Свеж
КВУЛ Мини Компас За Преживување Компас За Кампување Од Легура На Цинк Отворен Џеб За Пешачење Навигатор За Компас Со Приврзок За Клучеви

КВУЛ Мини Компас За Преживување Компас За Кампување Од Легура На Цинк Отворен Џеб За Пешачење Навигатор За Компас Со

Достапност: Достапно.
DEN 1209.28

Изработен од материјал од легура на цинк, силен, издржлив и долг работен век Мал и лесен, лесен за носење и складирање. дизајн на привезок, ретро и убав. Лесно може да се закачи на јамки за ремени, ремени за ранци и други места. Разликувајте ја насоката и поправете ја позицијата за да ви обезбеди правилна насока во секое време, насекаде. Многу погоден за планинарење, пешачење, кампување или општа употреба. Изработен од материјал од легура на цинк, силен, издржлив и долг работен век. Мал и лесен, лесен за носење и складирање. дизајн на привезок, ретро и убав. Лесно може да се закачи на јамки за ремени, ремени за ранци и други места. Разликувајте ја насоката и поправете ја позицијата за да ви обезбеди правилна насока во секое време, насекаде. Многу погоден за планинарење, пешачење, кампување или општа употреба. Карактеристика : Изработен од материјал од легура на цинк, силен, издржлив и долг работен век.Мал и лесен, лесен за носење и складирање. дизајн на приврзок за клучеви, ретро и beautiful.It може лесно да се закачи на јамки за ремени, ремени за ранци и други места.Разликувајте ја насоката и поправете ја позицијата за да ви обезбеди правилна насока во секое време, насекаде.Многу погоден за планинарење, пешачење, кампување или општа употреба.спецификација : Состојба : сосема нов Тип На проект : Компасматеријал : Легура На Цинк : како што е прикажано : како што е прикажано список за пакување : 1x компасни белешки : поради ефектот на осветлување и аголот на снимање, производот има разлики во бојата, ве молиме разберете.Поради рачно мерење, вистинската големина на производот има толеранција.Јасни и точни читања.

За производот

Condition:
brand new
Project Type:
Compass
Material:
Zinc Alloy
Color:
as shown
Size:
as shown
packing list:
1x compass:
notes:
Due to the lighting effect and shooting angle, the product has color differences, please understand.:
Due to manual measurement, the actual size of the product has a tolerance.:
Clear and accurate readings. :

Купувачите избираат и

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8 Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонб

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со ZTE Axon Elite за да

Да бидат ненадминети со нашите играчки; цилиндерот е прикачен на гел хосепипе Поставете го овој hosepipe на�

Вашиот Стручен Штит е обложен со специјална мат завршница за да се намали отсјајот Вашиот Стручен Штит �

LM30HZ4 X400 LTLLEDEW3 KVA600 V LM30HZ4 X400 LTLLEDEW3 KVA600 V Направени Во САД Ларсон Електроникс LM30HZ4 X400 LTLLEDEW3 KVA600 V Хоризонталнио�

НЕГУВАЈТЕ ЈА БРАДАТА ДО СОВРШЕНА ФОРМАНема поскапи бричи од берберот! Добијте совршено симетрични лини

Совршен албум на фотографии Овој прекрасен бележник е најдобриот начин да ги одржувате најскапоцените

Материјал : Кадифен Големина : 50см Тежина : 0,7 кг Материјал : Кадифен Големина : 50см Тежина : 0,7 кг...

Шестоаголна глава дизајнирана да биде управувана од клуч или штекер Исто така наречени шестоаголни зав

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба...

ПРИРОДНИ И БЕЗДЕТНИнетоксични и безбедни за употреба против комарци, бубачки и досадни инсекти бидејќи

ПАКЕТ : 1 парчиња 36 инчен пол од латекс откриваат балони, розови конфети или сини конфети Пол Открие Бало�

DIY ART FRIENDLY : нашите полиестерски вреќи се отпорни на топлина, така што можете да направите печатење за пре

Сензор за помош за паркирање на фотоапаратот Baixinde, 2841932a0a Заменете го OE# 2841932 A0 A 2841932 A0 A Издржлив за долгор

Пакетот вклучува (10) рефус многу San Disk 16gb индустриски micro SD мемориски картички Во Случаи На Скапоцени Кам�

Инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги продава�

HDPE материјал : Направено од полиетилен подолг живот од повеќето палети дрво, помагајте да ги задржите па

Комерцијален рн сензор технологија и материјали Од Швајцарија Дизајниран за професионално рн мерење н�

7инчен дисплеј со висока дефиниција со голем екран, подобар квалитет на сликата, заштита на очите Мултиф

?【 ?????????? ????€® КОМПАТИБИЛЕН со】 отпорен на Удари за 13,5" Мајкрософт Површински Лаптоп 5 2022 Модел На Ослоб�

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Дизајниран Од Студиото За Дизајн Леквен компанијата основана во 1973 година и работи со

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

Jerseyерси, Меш, полиестер Повлечете го затворањето Не паѓајте суво Материјал : Полиестер, ткаенина : Мешун�

Компактен, ладилник ЗА процесорот со низок профил(вкупна висина од 70мм) Дополнително подобрен наследни�

Богата со количина : 12 парчиња месинг факел држач за факел со мијалник, 12 парчиња замена факел фитили, до�

€ГОЛЕМИНА8,5 "L x 5,7" W x 2,5 " D инч / 21, 5x14, 5x6, 5 cm(Lx Wx D), Мал и удобен, погоден за закажување, запознавање, патувањ�

Материјал : 190t полиестерска ткаенина и водоотпорна површина, со две проѕирни чаши за вшмукување на кука�

[Апликација 1]Статичката машина се користи во експериментот на електростатика за да се добие многу полн�

Овој производ е HDMI излез и може да се поврзе само со дисплеј со HDMI конектор Производот има два USB излези,е

Абразивна хартија УМЕТНИЧКИ ДОДАТОЦИ ЗА ЦРТАЊЕ Корисен покажувач за молив за шкурка за острење на ваши�

Scroll