Свеж
1/4-20 х 5 Шестоаголна Глава Капа Завртки, Легиран Челик Одделение 8, Цинк Жолта Позлата-Груб Конец UNC, Делумно Навој, Должина: 5 Инчи, Големина На Конец: 1/4 Инчи

1/4-20 х 5 Шестоаголна Глава Капа Завртки, Легиран Челик Одделение 8, Цинк Жолта Позлата-Груб Конец

Достапност: Достапно.
DEN 168.00

Завртката од 8 одделение е посилна од најчесто користената оценка 5 Изработен е од легиран челик и има шест радијални линии на врвот на главата на завртката. Сликите со завртки се општа претстава, а не вистинска слика за производот што ќе го добиете. Произведени НА ASME B18. 1 & SAE J429 спецификации. Цврстина на истегнување : 150. мин, 1/4-1,5 инчни дијаманти). Завртката од 8 одделение е посилна од најчесто користената оценка 5. Изработен е од легиран челик и има шест радијални линии на врвот на главата на завртката. Сликите со завртки се општа претстава, а не вистинска слика за производот што ќе го добиете. Произведени НА ASME B18. 1 & SAE J429 спецификации. Цврстина на истегнување : 150. мин, 1/4-1,5 инчни дијаманти). Завртка за капаче направена од челик од легура на среден јаглерод и термичка обработка. Дизајниран за употреба во апликации со висок стрес.

За производот

Купувачите избираат и

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

Материјал од не'рѓосувачки челик, внатрешниот слој е направен од Premium 304 не'рѓосувачки челик Надворешнио

Вклучува : 3 комплети од 26 "l таванот за складирање на таванот во две црнобели во боја, 3 организатор на држ

8gb Sdhc Меморија Бренд Panasonic (Panasonic) Производ 5 g Во Димензии на тежина 0,2 x 2,4 x 3,2 cm на производителот на број Н�

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Идеално за бербер, салони, лаборатории, магацини, уметничко студио, гаражи, продавници за тетоважи, козм�

✪ БЕСПЛАТНО ИСПИТУВАЕ, Стандард : 714 дена испорака / Забрзана : 35 дена испорака Направено во САД Денешни

Лесна инсталација на горилникот со прицврстена навој орев Надворешна јакна од не'рѓосувачки челик за д�

Компатибилен за Adda 40*40*10mm AD0412 MXG70 DC12 V 0,08 A 2 PIN вентилатор за ладење Совршени делови за замена, висококвали�

Овој држач за Collet Collet Collet е изработен од висококвалитетен легура челик, кој доаѓа со силен прицврстувач�

101142 A1530 Број на дел од америк 42 A15 ISO 08 B1 ПЛАТНИЧКИ СПОРК 15 заби ISO бр 08 B1 челична плоча Ширина на единечен з�

Водоотпорна и докажана масло Површината на креветот за масажа во салонот за убавина е рамна и има добра

Состојба : НОВА Пн : НБХ0002ЦН00 ДХ53Ф Фит : За Ацер Нитро 5 АН51552 АН51553 АН51554 Нитро 7 АН71551 АН715 51б серија лаптоп.

91мм x 45мм Лесно се лизга на документи Силен зафат за држење документи заедно Одликувајќи се со дизајн од

Вклучи : 80 налепници за лепило, 40 налепници за девојчиња од тимот и 40 налепници за момчиња од тимот, 2 инчи

МАТЕРИЈАЛ Оваа Стрип Тема Двострана Печатена Тоалетна Торба Изработена Од Водоотпорна Полиестерска Им

Директно замена и компатибилност на производот 100% Суровини со висок квалитет, економични, ги намалуваа

Дизајн на мала моќност, USB полнење Усвојувајте ја најновата активна технологија за бленда, висока резо�

●АЛАТКА ЗА МОДЕЛИРАЊЕ ГРАНКИ од ДРВЈА ● извлекувачот На Гранки Од Овошни дрвја може да го повлече спуш�

Торба за подароци : 13 "Широк х 10" Висок х 5 " Длабоко Подарок картичка : 5 Ткивна хартија : 2 листови, 19,6 инчи х

Ова е О Одговара на различни модели на делови за вештина OEM Дел број 1619x00942 Ова е дел за замена на делови з�

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Тип : Фенер Материјал : Водоотпорен најлон + пластика Боја : 4Колор / бело / топло бело Број на LED светла : 30

Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД Појасот може да не дојде во картонски ракав..

6 спакувани кабелски клипови : 6 Парчиња жичани клипови (4 средна големина погодна за повеќето кабли за ко

Наменето за апликации, вклучувајќи дупчење, прислушување и преименување Низок профил на дозвола за зго�

BOPLA ABPH 13000200 WL ALUBOS_SET 84313200HMT1 Куќиште на профил 230 X 160 X 40 Алуминиум црна (R Содржина : 1 ставка...

Сунѓер За шминка со конец за бонбони : издувам Во прав Дабињи усвојува мек материјал за сунѓер со висока

90% најлон, 10% спандекс Еластично затворање Подобрувања во проблемот со дамките од пот откако вежбате...

Festo оригинален нов производ Проверете го моделот и бројот на производот на производот што ви треба пред

Оригинален дел за замена на OEM Вулкан Харт има долгогодишно искуство во индустријата за комерцијални ус

Идеална големина за патување Лосион за после бричење Последователните бричења На Старата Бонд Стрит се

Scroll