Свеж
Прекинувач за активирање на X-Ree Trigger AC 250V 10A за 0810 Електричен чекан (Interrustor de Reemplazo AC 220V 10A Para Martililo Eleéctrico 0810

Прекинувач за активирање на X-Ree Trigger AC 250V 10A за 0810 Електричен чекан (Interrustor de Reemplazo AC 220V

Достапност: Достапно.
DEN 1259.20

Име на производот : Електричен прекинувач за активирање; Модел бр : 0810 Електричен чекан. Тип на акција : 1 NO; Тип : Заклучете го. Технички параметар : AC 250 V, 10 A, 5 E4; Mount Hole Dia : 7mm. Големина : 7,8 x 5,2 x 3,1cm / 3.2 "(l*w*t); Материјал : пластика, метал (тамањо : 7,8 x 5,2 x 3,1cm / 3.2 ' '(L * w * t); Материјал : Plástico, Metal. Тежина : 69g; Пакет : 1 x Електричен прекинувач за активирање (пезос : 69 g; Paquete : 1 x Interrustor de Disparo Eleéctrico. Прекинувач за активирање AC 250 V 10 A за 0810 електричен Електричен прекинувач за електрична алатка Hammerno. Дизајн со шише од страната за опционално заклучување. Лесно за инсталација и удобно за работа. Широко се користи за електрична енергија. Ова е не-ОЕМ генерички производ. para martillo eléctrico 0810 Nombre del producto : Interruptor de gatillo eléctrico; Modelo No. : 0810 Martillo eléctrico Tipo de acción : 1 NO; Tipo : Bloqueo activado Parámetro técnico : CA 220 V , 10 A, 5 E4; Diámetro del orificio de montaje : 7 mm Tamaño : 7.2 '' (l * w * t); материјал : plástico, металпесо : 69 g; paquete : 1 x Interportor de disparo eleéctrico.

За производот

Купувачите избираат и

★ Во ерата на паметни телефони, луѓето поминуваат повеќе време зјапајќи во екраните на мобилните телеф�

Црна и Сива Комплетот ОД 2 квалитетни Држачи за Раце ОД ПЕНА НА МОТАГ е совршен за спортистите да го кори�

Секоја флексибилна мала пролетна калем е направена од цинк позлатен челик што обезбедува дополнителна

[Компатибилност] дизајниран за 4 та генерација на Apple i Pad 129 инчи 2020 (модел A2229 / A2069 / A2232 / A2233) Не е компатиб�

Водовод Производител : Вати Направени во : Сад Водич За Производи И Упатства Мешање Вентил, Тело Материј�

Гаранцијата на производителот не може да се примени Бизнис картичка направена со користење на сликата �

80% Полиестер, 20% Спандекс Еластично затворање ОДЛИЧНИ ТКАЕНИНИ со НАЈНОВА ТЕХНОЛОГИЈА : јога панталони х

Image Class во боја MF640 C / MF641 CW Image Class во боја MF642 CDW / MF643 CDW Image Class во боја MF644 CDW / MF645 CX Image Class LBP620 / LBP621 CW Боја Im

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

Оваа рамка за постер на акрилен wallид чисто прикажува 18 ”x 24” отпечатоци, реклами и графика Одлично за ло

Чекан со дрвена Рачка е погодна и практична мала алатка која може добро да се примени во вашиот секојдне

90% полиестер, 10% спандекс Затворање на влечење Kint Wealistband и прилагодлива цртање : Мека плетена лента со ела

Дефектите се покриваат по гаранцијата на производителотcom или по телефон Ние ќе ви испратиме еподарок к

Ова е идеална кутија за складирање за сите или мелени зрна кафе, чај, шеќер итн Карактеристики : издржлив

сандали од ананас за жени сандали за мали девојчиња сандали со големина 8 сандали со платформа y2k сандал�

Абц Сува Хемикалија, Класа А : Б : Ц Апарат за Гаснење За употреба На Класа А (обични запаливи материи), кла

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Сликата е отпе�

Метал, пластика Поделување на полиците за складирање користејќи материјали со висок степен, безбеден и

Изобилство За Избор : ќе добиете 8 парчиња гаражни ѕидни заштитници, погодни за употреба на гаражни врат�

Спецификации : Димензии : 2 долгиот кабел за напојување нуди удобна инсталација и вентилот за регулирање

1 пакет од 13 избрани реквизити за фотографии во џунгла Вклучува разновидни реквизити за фотографии во џ�

БРЗ Bluetooth 5●Оптимизираното Декодирање На Канбуси прави карактеристиките да работат совршено по надгра�

Производ 1 : Едноканален Безжичен Микрофонски Систем со Вграден Микрофон Производ 1 : Серија IV 2.4 GHz Дигит�

【Екстра голем знак за продажба на дрвени производи】 : Дрвените продадени знаци се префект за фотографи

Држач за телефон Прилагодлива Ширина : 5285мм МултиФункции : дизајнот 2во1 ги комбинира држачот на телефон�

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

Керамиката од теракота е омилена во кујната веќе 10 Денес, нашите грнчари се уште градат безвременски фу�

[Производот Вклучува] Голема Неделна Кутија За Таблети АМ ПМ + Сплитер За Таблети, подобро да ви помогне

Мерења 59" Широк 18" Долг68" Висок Печатена ткаенина плакарот за виси облека ИЗРАБОТЕНИ ОдМека полиестерс�

КомпатибилностОвој случај на лаптоп е изработен само за Dell Latitude 3330 13инчи (2in1) Некомпатибилен со другите

Внатрешна цевка со употреба на EPDM за јадење EPDM (EPDM) безбедно спречува два пати загадување за да се одржи �

Scroll