Свеж
Новавеј до смртта, неонски знаци на забава, транспарентен акрилик со затемнети светла светла знаци во затворен простор за спална соба, предводен неонски знак бар к?

Новавеј до смртта, неонски знаци на забава, транспарентен акрилик со затемнети светла светла знаци во затворен

Достапност: Достапно.
DEN 750.40

[Премиум материјали] Неонските знаци се изработени од флексибилни силиконски LED ленти со ленти и акрилна плоча, прилично цврсти, а не слаби Најнапредниот систем на електрода, мала потрошувачка на енергија. 12 V дизајн со низок напон, не грижете се за тоа да се загрее, нема ризик од пробивање на стакло или протекување на штетни материи. [Осветлете ја вашата забава] Користете го персонализираниот неонски знак на вашите забави. Исклучителните, лесни и издржливи неонски знаци ја даваат пораката на светла и живописна, за да се напојува влијанието и емоционалната атмосфера за вашиот важен настан. Тоа е нов избор за декорација на домови и забави. [Домашни декоративни светла] Овој неон е рачно изработен, лесен и издржлив, безбеден и еколошки, светли бои, ви носи романса, е најискрената декорација на мебелот, може да ја направи вашата соба да стане сонувачка и топла, правејќи ја едноставната Lifeивотот повеќе бои и интересен. [Лесно за инсталирање и употреба] Неонскиот знак го поврзува DC 12 V адаптерот, влезниот напон : 100-240 V 50/60 Hz, само треба да се вклучи напојувањето може да биде нормална употреба, затемнувачот исто така може да ја прилагоди осветленоста. Притиснете го копчето за напојување за да го осветлите неонскиот знак. Може да се обеси на wallидот или да се стави на бирото. Многу е лесен за употреба. [Затемнета светлина] Осветленоста и брзината на трепкање можат лесно да се прилагодат со далечинскиот управувач. Можете да ја прилагодите осветленоста според околината (25%-75%-100% ). Режимот ± е за контрола на трепкањето или статичното, и можете да ја изберете брзината на трепкање што ви се допаѓа. [Премиум материјали] Неонските знаци се изработени од флексибилни силиконски LED ленти со ленти и акрилна плоча, прилично цврсти, а не слаби. Најнапредниот систем на електрода, мала потрошувачка на енергија. 12 V дизајн со низок напон, не грижете се за тоа да се загрее, нема ризик од пробивање на стакло или протекување на штетни материи. [Осветлете ја вашата забава] Користете го персонализираниот неонски знак на вашите забави. Исклучителните, лесни и издржливи неонски знаци ја даваат пораката на светла и живописна, за да се напојува влијанието и емоционалната атмосфера за вашиот важен настан. Тоа е нов избор за декорација на домови и забави. [Домашни декоративни светла] Овој неон е рачно изработен, лесен и издржлив, безбеден и еколошки, светли бои, ви носи романса, е најискрената декорација на мебелот, може да ја направи вашата соба да стане сонувачка и топла, правејќи ја едноставната Lifeивотот повеќе бои и интересен. [Лесно за инсталирање и употреба] Неонскиот знак го поврзува DC 12 V адаптерот, влезниот напон : 100-240 V 50/60 Hz, само треба да се вклучи напојувањето може да биде нормална употреба, затемнувачот исто така може да ја прилагоди осветленоста.

За производот

Купувачите избираат и

Homeygear ви носи врвен квалитет на лизгачот за лизгање на патенти Овие кеси се екстра големи 16x18 инчи тешки 3

Корицата може да се користи како палета на бои, а горниот капак може да се отстрани како палета на бои Го�

【Непосредни на лажни нокти】 Совети за лажни нокти се меки совети на Гели и нема да направат никаква тра

ЗАМЕНА ВАКУУМ ФИЛТЕР Парови Со Еурека Вакуум модели АС1000, АС1001, СМ1155А, АС1008АКС, АС3012А за оптимална нега н

Некои оригинални делови на ГМ можеби порано се појавија како оригинална опрема Acdelco GM (OE) Оригиналните д�

Производ 1 : Стандардно полнење за секое пенкало за полнење на Енергел, вклучувајќи модели : BL407; BL77; BL107; BL1

Снабдувањето со електрична енергија го надминува DC13 V може во голема мерка да го намали оперативниот жи�

Големина на капакот на веб камерата : 0,96 x 0,4 инчи (L x W), само 0,03 инчи ултра тенок Материјал : Изработено е �

Тежина на пакет : 1,0 фунти Тип на производ : Механички компоненти Количина на пакет : 1 Земја на потекло : С�

【Висок квалитет на материјал】 : Нашите модели на автомобили се изработени од легура на цинк, пластични

Само држете ја рачката и повлечете ја за лесно склопување Рачката е текстурирана за да одговара на прст�

Битови за вежбање на топење Погоден за обработка на овие метални и неметални, како што се леано железо, л

Серија на модели : SDA 40 Работен медиум : Pass Filterated Lubricator : Bore : 40mm Работен притисок : 0,11.0 MPa Обезбеден отпор

Тоа е совршено компатибилно со вашите проекти за автоматизација Подвоен компатибилен со криење на степ

Премиум ткаенина : изработена од 100% памучна ткаенина Нема мирис, многу безбеден, мек и мазен, овој матери

【Испорака】 Забрзана испорака : 37 работни дена Стандарден превоз : 1025 дена Испратено во рок од 24 часа по

✔ Исклучително изработка на занаетчиство Премиум извајана ладна бронза вистински бронзен прав измеш�

Големина на налепници : Опсегот на големината на налепницата е 57,5 см / 23 инчи Погодно е за велосипед, ком

Моторите со висока километража имаат тенденција да ја изгубат ефикасноста од носените топка, неправилн

Соодветен заден пресретнување : 18мм (+ / 0,5) Главно е да се оптимизира проблемот што камерата не може да го

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 12 V е компатибилен со LG L1960 TR мониторот Приклуч�

Употреба : Алатки за рачни, опрема за домашна нега, апсорпција на шок, извори на моторни вентили Белешка :

Состојба : 100% сосема нов и во совршен пакет за да се обезбеди да добиете совршен производ ; Модел : 2410 RL04 WB2

Име на производот : антена за автомобили; Материјал : Пластика, алуминиумска легура Содржина на пакет : 1 x

Toyota Tundra 4x4 Off Road Decal Set Сите решенија се дигитално печатени, а потоа ламинирани за долготрајна издржливост

100% чисто и природно есенцијално масло Етички извори на фарма директно, гарантирано за квалитет! Тестира

⚒ Нема оштетување за вашиот wallид Лепилото е 100% безбеден за кој било вид wallид, дури и за позадина и боја, �

✅ 【Димензија】 Големина на навој : M5; Тема на темата : 0,8мм / 0,03 "Целокупниот дијаметар : 16мм / 0,63"; Севкупна

Приврзоци Пендантнатурална камен кристална кристална молив, да се залепи нишало приврзок Реики, исцелу

Scroll