Свеж
Затемнување Прозорец Филм Статички Се Држат: Ув Блокирање Прозорец Приватност Филм Соба Затемнување Матирано Стакло Прозорец Нијанса Филм Топлина Контрола Отстр?

Затемнување Прозорец Филм Статички Се Држат: Ув Блокирање Прозорец Приватност Филм Соба Затемнување Матирано Стакло

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

Запрете ја U 84% и 99% УВБ зраци Мулти-апликација функција. Избегнувајте ѕиркање и спречување на надворешни пречки и бучава. Уживајте во ефектот на огледало, создадете простор за приватност. Темелно исчистете ја целната површина. Измерете го и исечете го филмот до соодветната големина што ви треба. Откријте по должината на зелената етикета. Залепете парче лента на аголот на филмот за да ја одделите подлогата од филмот на прозорецот. Одделете го филмот за поддршка и филмот на прозорецот со триење или користење на мал нож. €Вкупно Затемнување Прозорец Филм} новиот надграден висококвалитетен задебелен материјал, додадете специјален блокирачки светлосен слој, создавајќи околина со слаба осветленост т, правејќи ја просторијата да потемни за лесно да заспие во текот на денот. Совршен за оние кои работат ноќни смени и имаат потреба од темна просторија за да обезбедат најдобар квалитет на спиење во текот на денот. Тоа ќе биде одлично од скапа завеса за да ја направите вашата соба потемна. ●Лесен За Инсталирање И Отстранување Без лепак, статичко прицврстување, само треба да подготвите многу вода, стругалка, сува крпа за инсталирање. Погоден за спална соба, расадник и така натаму, исто така совршен за аквариум, резервоар за влекачи итн. ●Контрола на топлина И Отфрлање На Отсјајот ● Речиси Блокирајте 100% ОД УВ зраците, заштитете ја фуртурата и внатрешната декорација од избледување, одржувајќи удобно домашно опкружување. Querfect Privaty Contretity ® материјалот на овој прозорец на blakcout е црн непроѕирен, така што овој филм за приватност на прозорецот за затемнување може да обезбеди голема заштита на приватноста дење и ноќе за да се осигура дека никој не ѕирка. Ниво На Приватност `+Важни Совети За Вас Големината на филмот на прозорецот е 17,7 х 78,7 инчи, ве молиме однапред измерете ја големината на прозорецот и нарачајте ја вистинската големина според вашите потреби. Ако имате какви било проблеми, ве молиме испратете ни порака веднаш, ние ќе ви помогнеме да го решите до вашето задоволство. ●Клучен Совет1®Користете го фен за коса за да го омекнете филмот на прозорецот прво кога е ладно, што може да му помогне на филмот на прозорецот подобро да се залепи за прозорецот. Quey Tip2_ ве Молиме запомнете да ја отстраните заштитната фолија за поддршка пред инсталацијата, потоа испрскајте Многу Вода и изгребете ги сите меурчиња. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. €Вкупно Затемнување Прозорец Филм} новиот надграден висококвалитетен задебелен материјал, додадете специјален блокирачки светлосен слој, создавајќи околина со слаба осветленост т, правејќи ја просторијата да потемни за лесно да заспие во текот на денот. Совршен за оние кои работат ноќни смени и имаат потреба од темна просторија за да обезбедат најдобар квалитет на спиење во текот на денот.

За производот

Купувачите избираат и

Големина : 6,5 см х 6,2 см х 0,8 см (2,6 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало Карактеристика : Тркале�

Чувајте го вашето семејство безбедно со овој 6Пакет лесни за употреба, аларми за јаглерод моноксид упра�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Силните испраќачи на иверица ги штитат фотографиите и документите за време на испораката Произведени о

Овој 5 V висококвалитетен адаптер за замена за замена е компатибилен со телефонот на Ulefone Hammer S Приклучок�

Попрскувачите на тревници мора да бидат вашиот идеален избор за наводнување на тревниците, градините, д

Повлечен од нов сервер Компатибилен со HPE P / N : P06033B21 P11444091 Компатибилен модел на сервер : За Proliant DL110 Gen10 PlTE

Уникатен дизајн на изгледот : Дифузер за есенцијално масло од есенција на есенција, исклучителна убавин

Димензии : 19,5" во вкупна должина со рачка од 7 инчи 12,5 инчи во вкупна должина на сечилото, ширина од 4,5 инчи

Пакетот Вклучува : 9 Х Гел Бои, 3 Х База И Сјајни И Мат Горниот Слој (5мл / секое шише) и 1 X Датотека за Нокти

Оксфордска крпа, сунѓер Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер Материјалот е си

Ротирајте го светот на музиката Среќата го придружува вртлогот на музиката, започнува патување со сони�

Памучно / Спандекс Здолниште : Полиестерски Шифон Произведено во САД Или Увезено Повлечете го затворање

МултиДијамант целосно нов режим на мултиплеер поставен во диви места, од Вселенски парк Со мала Гравита

Материјал за четки за допир на кожата : Рачно изработените четки за очила се изработени од врвни материј

100% Природни, Сурови, Вегански И Без Штетни адитиви Тилчец Во Прав е одличен регенератор за коса Тоа е без

[Материјал] : Нерѓосувачки Челик, Цврстина на нг, Мазна Површина, Не Е Лесно Да Се Кородира...

Дрво Висококвалитетно дрво, убаво извајана и чиста мелодија Нашата музичка кутија е механизам за часов�

Не На Редови : 2 Ред на Позиции : 8позиции Жица Големина AGG Мин : 22 AWG Жица Големина AWG Макс : 14 AWG Растојание Н�

Материјал : Коцката лебдечка полица е направена силно избран даб, природен материјал, здрав, отпорен на �

Материјал маска стакло Тој е погоден за сите луѓе, деца, возрасни и постари лица Студентите по наука зап�

100% Сосема нов и висок квалитет Овој Производ Се Тестира Пред Испорака Лесно за вас заменете ја вашата не

● Големина На Торба за ручек : 31х18х18 см / 12, 2х7, 1х7, 1 инчи ● Материјал За Кутија За ручек : Кутијата за Руче�

Дијаметар На Дупчалката : 5мм / 0,2"; Длабочина На Сечење На Пилата за Дупки : 13мм / 0,51"; Дијаметар На Пилата З�

Испратете желби за среќен ден со внимателна честитка совршена за родендени, Денот на Мајката или кој би�

Убаво парче за колекција Исклучително уметничко дело од квалификуваниот занаетчија на Индија Ние сме п

14692 Оваа листа е за една (1) цевка од 2 унца на нова златна тешка акрилна боја на телото Оригиналната линиј�

Апликација : изолирани прстенести терминали широко применети во електричната и електронската индустри

Верзија за надградба : овој нов Штитник за Прскање На Мијалникот е изработен од мек и сигурен висококвал

Број на модел : САРАКС3 XLR Машки Прав Агол на едниот крај XLR Женски Прав Агол на другиот крај Должина : 3 Ста

Извонреден квалитет : торбата за собирање на урина е изработена од висококвалитетни латекс материјали �

7 PCS 5 "Полки за полирање на бела врска за мермер гранит Дијаметар 125мм / 5" Дебелина 3мм Спирален турбо тип Г

Аспиратор за леќи од метал Алуминиумска легура Погодно за широк агол и леќи за зумирање Инсталирајте на

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

Висок Квалитет : Секоја Божиќна капа е изработена од 95% полиестер + 5% спандекс ткаенина, мека на допир и у�

● СпецификацијаШема на Завртки 6х135мм, Теренот На Конецот М14х2, Дебелина 2", Центар / Центар Роден 87,1 мм € �

Scroll