Свеж
RDM 3000 компјутери за еднократна употреба буфантни капачиња, неткаени. Големина 21 “

RDM 3000 компјутери за еднократна употреба буфантни капачиња, неткаени. Големина 21 “

Достапност: Достапно.
DEN 6240.00

14gsm Еластично затворање. За еднократна употреба. ✅ Издржлив материјал : Направено од лесен СМС Полипропилен не-ткаени ткаенини. Без лента и без латекс. ✅ Една големина одговара на сите : 21 ”еластичното капаче безбедно ја завитка главата за совршено вклопување. Погоден за мажи или жени. ✅ Сигурна заштита - лесни и меки, водни хирурзи, медицински сестри, лекари и други работници вклучени во угостителските услуги. Чистење на лесна должност, боење, складирање, домашно DIY, градинарство, преработка на храна, услуга за храна, општо одржување, производство, убавина и спа услуги. ✅ Квалитет и задоволство - можете да сметате на GREF за извонредност, експертиза и одговорност во сите наши услуги. Ние стоиме според квалитетот на сите наши производи со гаранција за враќање на парите. Ако не сте задоволни, не сме задоволни. 3000 компјутери за еднократна употреба буфантни капачиња, неткаени.

За производот

Купувачите избираат и

Разновидност На Употреба : ОВИЕ 8 ПАРЧИЊА комплети ножеви за стек треба да ги задоволат сите ваши потреб�

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : водоводната линија машките бодликави фитинзи се внимателно произведени под строги упа

Алатка за квалитет, челик, пролетен дејство, тип на алатка за нож 520 мм Може да се стегне во стандардниот �

Лежишта Бренд : СКФ Основни динамички оптоварување рејтинг 9 Основни статички оптоварување рејтинг 4...

Број на дел : FG100 FBDL95012 Ethernet Technology10 : Гигабит Етернет Вкупен број на пристаништа : 22 Фактор на форма : ракмо�

ЕУ Рохс : Во Согласност СО Изземањето ЕКЦН (САД) : Еар99 Дел Статус : Активен СВХЦ : Да СВХЦ Го Надминува Пра�

Ова е винил, умирачки исечен одлука начин подобро од налепница за браник Користениот материјал е напра�

8 парчиња тродимензионално плетење можат брзо да го затворат јазот и да ја зголемат брзината на калемењ�

За Моделите Форд Ф150 од 20092014 Година ( ОВИЕ ПРЕДВОДЕНИ ФАРОВИ НА ПРОЕКТОРОТ ЌЕ Ги Заменат Само Фабричките

[LED Чип] WS2812 B SMD5050 RGB LED Секој ПИКСЕЛ е индивидуално адресиран и ќе ви треба само Еденinуино игла за да ги ко�

Материјал : оваа смешна заштитна футрола за airtag е изработена од tpu,финото сечење совршено одговара на ва�

Memorex 18x МУЛТИ Формат Двд Рекордер ВнатрешнаDVDRW (R DL) / DvdRam Уред Тип на уредЗАБЕЛЕШКА : ОВОЈ ПРОИЗВОД не МОЖ�

СТП кожа Силен и издржлив, здрав и еколошки, со мек ентериер Исклучителните и компактните организатори �

20 парчиња заглавие на годишно ниво теренот 200 мм 5П во линија жицадоодбор / жицадожица конектор Преку Дуп

Ова е порцеланска чаша За Кидуш од вештачки мермер со соодветна чинија што оди под неа 6" Високи и 3 "Преку

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Големина : 4 инчи (100 мм) Грубо ж�

Комплетни Категории, Цврсти И Издржливи, Добра Стабилност, Професионални Алатки Во Индустриската Облас

Прецизност Одделение Перформанси Алатки Број 1 Избор На Трговец Во Светот Удобно Во Употреба И Обезбеде

Ligtweight & Quick Dry : Направено со истегнување, ткаенина што може да дише која ја фаќа влагата и брзо се суши, та�

Риба резервоарот термометар висока прецизност ПРЕДВОДЕНА ДИГИТАЛЕН дисплеј електроника плочки子子 Брз

Добро изработка, материјали, трајни Долг сервисен живот, изработен од материјали, многу издржлив...

Видете јасно во 100% темнинаочилата За Ноќно гледање имаат вградена, моќна инфрацрвена светлина што ви ов

За кабли СО RJ45 / RJ11 / RJ12 конектори Вклучени 9 V батерија / полнач Ако сите жици се правилно поврзани, LED свет�

За разлика од модерните рачни конзоли, Бојата НА GB нема задно светло и најдобро се користи во добро осве�

Савиленд акрилниот комплет за маникир вклучува 2 четки за линија, 1 четка за цртање, четка за 1 ливче, 1 рам

Заштита на електрична енергија : Инсталацијата е едноставна и удобна за употреба, што ефикасно ги штити

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

【3 Мерење на начини】 Три широки меурчиња со висока дефиниција за израмнување, секое ниво обезбедува 45 °

РЕДЕН ДИЗАЈН : ќе добиете 4 ист организатор на пијалоци Секој организатор на решетката за сода може да се

Тип На Производ : Снабдување Со Храна Димензии на Пакетот на артиклите : 12.Тежина На Пакетот На Артиклите

[ Компатибилност и Материјал ] Совршено компатибилен Со Huawei Nova Y90, ве МОЛИМЕ проверете го моделот на ваши

КОМПАТИБИЛНОСТ : Одговара за сите форд / Линколн автомобили фабрика доаѓа со 4 инчен екран на допир кои с�

Scroll