Погодно за разни прилики, како што се дневна убавина, забави, свадби, Ноќта на вештерките, итн. Дизајните на овие совети за нокти се разновидни, сјајни и деликатни. Можете да ги најдете вашите омилени нокти за нокти според вашите барања. Изберете ја вистинската големина на врвот на ноктите, залепете го со вклучена двострана лента и притиснете ја на ноктот за 10-33 секунди. Сега имате убави нови нокти. Пријателски за почетници за уметност за нокти и професионалци. Овие нокти на печатот се изработени од ABS материјал што е и нежен на ноктите и кожата. Тие се издржливи, не лесно деформирани и ќе ви дадат одлично искуство со маникир.

За производот

Купувачите избираат и

Име на производот : Завртки на терминалот блок Материјал : пластика, метал; Оценета вредност : 300 V, 20а...

Релеи Relays Feature1 Висока сигурност, висока ефикасност и долг животен век2 Без електрична искра, нема бучава

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашат�

Дигитален часовник со двојни аларми : Двојна поставка за аларм (будење со зуи или радио) е лесен и аларми�

Виси над вратата за едноставно складирање и лесен пристап Држете до 8 пара чевли Организаторот координи

Погоден за дома, канцеларија, ресторан, чајџилница итн Компактната големина го прави многу погодно за н�

100% Сосема нов и висок квалитет Лесно за вас заменете ја вашата неисправна ,испукана или скршена, продава

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Торбички за влечење мато и хаш торбички за влечење се изработени од 100% 210 полиестер за дени, со засилени �

Повеќеслојно складирање, метал, широк табела, голем капацитет, стабилна табла, добар капацитет за лежиш�

жолтание сме професионален производител и извозник на подароци од висока класа Се наоѓаме во Градот До�

LCД ЛЦДекран со висока дефиниција】Надграден дисплеј и копчиња од не'рѓосувачки челик Опремени со напре�

Материјал : Легура На Цинк Компасот ќе работи прецизно ако го поставите рамно на рамна земја Запечатен к

Врата Завртка / Копче / Завртка Врата Завртка / Копче / Завртка Изграден врз пронаоѓањето на модернат

Премиум 304 нерѓосувачки челик за долготрајна отпорност на корозија во најтешките средини Длабоки груби

Практично херметички печат ја одржува храната свежа Лесно редење и заштедува простор Исчистете ги проз

Цврсти Врвови За Жени Обични Произведено во САД Или Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење...

Работен напон : 5 V 0 чип, вистински чип со голема брзина (Hispeed) USB2 0 интерфејс, теоретската максимална стапк

Подлогата за повеќекратна употреба ефикасно отстранува прашина, отпечатоци од прсти, дамки и други ост�

Ве молиме Имајте Предвид Пред Да Го Купите Ова Е USBC ДО USBC Кабел, а НЕ USBC ДО USBКабел ОВОЈ USB C Кабел не може д�

За повеќето видови од не'рѓосувачки челик Исто така, одржливо за многу различни метали Помалку од 0,03% ја�

Направено од акрилик на микросурси 6 "должина x 2" висина Четкана метална завршница Леплива лента за монт�

Производител : Лунт Тип : Сервер за торта Состав : Стерлинг сребро Возраст : После 1940 година Мемориска лен

Вклучете : 1 пакет 054 3022 C001 m Замена на кертриџ за тонер Magenta Toner за Canon 054 CRG054 касети со тонер Содржина на пак

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Внесете 锛 歐 Ater Proof Switch Боја 锛欱 недостаток Големина 锛? 0,5 ​​см x 3,3см x 2cm Материјал 锛歅 Последно...

1 Има карактеристики на мала големина, мала тежина, едноставна структура, сигурна работа, удобна инстала

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

Висококвалитетна алуминиумска завршница и конструкција за дополнителна издржливост Две извлечете ја �

✔item : завртка за капакот на главата на приклучокот Опсег : 40 степени F до 185 степени F...

Вклучување Овој пакет е составен од алпски индустрии единечен држач за четки и метла (држач2 куки) и алпс

Flex Tape е супер силна гумена водоотпорна лента што може да заплет заптивка и да поправи буквално сè! Флекс�

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен...

Снимање на замав Овој држач на уредот за стегање е совршен за да го снимите вашиот замав со поголеми уре

Може да се стави во дневната соба, аголот, дворот, дворот, балконот, влезот Држачот за саксии за цвеќиња е

Налепница за кора и стап со висок квалитет што може да се нанесе на која било чиста мазна површина УВ и о�

Уживајте Во Тако Без Хаос : со овој држач за држач за тако, тако се ништо друго освен неуредни Вашите так�

Смешна Тема : Оваа чанта за шминка со смешна комбинација на теми ќе биде одличен белег, додавајќи забава

Тип На Производ : Снабдување Со Храна Точка Пакет Димензија : 1 Точка Пакет Количина : 1 Земја На Потекло : �

Scroll