Свеж
Колектор за Прашина За Електрична Дупчалка Капак За Фаќање Прашина За Дупчалка Електричен Чекан 4-10 ММ

Колектор за Прашина За Електрична Дупчалка Капак За Фаќање Прашина За Дупчалка Електричен Чекан 4-10 ММ

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

ПРИЛАГОДЛИВ КАПАК за ВЕЖБА : прилагодливиот капак за вежба може да се користи за различни работни места за дупчење и одговара на различни дупчалки и чекани Моќна Функција : Промовирајте стабилно работење на вежбата и намалете ја бучавата што се создава при дупчење. Голем Простор : капакот за Прашина за Дупчење има доволно простор за собирање прашина додека спречува прашина да влезе во дупчалката и чеканот. Лесен За Инсталирање : Прво отворете го проѕирниот капак и закачете го капакот за прашина на вежбата. Вметнете ја вежбата во основата на додатокот, проверете дали тркалезната четка е околу вежбата. Широка Примена : собирачот На Прашина за Дупчење може ефикасно да ја фати прашината што се создава при дупчење на гипс картон, дрво, бетон и други материјали. Спецификација Тип На Ставка : Функција За Собирање Прашина За Електрична Вежба : опрема отпорна на прашина за алатки за дупчење. Апликација : околу 4~10мм / 0,2~0,4 во дупчалка.

За производот

Купувачите избираат и

60% полиестер, 40% шифон Затворање на патент Само миење на рацете Dancemensените ја разгалија танцувачката обл�

Нашите знамиња со стапчиња од 4x6 инчи се совршени за прикажување на вашата работна маса или маса, или за �

Големина На Керамичка Плоча : 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчи Тој е цврст, разноврсен и стилски, и секој м�

Големина на ланецот : 3 / 4 " / Кливис пински дијаметар : 1" Ограничување на работното оптоварување (WLL), не н�

По повод Дивали, Божиќ, годишнина, родендени, овие предмети можат лесно да се претворат во прекрасна ста�

10103042 B36 Број на дел од америк 3042 B36 ISO 08 B3 Hub Steel Sprocket 36 Заби за америк број 3042 Triple Strand Chain со, 12,7мм терен, шири�

Големина на дупката : 19мм Оценет капацитет : 4 A / 250 V Комбинација на прекинувач : 1 NO Вид на операција : Само.

Затворање на копчињата [Единствен дизајн] : Нашето капа дизајнирано со копчиња од двете страни на глават

[Фитнес Велосипед] Тешка и високо издржлива челична конструкција со максимална носивост од 280 кг Домашн�

75% полиамид 25% спандекс Состав : 75% полиамид 25% спандекс Мека и еластична и ја задржува формата и бојата пр

Шишето Сома е здрав начин да останете хидрирани насекаде Прекрасно дизајниран и вештачки направен Напр

Производ 1 : Ниво на заштита на IP65, овозможувајќи употреба во околини изложени на масло за сечење, итн Про

️ ● Одговара За Сите Типови Кожа️ ● 100% природните влошки се доволно нежни за да се користат на сите тип

Млб Ред Сокс Телефон Паричник Во Собата За Деца, Возрасни3 Компјутер Подарок Пакет Со Црвениот Сокс Моби

[Лесен и преносен] држачот на белешката е погоден за употреба, практична, лесна тежина, мала по големина �

Број на модел : SGMJV04 AAA61 Број на модел : SGMJV04 AAA61 Компатибилен бренд : None Poles Број : SGMJV04 AAA61 UNIT Тип : PIECEPackage Теж�

Терапија со топлина на рамената Оваа подлога за греење обезбедува удобна топла компресија за рамото и �

65 / 35 поликотон Затворање на влечење Големина 24 ″ должина x 28 ″ ширина Лизгач за прилагодување на вратот

бакар Големина : 3,6 х 2,6 х 2,6 инчи (9,1 х 6,5 х 6 Материјал : Бакар Земја На Производство : Јапонија Професионалн

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и диз

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

Контактната точка и Anvil имаат врв на топката со карбид кој е многу издржлив и отпорен на абразија Зафато�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Торбата за патување со дијабетичари е изработена од обликувана ЕВА, ефикасно ја штити внатрешната содр�

8 Парчиња Спин Чистење Замена Глави : внатрешниот триаголен раб големина 39 инчи и надворешниот триаголе�

Динамичен микрофон на премија за емитување Идеално за објавување, стриминг, радиодифузија, игри, работа

【FX1 N20 MT】 PLC Влез со голема брзина на пулс C235, C251, оваа функција е компатибилна со сериите FX1 N Y0, Y1 може да и

Со светлосен и звучен ефект и повлечете ја функцијата Четири врати, капакот на моторот и капакот на бага

Прецизно рачно и поставено Тркалата доаѓаат стандардни Рачно изработено од американски компоненти на �

Ве молиме, проверете дали вашата јонска вакуум нема „_n“ на бројот на моделот Само соодветна ајкула јон

✅usb otg / onthego✅ : Вклучете и користете компатибилен со вашиот Leeco le 1s Eco со компјутерски периферни уреди, ка�

Висококвалитетен материјал : оваа чинија со порцелански шеќер е изработена од керамички, здрав порцела�

Оваа платнена торба Беше врежана цитатите "Гвиникорм" тоа е подарок за некој што сака морско свинче...

●Параметар€Капацитет На Шишето : 250мл / 8,45 мл; Внатрешен Дијаметар На Устата : 34,5 мм / 1,36"; Вкупна Големина

▼ И перформансите и изгледот, со голем број „перформанси на летање, уникатна форма, уникатен сјај, да ви

Моливци за молив еден главен џеб со мали џебови за прегради внатре, внатрешниот слој е изработен од водо

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Име

Е затемнето : Бр Употреба : Дневно осветлување Големина : 608cm Домашна канцеларија спална соба читање рабо

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 8 шопкинс фолдовер покана картички4 ШАРМАНТЕН ДИЗАЈН : неговите атрактивни и слатки о�

Scroll