Свеж
Контролер на прекинувач, безжичен PRO контролер за контролор на Nintendo Switch, контролор на прекинувач за Nintendo Switch/Lite/OLED конзола, Extra Switch Pro контролер со турбо, вибрации, дв?

Контролер на прекинувач, безжичен PRO контролер за контролор на Nintendo Switch, контролор на прекинувач

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

【Буле исто така е компатибилен со новата конзола OLED, Lite и најновата прекинувач и доаѓа со повеќето функции како контролер Nintendo Switch Pro, безжичен сензори за контролори на прекинувачот и 5 пука /с, 12 пука /с, 20 пука / S Turbo Speed, значително ја подобрувате вашата игра со прекинувачи, подобрувајте ги забавата на игрите 【Двојни вибрации мотори и 6-оски гиро сензор】 Вградените мотори со двојна вибрација на безжичниот контролер на Nintendo Switch ви даваат прецизни вибрации на 4 нивоа : Ниту една, слаба, средна и силна на игри со прекинувачи и ви овозможуваат одлични повратни информации за вибрации, повратни информации за вибрации, The The 6-оска Somato Sensory ќе ви помогне полесно да се движите со Nintendo Pro Controller, и двете функции заедно ќе донесат потопно искуство за игри кога ќе играте игри Nintendo Switch (поддржувајте повеќето игри со прекинувачи). 【1 копче за повторно синхронизација и скриншот со еден клик】 Контролорот за прекинувач со функцијата Re-Sync ќе ви помогне да се поврзете со конзолата Nintendo Switch брзо преку копчето "Home" кога прекинувачот конзола останува будење, вие не Треба повторно да се спарите со Nintendo Switch/ Lite/ Новата OLED конзола за игри како првиот пар, копчето за скриншот на безжичниот Pro Controller ви помага да поставите или емитувате на социјалните медиуми и да ги споделите вашите игри забавно кога играте со пријателите или следбениците. 【12 часа долгогодишно време и премија за откривање】 Контролорот Switch Pro е најдобриот избор за гејмерите за прекинувачи заради класичните и добро детални, далечинскиот управувач за далечински управувач со долготрајна батерија ви дава траење од 12-15 часа по 2-3 часа Појавување што е подолго од повеќето контролори на Нинтендо од трети лица. Одговорна D-рампа, автоматско, дизајнот што не се лизга ќе ви овозможи да се чувствувате удобно и сите овие дизајни на безжичен контролер на контролорот Nintendo Switch, проверете дали можете да уживате во игри без прекини. 【Аплицирајте за Xbox Control Sticks Classic Style】 Овој контролер на црвено-сино прекинувач применува класичен стил на контролор Xbox и PS4 и совршено ги спојува распоредот на копчињата за контролори Xbox One и PS4 Контролер за одделен дизајн на D-рампа.

За производот

Купувачите избираат и

Совршен за создавање поавтентично искуство со пиење, без разлика дали е во бар или дома Овие 22оз бели шт�

【Премиум материјал】 Складирањето на накит е изработено од микрофибер ПУ кожа + постава за руно Мулти м�

Кожалка за кокошка табела Совршен организатор на countertop или фустани Ова кафеава кожа е прекрасен додато�

Големина (см) : 22, 5х6х6 Материјал : ПБТ Земја На Производство : Јапонија Големина (см) : 22, 5х6х6 Материјал : ПБ�

Полиестер 180см x 90cm / 70,8 "x 35,4" Среќна нова година банер, доволно голем за да се истакне, совршена позадина н

Дигитален дебеломер со повисок квалитет на не'рѓосувачки челик со конверзија на инч / метричка / фракциј

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 5мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 5мм Должина На Спојување : 22 Спојување Н�

●Мала Големина Голем Капацитет ● оваа кутија за моливи 7,9 х2, 5 инчи и може да собере до 3040 пенкала / молив

Големина : Прибл 0,7 х 0,4 х 9,1 инчи (1,8 Тежина На Производот : Прибл Материјал : ламинирано дрво / обработка н

Универзална машка мобилен телефон, футрола за појас, без раце и џебови бесплатно погодно за да го земете

€Паметна Контрола На Допир ● Специфичната функција за контрола на допир го прави поудобно, допрете едн

●МАТЕРИЈАЛ : Изработен од калај / метално железо, еколошки и може да се рециклира Овој знак е силен и изд�

Оваа ставка е голема вредност! Вклучува 2 парчиња висечки во пакет Секој данглер е долг 30 инчи Изработен�

Исклучителните кутии со бонбони на круната не само што можат да држат бонбони, туку и можат да бидат доб�

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

Име на производот : модул за следење; работен напон : DC 5 V Број на канал : 1; Опсег на откривање : 10мм Големин

Големи обликувани предната етикета слотови ЗА лична карта етикети Автоклав до 250°F и отпорен на екстрем�

Прекинувачи Прекинувачиапликации : Соларни Панели, Соларни Фотоволтаични, ЕДНОНАСОЧНИ Жици СОВЕТ : Сек�

Висока Стабилност : оваа чаша од нане со монистра усвојува широк дизајн на дното Широката основа може да

Нашата чинија е формирана од природен рог и има детали за бела рака за резба на надворешната страна на ч�

Femaleенски х на навои за машки цевки Дизајн без олово 1 / 2 ", не'рѓосувачки челик од 90 степени уличен лакт...

【Брзо полнење и синхронизација】 : Вградена висококвалитетна бакарна жица со низок отпор, максималната

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

Викиншки долг пиење рог 3x16 инчи Боја : Природна кригла Големина 2,5x 14,5 инчи Викиншки долг пиење рог 3x16 инч

Безбедна и Издржлива : стаклената чаша е изработена од проѕирно стакло со храна, со мала апсорпција на в�

Изработени од највисок квалитет потресена природна кожарустикален стил Кожата потемнува Во Рустикале�

Пакет вклучува : 2* Метална глава на главата на главата на главата на главата што е моментално прекинувач

●Кутија за складирање козметика●Складирање, едноставно, компактно и педантно, складирање од 1 секунда,

Креативниот дизајн, многу модерни декорации, ве прават да изгледате поинаку Сите наши декорации се напр

Име на производот : Бит за вежбање со пресврт; Дизајн : Директна дупка за вежба Материјал : HSS; Дијаметар н�

Овие контејнери се збир од 50 контејнери во форма на риба наречени таребин Капацитетот е 4 мл Тие се напра

Отпорен на протекување Прибор за јадење Отпорен на протекување Прибор за јадење Ново : кутија за ручек о

Рачно Изработена Од Цврсто Американско Тврдо Дрво Од Црн Орев Овие едноставни убави послужавници за се�

Материјал издржлива пластична обвивка Течност исполнета за точни читања и жица за водич за коса за пре�

Специјално дизајниран За Фузија5 10" Windows Таблет Fusion5 FWIN232 PRO / FWIN232 Плус S1 (не одговара FWIN232 S2) Преклопниот к�

Многу уникатен подарок или чувар Одлични полнила за книги 100% задоволство или пари вратени Ние не продав

УПЦ : 760884156803 Тежина : 0,260 фунти УПЦ : 760884156803 Тежина : 0,260 фунти ACKIm SASx4m SASx41 M е внатрешен мини Сериски Прикаче

●3 Нивоа Јасен Кревач●Одлично За наметки за чаши, пукања, мали фигурини, парфеми, накит за лакови и друг�

Материјали : Грнчарска глина Големина (инч) : околу 12инч+10inch+8inch+6inch, во дијаметар Изработка : Рачно израбо�

Совршен капацитет и мултифункционално : Овој сад за житни култури мери 6 ”dia x 2,6” h и максималниот капаци

105 степени Врска за црево спротивно на горниот спој Продадени во секоја Надворешен спој под агол од 105 ст

Машински за ЦГА спецификации Дизајниран за сместување на целосен опсег на барања за услуги за гас Лесен

◆ (1) Дебелина : 0,5мм / 1 ◆ (2) Должина*Ширина : 100 x 20мм ◆ (3) Забележете дека цените се само едно парчиња 5 Чеко

Scroll