Свеж
РЕДИГЕР Ф7Н 4К Двојна Цртичка Камера И Обратна Заграда За Регистарска Табличка На Задната Камера

РЕДИГЕР Ф7Н 4К Двојна Цртичка Камера И Обратна Заграда За Регистарска Табличка На Задната Камера

Достапност: Достапно.
DEN 111.84

[Ултра HD 4 K+1080 P Двојна Цртичка Камера] Со ВРВЕН квалитет 4k предна камера и 1080p задна камера, redtiger dashcam е во состојба да сними подетални слики, вклучувајќи улични знаци и регистарски таблички Дополнително, со камера со широк ангел, камерата е со продолжен поглед и помалку слепи точки. [Вграден GPS Следење И Wi-Fi Конекција] вградениот gps модул му овозможува на камерата за цртичка прецизно да ја одреди локацијата и правците на возилото на картата. Податоците може да се гледаат преку апликацијата "Редигер" на вашиот паметен уред. Поврзување со вашите мобилни уреди преку вграден Wi-Fi, интуитивно е да ги промените поставките и лесно да ја контролирате камерата, да ги прегледувате, преземате и споделувате видеата. [Супер Јасна Ноќна Визија] опремениот Сензор За Ѕвезди со високи спецификации значително ја подобрува чувствителноста на светлината на камерата. Со комбинација на f/1,5 голема решетка, 6-стаклени леќи и WDR & HDR технологија, dashcam е во состојба да снима јасни слики ноќе или во која било средина со слаба осветленост. Држачот за камера со заден поглед обично е погоден за задната камера што одговара на камерата.Ова е универзален држач за задна камера, растојанието помеѓу двете дупки за завртки на држачот е 13мм, ве молиме потврдете дека растојанието помеѓу двете дупки за завртки на камерата за рикверц е исто така 13мм. [Ултра HD 4 K+1080p Двојна Цртичка Камера] Со ВРВЕН квалитет 4k предна камера И 1080p задна камера, redtiger dashcam е во состојба да сними подетални слики, вклучувајќи улични знаци и регистарски таблички. Дополнително, со камера со широк ангел, камерата е со продолжен поглед и помалку слепи точки. [Ултра HD 4 K+1080 P Двојна Цртичка Камера] Со ВРВЕН квалитет 4k предна камера и 1080p задна камера, redtiger dashcam е во состојба да сними подетални слики, вклучувајќи улични знаци и регистарски таблички. Дополнително, со камера со широк ангел, камерата е со продолжен поглед и помалку слепи точки. REDTIGER F7 N 4 K Двојна Цртичка Камера И Обратна Задна Камера Држач За Регистарска Табличка.

За производот

Купувачите избираат и

【Краток опис】 Ова е направено од безбедни материјали, цврсти и издржливи и не лесно деформирани Лесен,

2023 Графички врвен врв за денешни зделки за девојчиња Краток ракав екипаж на вратот на вратот на вратот н

100% кожа Направени во САД или увезени Затворање на тока Суво крпа чиста Рачно изработена со црна англиск�

Тип на мотор : Други Сертификација : СЕ Потекло : ЦН (Потекло) Број на модел : CM400 DY112 E.тип На Мотор : Други...

Префесионална оценка C3 или C4 премиум карбид Нелеплива облога Дизајн на антиудар Префесионална оценка...

Трендовски, паметен и спортски изглед : Овој лента за часовници е изработен од супериорен мек силикон, с�

Додаток за придружник за радио лента за пожарникари Направено во САД со совршено вклопување Додаток за

Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за менст�

Материјал : свилена крпа + не'рѓосувачки челик Тоа е соларна светлина што ја напојува сончевата светлина

Бачија батерија за оригинален плеер на Sony PSP Компатибилен модел : Sony Lite, Sony PSP 2ти, Sony PSP2000, Sony PSP3000, Sony PSP3004...

【100% без жица без пригодни камери за напојување на батерии】 Систем за безжична безбедносна камера без б

Доволен Комплет За Четки За Чистење Вежби : пакетот содржи 6 парчиња четки за чистење за вежба во бели бо�

Релеи со цврста состојба Релеи со цврста состојба Солидна држава релеисвејте до нашата продавница ако �

Димензии : 24 x 1,5 x 30 wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер...

Изработени од природата, нашиот корен од чакал е внимателно собрана со најдобрите намери на хербализам

Точно, конкретно развиена и компатибилна со Master Forsis Master 1500 Направено од отпорен на гребење, високо транс

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Увоз на Фенг Шуи Увоз на Фенг Шуи Исклучителниот златен троен на Гуру Ринпоче е детален со моќни накит, ж

12 V 3мм рамен врв пред жичен чист зелен LED Ultra Bright (10 V, 11 V, 12 V, 13 V, 14 V, 15 V) (бродови од нас) Големина : 12 V преджи�

100% женски костим за капење во бикини полиестер Contrice ✔ ✔ ✔ limentенски, со висока половината во бикини, кос

R&F Encaustic Paint 333ml Turkey Umber Bale Екоустична боја на врвен квалитет R&F Encaustic Paint Torake се подготвени за употреба и с�

Колегиумска компанија за лиценцирање (CLC) Национално атлетско здружение на колегиум (NCAA) Национална фуд�

Флексибилен и отпорен на вода, ултра тенок дизајн и супер светла Ниска потрошувачка на енергија и супер

100% памук Прилагодлива лента за очила Поради прилагодувачот на должината, можете лесно да ја поправите �

Направено од траен и реномиран графички филм 3М Скотчлит 100% направен во САД Почувствителна на притисок �

Ова е многу квалитетна ставка нема да бидете разочарани! Мека претрупаност се чувствува Голем квалитет

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Bubblelime Women's upf 50+ Сонце за заштита на

Памук Само миење на рацете Заварување на јаки блокови летачки искри Се лизга лесно над вашата работна о�

Најголемата рамка за слика на Малден Светот Акцентирани со прекрасна цветна плочка Хоризонтална рамка,

?€E26 Затемнет Приклучок●светлото блиску до таванот е компатибилно со АМЕРИКАНСКАТА стандардна сијали�

Транспарентен и невидлив Висококвалитетна, безбедна, добра леплива сила Може да се прикачи на облеката,

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

Од 2010 година, ние немилосрдно развиевме и спроведувавме едношалтерски решенија за снабдување, додека и�

Усвојувањето на материјалот PP05 е пријателски за животната средина и безбедно, а зајакнувањето на телот�

Софтверски пакет за ракување со бранови со повеќе од 400 мерења, декоди на сигнали и тестови за усогласен�

Универзален безжичен систем : Снимајте кристално чиста аудио од вашиот DSLR, камера, паметен телефон или т

● Материјал : Алуминиумски простор, без 'рѓа, без корозија, здравје и заштита на животната средина ● Спе�

Scroll