Свеж
Винил леснотија 24 x 30 стапки на сјајно црно постојан винил поддржан од лепило за занаетчиски секачи, удари и секачи за винил знаци V0702

Винил леснотија 24 x 30 стапки на сјајно црно постојан винил поддржан од лепило за занаетчиски секачи, удари

Достапност: Достапно.
DEN 639.84

1 ролна од 24 "x 30 'сјајно црно лепило поддржан винил Сјајно 3,0 милји постојан самостојно лепило винил. Внатрешна трајност - 5+ година. Надворешна трајност - до 5 години. Постојано самостојно лепило винил не се препорачува за употреба на внатрешни wallsидови. 1 ролна од 24 "x 30 'сјајно црно лепило поддржан винил. Сјајно 3,0 милји постојан самостојно лепило винил. Издржливост на затворен простор - 5+ година. Издржливост на отворено - до 5 години. Постојано само лепило винил не се препорачува за употреба на внатрешни wallsидови. 1 ролна сјајна црна 24 инчи x 30 стапки Постојано лепило винил. Винил е направен во САД. Винил лесно се држи до скоро секоја мазна површина, вклучувајќи : автомобили, компјутери, стакло, огледала, пластика и wallsидови. Винил може да се користи за скоро нешто, вклучувајќи : транспаренти, налепници на браник, декорации, стакло, огледала, белешка, знаци, налепници, прозорци, обвивки. Загарантирано да биде компатибилен со занаетчиски секачи, секачи за умирање, удари и секачи за винил знаци. Ова не е винил за топлински печат. Винил не може да се печати винил. Винил нема да работи со инк -џет или ласерски печатачи. Винил е направен во САД Белешка : Вистинските бои може да варираат малку како резултат на разликите во можностите за прикажување на компјутер.

За производот

Купувачите избираат и

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

100% Задоволство КупувањеВо Рок Од 30 Дена, можете да се вратите за да добиете замена или враќање на средст�

✎ Совршено вклопување, поудобна инсталација ✎ Додатоците со висок квалитет се потрајни и траат подолг�

СПЕЦИФИКАЦИИ : Димензии50 "Л х 23" В х 6 1 / 2 " Х Вкупна Тежина На Шестоаголна Лента22 фунти Натоварлив челичен

УНИКАТЕН СТИЛ, ВРЕЖАН ОД ЗАНАЕТЧИИ : Нашите Џамбо Двобојни Чинии Со Кокос Со Дрвени Лажици И Сламки се чи

【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x314x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско вл

? [100 Вати ПД] Боксов Кабел Компатибилен Со Рачен Наутиз Х81 Способен да превезува До 100 ВАТИ Pd Моќност прек

Тркалца / Топката Тркалца Тркалца / Топчести Тркалца Тешки Тркалца 20 кг Неми Вртливи Тркала За Движење

100% полиестер Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со го

Целосно тестиран комплетен далечински управувач со инсталирана батерија, технолошка поддршка вклучен�

Затворање на копчињата Само миење на рацете Материјал : полиестер, спандекс, чипка, големина : 514 години Б

Отпорен на корозија : целосен полски хром завршница за отпорност на корозија Пристапност : Прицврстува �

€Одлични Материјали Qнашите капаци за ремени се составени од фланелет со меѓуслој од памучна волна за д

Пластика Предвремено затворање Снегулка Преклопен Рачен Десктоп Usb Вентилатор За Полнење Удобен Венти�

(1)Поддршка HDM2 2 и компатибилен наназад (2)Поддршка ДО 4k2 K / 60 Hz 4 : 4 : 4 влез резолуција, автоматско скалирање

Премиум Изградба : Нашите Стеги за Ограда се компактни и лесни, поседуваат knономски копчиња за стегање и

Торбата за влечење е направена од памук и постелнина Нашата мала торба за складирање е издржлива, стилс�

Име на производот : СМД Чип Отпорник; Големина Код : 12063216 Големина : 3,2 x 1,6 x 0,55 mm / 0,13 "x 0,06" x 0,02 " (L*W*T); Водечк�

Еден сет на метрички завртки Вкупно четири завртки Работи САМО со оригинални штандови, а не со универза�

Погодно за отстранување на 'рѓа и оксидација, чист и полски метал со овој квалитетен асортиман Се одлику

●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�

Контакт Тип 1но, 1НЦ, СПДТ Светлосен Напон DC 12 V Оптоварување Рејтинг (Отпорни) AC 110 V (220 V)5 A Терминали Колич�

ИЗГРАДЕН ЗА ПАТУВАЊЕ За максимална агилност при патување низ земјината топка, сметајте на лесните ранц�

Materialенски материјал за кошула со долг ракав за жени : полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целос

Изгледајте го Бред без врева да користите сетер за очила Изберете од кругови квадрати starsвезди срца бал�

1 парчиња маса крпа, големина е 70*42 инчи 20 парчиња 7 инчни хартиени плочи 20 парчиња хартиени салфетки, 6,56,5

Случај за складирање на организаторот на батерии со голем капацитет : организаторот на батеријата држи

Производ за обновување : Зголемен број на кабли по единица на 20 Големина : Ширина 0,8 х Длабочина 0,3 х Должи

Фигура на Енеско : Од колекцијата Jimим Шор Хардвуд Крик Дизајн : Карактеристики на непогрешливиот стил н�

Големина5, 5х6х20см / 2, 2х2, 4х7, 9 инчи, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од стп кожа...

Лифт Ексцентричен Ролери Надворешен Дијаметар 34мм Дебелина 19мм Лежиште 608 М12 24 Работни Дена Во сад Не се

Фитинзи, Долг Животен Век На Теерс, Отпорен На Абење, Издржлив И Капацитет на Плажи Идеален за Се, Од Сам �

Вклучувајќи : Балон Од Крофна фолија и Балон Со БУКВИ Лесно се надува со сламата Самозапечатување...

Scroll