Свеж
GYOSUGANG Bento Кутија За Ручек За Возрасни, Ручек Кутија за Мажи жени &засилувач; Деца, 2 Редење Ручек Контејнери Со Прибор во собата и зачини кутија, Истекување Доказ Бент?

GYOSUGANG Bento Кутија За Ручек За Возрасни, Ручек Кутија за Мажи жени &засилувач; Деца, 2 Редење Ручек Контејнери

Достапност: Достапно.
DEN 223.84

храна ОДДЕЛЕНИЕ пп+јп материја €ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ-СОВРШЕН ДИЗАЈН НА БЕНТО КУТИИ} бенто кутијата е дизајнирана 8.92 инчи, вкупно е 2030мл. 2 контејнери за редење со 4 оддели и 1 дополнителна Кутија За Потопување од 30 мл што може да одвои различна храна како основна храна, свежо овошје, зеленчук, закуски итн. Можете да земете целосен оброк само во еден контејнер. Контејнерите за ручек со контрола на порциите ви помагаат да го одржите планот за исхрана и да изгубите тежина. ●Безбеден Безбеден Замрзнувач (≧-40); Безбедна Машина за Миење Садови(само горната решетка, миењето раце се препорачува за капакот за да се избегне каква било деформација предизвикана од перење на висока температура и притисок). ●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ, нашите кутии за ручек со фер големина и тежина, понесете лажица и вилушка,вградено складирање прибор за јадење,без страв дека ќе заборавите да донесете прибор за јадење, можете да ја ставите кутијата бенто во вашата торба, лесна за отворање и затворање со помалку напор и лесна за чистење. Погоден за деца на училиште, возрасни на работа, вежбање, кампување и патување. ●ТОПЛИ СОВЕТИ ве Молиме не ставајте течен сос во кутијата бенто за да спречите да тече во други прегради; за подобро одржување на заптивката, капакот е дизајниран со цврсто вклопување. Ве молиме отворете ја кутијата за ручек во дијагонална насока, ќе биде полесно. Доколку има некаков проблем со производот, ве молиме контактирајте не.

За производот

Купувачите избираат и

ПРЕМИУМ СИЛИКОН : Оваа торба за четки за шминка е изработена од Висококвалитетен Силикон, кој е мек, удоб

Отстранува печена храна и масло за јадење Практично чистење во еден чекор : не бара плакнење За употреба

Погоден за мали раце за поврзување и одвојување Димензии на пакетот : 23,3 H x 3,8 L x 14,4 W (сантиметри) Тежина н�

Највисок квалитет заменливи сечилото Директно Брич на Пазарот Најблиску до директен брич во тежина и м�

Мини размахване комплет за биро, домаќинство, канцеларија, кујна, гнездо за миленичиња итн, погоден за с�

ИЗБЕРЕТЕ БРЗО : козметичката кеса со метален патент може да ги направи сите предмети внатре уредни и уре

Точност : 323 проценти полни размери (ANSI / ASME одделение Б) Приказ : Аналогни дигитални Мерач на комунални ус

Компатибилен со прочистувачот на воздухот од ајкула Макс со вистинска HEPA HP201, HP202, HC502 Заменете го Дел # He2

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја бате

ПРИЛАГОДЛИВА ОСВЕТЛЕНОСТ Можете без чекори да ја прилагодите Топлата бела осветленост од 0 лм на 15 лм с�

Материјал : Пластика Боја : Транспарентна Капацитет : 5 / 10 / 2030 / 50мл Количина : 1 парчиња Пакување листа

+2022 Надграден Магнетен Ајлајнер+ : ајлајнерот Ричски се разликува од постојните магнетни ајлајнери на п�

МАРАМЧИЊА ЗА ЧИСТЕЊЕ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ тоа е добра декорација кога ќе го ставите телефонот ТЕЛЕФОНСКИ Ч�

Недела се фокусира на дизајнирање и производство на патни сувенири, со цел да стане најпрофесионална ко

【Добар квалитет】 : Дрвената рамка за прикажување е врежана од занаетчијата со рака и може да се направи

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

Спојување на телото на телото за 5 / 16 "црево Стандард за спојување Бесплатна стапка на проток на воздух н

Поддржува Стандардни Десктоп 25 " SATA Хард Дискови ПРОДОЛЖЕН кабел СО ВИСОКИ перформанси USB 3.0 ја проширув�

Совршено за детали за сликање : Најдобри квалитетни меки синтетички влакна, влакната се меки, флексибил�

"17 Години Сакаше", гроздобер и елегантен црн партиски банер Овој пакет вклучува 14 парчиња картонски акци

Покриена прашина произведена од Comp Bind Technology Силен и антистатички и водоотпорен Двоен зашиен, песок и ле�

ЈИФОНТИН е добро познат бренд на производи за домашен декор, кој се фокусира на врвен квалитет во светот

Рачно Изработено, Природно Масло За Брада Најдобрите Состојки како Кајсија, Арган, Семе од Грозје, Какао

Безбедносен Материјал Држач За Торта : Изработен од пп материјал за безбедност на храна, железо за столб

Изработено од врвен месинг материјал, површината е електропланирана и завршена, антируст и долготрајна

Компатибилен со i Phone 14 Pro Макс, САМО! [Заштита на камерата] овој случај за iphone 14 pro Max случај со дизајн на ли�

SNPVDFYDC / 16 G AA335286 за Dell Power Edge T130 16 GB DDR4 2666 (PC4 21300) ECC Необична меморија Замени за живот SNPVDFYDC / 16 G AA335286 за Dell Power E

Шаблоните за апликации богати со карактеристики се масивни, облеката, додатоците, супермаркетите се ле�

? 【Големина】 : Постојат две димензии за да изберете Мала големина : Долен дијаметар : 3,1 инчи (8 см); Висина

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

Оваа паметно скриена камера активирана со движење го доловува само она што го сакате без да потрошите п�

? 【Безжичен HDMI менувач】 Приемникот усвојува двојна порта HDMI+VGA, со употреба на Wi Fi технологија за пренос

Предметот прикажан на сликата е збир од 10 Димензии по парче [18 x 16,8 x 5,8 см 370 g] Во зависност од производот, �

Солидни, но сепак мазниосветлувачки полиуретански тркала нема да ги маршираат вашите подни површини Из

За хируршки и стоматолошки процедури Може да се користи и за други скапоцени операции Се користи за обр�

Пакет Вклучувајќи : ќе добиете 100 пакувања од 2 мл (60 мл) мали шишиња за течности со 5 инки, 3,94 инчи / 10 см ви�

и елегантен дизајн Оваа ламба за маса покрај креветот создава романтични топли чувства во вашата соба Т

Опциите за пакување вклучуваат лавици, послужавници за полнење (Повторни Оптоварувања на ептипс), кутии

71% Полиамид, 29% Еластан Повлечете го затворањето Миење Раце Само Произведени со 3 високотехнолошки плете

Материјал : керамика; Номинален напон : 50 V; Оценет капацитет : 0,1 UF; Толеранција : ± 20% Број на монтирани ста

Категорија : Мебел, угостителство и услуга за храна Библиотека и училишен мебел Категорија : Мебел, угос

Scroll