Свеж
иневгого Сина Мандала Канти За Складирање Со Капаци за Организирање Контејнери За Организатори Со Рачки Кутија За Коцки За Складирање На Оксфордска Ткаенина За Иг

иневгого Сина Мандала Канти За Складирање Со Капаци за Организирање Контејнери За Организатори Со

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

●Уникатна Декорација●Нашите корпи за складирање доаѓаат со стилски и уникатни отпечатоци Кутиите за складирање се достапни во различни модели, кои можат да ја красат вашата спална соба, работна соба или дневна соба и да станат модерен украс на вашиот дом. ●Висококвалитетна Кутија За Складирање ● Нашата корпа со капак е составена ОД 300д оксфордска ткаенина + шуплива табла, без мирис, оксфордската ткаенина е потрајна од другите ткаенини. Дури и ако кутијата за складирање во канцеларија е делумно валкана, корпата со капак може да се избрише со влажна крпа. ①Одличен Дизајн На Производот Кантите за складирање имаат две рачки што лесно се сфаќаат лево и десно, кои лесно може да се лизгаат внатре и надвор кога ќе се стават на полица или во плакар. Корпата за облека има капак со леплива тока, што може совршено да го покрие горниот дел и да спречи влегување прашина, елиминирајќи ја маката од честото чистење. ●Лесно Се Склопува. Коцките за складирање може лесно да се соберат кога е потребно, стабилни и цврсти, со силна поддршка, декоративната кутија може брзо да се расклопи кога не се користи и не зазема премногу простор кога се чува. ●Погоден За Различни Сцени ● Уникатен дизајн на преклопување и редење, совршен за чување облека, документи, книги и играчки. Големата преклопна кутија за складирање со капак може да се стави под креветот, во плакарот, во дневната соба, во автомобилот и другите места што треба да се складираат. "Зошто да ги избереме нашите кутии за складирање? 1. Материјал : - 300д оксфордска ткаенина + шуплива табла. Оксфордската ткаенина е потрајна и поддржувачка од другите крпи, без мирис. Пакување и големина : : 42см(16.54 инчи)*32см(12.60 инчи)*30см(11. Мултифункционален : Уникатен дизајн на преклопување и редење, идеален за чување предмети како облека, документи, книги и играчки. Со уникатно печатење, тоа е првиот избор за складирање и декорација на просторијата. Дизајн предности : кантите за складирање имаат две рачки за лесно фаќање што го олеснуваат лизгањето и извлекувањето кога кантите за складирање се на полица или во плакар. Тоа може да заштеди простор во вашата соба. Шкафчето со превртување може да спречи влегување прашина и да избегне проблеми со честото чистење.

За производот

Купувачите избираат и

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 853600 Автомобилска : Нема PPAP : Нема Тип : Терминал �

Ткаени Слама Кошница Голем Капацитет Повеќенаменски Трајни Цвет Кошница Организатор Сад За Складирање

Совети за употреба : Компатибилен Само Со вашиот i Phone 13 на Apple, не одговара за други модели на i Phone Случај �

? [ЧЕТИРИ ИНТЕРФЕЈСИ] Паметен Гаџет Со Боксови Компатибилен со Дел Географска Ширина 3120 Читачот На Allreader

Поништување Големина : околу 0,3x0 Лажни акрилни дијаманти, нетоксични и без чуден мирис Одлична декораци�

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Пластика Кутии за кекси : контејнерите за мини кекси со 12 шуплини се направени од пластика за храна, цврс

Водоотпорен материјал : Направено од висококвалитетна полиестерска ткаенина, трајна и отпорна на вода,

Средната дупка е поделена на два дела Погодно за звучници : Не повеќе од 2 инчи висок терен, не повеќе од 4

Совршен превозник за багаж и складирање на складирање на товар што се распаѓа и набори за лесно складир�

Име : Автоматска Корпа За Отпадоци Материјал : Пластика Над Големина : 12.6 Галон / 14 Литар Боја : 4 Бои Бела,

7 "странична кофа со фарови со мат црна завршница, без' рѓа и отпорна на корозија Издржете ги ударните виб

100% полиестер Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : 100 проценти полиестер, ткаенина : д�

100 фреквенции Што Можат да Се Изберат на секој канал, може да се користат до 20 комплети истовремено Висти

Универзална Чувајте го шофершајбната чиста со монтирање НА ВАШИОТ ГПС уред на контролната табла на ваш�

Еднократна употреба за еднократна употреба Заштитете ја внатрешната камера Внатре Во Капакот На Обвив�

AC / DC Wallиден адаптер за адаптер за адаптер за COBY DP768 DP 768 Дигитална рамка за фотографии Влез : 100240 V, 5060 Hz...

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Сликата е отпе�

Аспиратор за леќи од типот Сигма 1 година Ограничена гаранција (3 годишна продолжена гаранција) Компати�

Снабдување со DIY : обработка на дрво Стил на возење : Ништо Тип на завртка : Завртки од дрво...

●Материјал : 100% Најлонска Мрежеста Позадина со Везови Од 3мм Светки 5' е ширина и 7' е висина Сликите само �

Изработен е од добар Квалитет На Леано Железо Висината е прилагодлива од 80 мм на 110 мм се користи на Наша�

Мека и пријатна абажур Поправете ги ролерите на абажурот што се совпаѓаат со метални токи пред инсталац

DEN 576.00

Изворот на светлина на мека светлина има голема светлина Изворот на светлина на мека светлина е отпорен

Големина : 5 (w) x 3 (ч) ft / 15m ширина x1m висина Материјал : Професионална крпа за фотографија, тенок винил без �

100% полиестер Затворање на патент Материјал Зип качулка е изработена од полиестерски материјал, мек и у�

ЕУ Ro HS : Во Согласност Со Изземање ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 853651 SVHC : Да SVHC Го Надминува Прагот : �

Компатибилен Со Samsung Galaxy S20 FE само ●Држач за картички ● притисок од 4 точки и дизајн инспириран од скали �

Дали добивте матична плоча без ШТИТ ОД ИО? Иомеш е се што ви треба за да направите нова заменета сопствен

【Апликација】 Мерачот Tesla е посебен инструмент што се користи за мерење на густината на магнетниот флук

Супер Негативец Дваесетгодишното Обединување доаѓа До Дното На Бикини и злобниот Валкан Меур ги киднап

Прилагодлив мерач на проток, 020 Л / мин Прекинувач за ограничување на висока температура за безбедност Д�

?Qujia лост жица конектори е еднократно и креативен конектор, наместо традиционалните електрични ленти и �

Производител : Метални Детали Земја Производител : Украина Производи : Смола Состојба : Нова Производите

Scroll