Свеж
Линхан 10.8 V 2000mah Li-јонска Замена На Батеријата Компатибилен Со Bos: BAT411A BAT412 BAT412A PS40-2 PS20-2 2607336014 2607336864 D-70745

Линхан 10.8 V 2000mah Li-јонска Замена На Батеријата Компатибилен Со Bos: BAT411A BAT412 BAT412A PS40-2

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Questration seafture : Користењето Ли-јонски батерии со висока стапка,користејќи ја најновата технологија,може да спречи преполнување,прекумерно празнење,прегревање,безбедно и издржливо,без мемориски ефект,е одличен алтернативен производ Qurialibulity q : Дури И во екстремна околина+40°/-3°C(+128°F/-63°F), најновата и сигурна технологија му овозможува на батерискиот пакет и неговата стабилност да обезбедат нормално функционирање. Quatible® : Компатибилен Со Bos10. 8 V безжична алатка батерија : 2607336013.2607336014, BAT411,BAT411 A,BAT412,BAT412 A,PS40-2,PS20-2 2607336014.2607336864, D-70745. Qurferformance® : Користење батерии од а-класа, батерии од претходната генерација, под ист капацитет,времето на работа е посилно и потрајно од претходната генерација,со што се подобрува ефикасноста и практичноста на корисникот. Quastare quastare : Одбијте лажни етикети,строго следете го производството на етикетата за капацитет,до 12 месеци гаранција, 1месечно враќање безгрижно. Опис на производот име На Производот : BOS 10.8 V Капацитет : 2000mah Боја На Производот : Црна Одговара за bosch алатки : FL10,GLI10.8 V-Li,CLPK30-120,CLPK31-120,CLPK40-120,CLPK41-120,CLPK50-120,GDR10.8 LI,PS10-2,PS10-2 A,PS20-2,PS20-2 A,PS20 B,PS21-2 A,PS30-2 A,PS30 B,PS31-2 A,PS40,PS40-2,PS40-2 A,PS40 B,PS41-2 A,PS50-2 A,PS50-2 B,PS50 B,PS70-2а Одговара за бош батерија : 2607336013.2607336014,БАТ411,БАТ411А,БАТ412,БАТ412А,ПС40-2,ПС20-2 2607336014.2607336864,Д-70745 Предности На батеријата Повеќе енергија трае подолго во рамките на една целосна полнење од другите Користи највисок квалитет на ли-јон 18650 клетки,ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ. Во споредба со другите брендови со ист капацитет,времето на работа е подолго, а ефикасноста на работата е подолга. Користењето батерии Од Класа А,без мемориски ефект, може да ја зголеми ефикасноста на работата и да го намали Бројот На Предупредување за полнење : 1.Ве молиме целосно наполнете ја батеријата пред да го користите овој производ.Ве молиме пополнете 3 циклуси на полнење и празнење пред да го користите овој производ,односно целосно наполнете три пати,а потоа испуштете три пати за да го завршите активирањето чекор 3.Ако имате какви било прашања,ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти навреме за да обезбедите техничка поддршка.

За производот

Купувачите избираат и

Мека ткаенина : пријателски за кожата, лесен, дише, истегнат, удобен за допир и носење Дизајн : Ткаенината

Die Cut Decal направена од премиум оракал 651 винил оценет за 6 годишна надворешна апликација Исчистете ја лент

Цена за : Секоја должина : 50 стапки Материјал : сува мешавина од прашок од ферит и гумена полимерна смола �

Најпопуларни користени поли торби за општи производи од светлина до средна тежина за да ги заштитат од �

[Хуманизиран дизајн на фиоката за капе] Отстранлива пластична вода / капка по капење на држачот на чадор�

70% памук, 30% рециклиран памук Затворање на копчињата Редовно вклопување Засекогаш подобро : Пума постоја

0603 Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксен отпорник (100 парчиња многу) Нови, никогаш не

Камен тип : Природна пурпурна кристална камена кристал Големина на приврзокот : 48x21x9mm / тежина : 13,5 грам м

Керамика Површината е мазна, деликатна и убава и издржлива Може да се постави тридимензионално, поставе

1 Новата ротирачка кука со шест видови 360 степени, со своја лепенка, може да се инсталира без дупчење...

КОМПАТИБИЛНОСТ : футролата за телефонски паричник од флип кожа е специјално дизајнирана За Xiaomi Mi Note 10 /

Случај за прикажување Piggy Bank ❤ Tips Box Оваа свинче банка е иновативна, празнична, убава и практична Дрвото �

Одликувајќи се Со ол Стар никелодеон фрлен од такви омилени емисии на обожаватели како детски плоштади,

Ние сме единствениот продавач под надлежност на Погон да ги продадеме адаптерите за напојување и други�

Материјал : Памук и полиестер 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс Меко и удобно за носење 【Прилики】 О�

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

ЕУ Рохс : Усогласен ЕКЦН (САД) : Еар99 Дел Статус : Активен Тип : Жица До Одборот Пол : ХДР Број На Контакти : 40

Вклучен пакет : 1 ролна со двојна боја на пламен злато црвено, 1 кг 1 ролна јаглеродна влакна PETG филамент, 1

Petite плус врвови за туника swimming tshirt seersucker vest men striped vest men american flag mens shirt big shirts for men fashion graphic tee white suit costume extra l

3пински Интерфејс : овој мерач за ладење на вода за КОМПЈУТЕР прифаќа мал интерфејс со 3 пински, поврзува�

✎ Wallид монтиран сад за пепел ги крие сите отфрлени задници од цигари, оставајќи чиста област и помагаат

плетење Затворање на патент Дете со низок пораст со 1 џеб од патент Четиристрана затегнување и мека ткае

Карактеристики : Ракување со фини мелодии со прилагодување на цврстината на ролна на предната и задната

60 минути континуирана рендана хартија : Благодарение на добриот дизајн на дисипација на топлина, уништу

Акватинт Многу добра состојба освен целокупното лесно валкање и малото фоксирање, благото туткање и не�

Комплетен образец за деловен план, претходно населен со сите потребни делови Доаѓа во MS Word и MS Excel формат

Брендирајте нови неискористени делови Control Control Control Control Control Control за замена за МТД бр може да се најде д�

КлеЛинија 2618 директно стебло е лесен за употреба КлеЛинија 2618 директно стебло е лесен за употреба...

Опфаќајќи популарен и разноврсен опсег на фокусни должини, EF 2470mm f / 28 L II USM е зумирање на серии на канон, з

Четка За чистење Користи Одвојлив дизајн, лесен за префрлување помеѓу четка, рибна мрежа и стругалка Ст�

Процес на електропланирање : Овие држачи на броеви на табелата усвојуваат процес на електропланирање, к

Залепени пролетни иглички* Произведени до ASME B18 Исто така познати како ролни, разделени и склопени иглич

Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на

【Поставете за Air Pods Pro 2 2020 / 2019】 Ова точно дизајниран Air Pods Pro 2 Case Cover For 2022 NEW Air Pod Pro 2 и Air Pods Pro Case 2019 Забележ�

Материјал : прилагодената папка за пренослив организатор на хартија патен е изработена од ВИСОКОКВАЛИТ

Scroll