Свеж
Hanwha Techwin HCD-6010 2MP Full-HD WDR TVI/AHD/CVI/CVBS купола камера со леќи со широк агол од 2,8 мм, врска BNC

Hanwha Techwin HCD-6010 2MP Full-HD WDR TVI/AHD/CVI/CVBS купола камера со леќи со широк агол од 2,8 мм, врска

Достапност: Достапно.
DEN 638.40

2 MP целосна HD резолуција Леќи : Леќи со широк агол од 2,8 мм. Ден и ноќ (МКР), WDR (120d B). SSNRⅳ, откривање на движење. Растојание за пренос 1640ft. HCD-6010 нуди 2 MP аналогна камера со купола HD, со целосна HD резолуција 0.017 Lux, леќи со широк агол од 2,8 мм, ден и ноќ (ICR), WDR (120d B), SSNRⅳ, движење Откривање, растојание од пренос 1640ft, Лесна инсталација (Plug & Play), 12 VDC и мулти-протокол компатибилен со AHD, TVI, CVI, CVBS.

За производот

Купувачите избираат и

⭐ Медитација : Статуа на јога со 7 чакра камења за лекување кристали ⭐relazation : Зголемување на атмосферата

◆ Материјал : Рамката за чадор усвојува метална железна рамка, стабилна и издржлива , водоотпорен и иск

Ги одржува пијалоците постудени подолго и рацете суви, одлични за пешачење и многу активности на отворе

€Уникатен и одличен дизајн} куките за вшмукување чаши се збогум на традиционалните куки за удирање и ви

Транзициска форма на империја на империја (мини лустери за ламби) во лен Империја за хардбек (клип) за за�

100% полиестер Бејзбол капа е 100% полиестер изработен, гроздобер стил на измиен, еколошки боење без иритац�

[Приближни Димензии] : Чаша За Чај : 4,5 инчи L X3 инчи W X3, 5 инчи H; Чинија : 7,5 инчи L X4, 75 инчи W X1, 10 инчи H ;Лажица

Компактен преклопен дизајн со вграден wheelsIt може да се преклопи за лесно складирање или транспорт во зат

Материјал : 201 Површина од Нерѓосувачки Челик, Широко Користена Во Кујнски Апарати, Антикорозивна, АнтиР

метал ЗАКАЧАЛКА ЗА ВЕНЕЦ на ВРАТАТА Оваа кука има носивост, што ретко дозволува работите што висат на не

Доволно цврст за безбедно држење на камени плочи Лесен за употреба Одвојлива чаша за сребрени садови...

Womenените sequins лирски танц фустан за танцување, асиметрични ленти за рамо, неправилни фустани со шифон по�

Уметност на совршенство : Безвременски современ ретро гроздобер дизајн на десктоп ламби совршено се вк�

Ние ви нудиме брза и ефективна гаранција по продажбата, можете слободно да ни испратите епошта доколку �

Метал дисплеј, држач за слика на црниот квадрат е елегантен и практичен, има уметнички изглед и додава а�

5000 часа животно време и 180 дена гаранција 30 дена бесплатно враќање Оваа светилка е со врвен квалитет, кор

【Комплет за целосна фенерче】 Не треба да бидете зафатени со замена на батериите постојано, многу приго

лабави ленти панталони за жени ? ? Нови изданија женски панталони,? ? Ние користиме азиска големина и рабо

Големина Овој знак „Монограм буква y“ мери 12x12in Мерките за дебелина 1 / 5 инчи Материјал овој знак напра�

Боја : Филаментот Leoplas TPU е достапен во приближно 20 непроaирни бои и 10 транспарентни бои Исто така достапн

Секоја прецизна цевка од 5 мм е 100% измерена за да ги исполни најточните стандарди Секоја прецизна цевка �

??●Bluetooth Слушалки И Маска За Спиење 2 И 1® Овој Bluetooth слушалки за спиење го прилагодува 3d дизајнот на конту

[ПОВЕЌЕ големини]50 инчи~75 инчен ТЕЛЕВИЗОР ве Молиме измерете ја големината на екранот на компјутерот пр�

* Дијамантската Обвивка Ги Прави Екстра Остри * Професионален Квалитет Сет Од 5 Различни Форми Дијамант�

Држачот за инокулирачка јамка е изработен од челик, рачката е пластична и има добри перформанси на изол�

Предности : смолата на 3Д печатачот има мало намалување и брзо лекување, лесно за перфорирање и одлична ј

Компатибилен СО ГМЦ : Кањон 20042012 / Пратеник 20022009 / Савана 20032007 / Сиера 20032007 / Јукон 20032006, Понтијак Ацте�

ДијаметарТеренот На Конецот : 3 / 8 " 24 / Должина Од Под Главата : 23 / 4 Инчи Фина Нишка / Делумно Навој 188 ше�

Легура урна ѓердан со полнење инка и иглички Накитот од ѓердан висок 1,6 инчи; ширина 0,9 инчи; должина на с�

дрво+пп Произведено во САД Или Увезено Оваа бенто кутија е изработена од висококвалитетен материјал, из

Материјал : Кутијата за складирање на далечински управувач е изработена од внимателно изработена висок

НАЈУБАВАТА КРИГЛА : дали сте виделе поубава чаша кафе? Династијата кајуан ви ја претставува рачно израб�

Компатибилен со : Заменски USB кабел за кабел за полнач за Texas Instruments TiNspire CX, TiNspire CX CAS, Ti84 PlCE Chapfing Calculator, Ti 84 Pl

?€Спецификации : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел низ целиот свет опсег на влезен напон : 100240 V 50 / 60 HZ ?Е

Дигитален ФОТОАПАРАТ лцд екран монитор панел флексибилен кабел со позадинско осветлување Замена попра

Полиестер, мрежа Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобно за носење бе�

Големината на ранецот е 14, 5х12, 5х5, 9ин (36, 8х31, 7х14, 9 см) Ранецот е изработен од висококвалитетна вештачка ко

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

【Ултра природна налепница со двојни очни капаци】 Бојата на невидливите налепници за лепило е како да о

Scroll