Свеж
Филм за заштита на екранот Atfolix компатибилен со Hannspree Hannspad 13.3 SN14T71 заштитник на екранот, ултра-чист FX заштитен филм

Филм за заштита на екранот Atfolix компатибилен со Hannspree Hannspad 13.3 SN14T71 заштитник на екранот, ултра-чист

Достапност: Достапно.
DEN 435.04

FX-Clear Protector Film : Ултра-чист и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен со Ханспреј Ханспад 13 Овој кристално чист, високо транспарентен филм за заштита на екранот е скоро невидлив. Со цврстина на молив од 6 H на притисок за пишување 500g, многу отпорен на гребнатини - екстремно отпорен на гребење, тврдо обложен заштитен филм компатибилен со Ханспрее Ханспад 13. Издржливиот, повеќеслоен синтетички материјали на филмот обезбедува долготрајна механичка заштита на екраните против сите видови на оштетување-заштитниот на екранот е исклучително стабилен, издржлив и дизајниран за континуирана употреба. Додаток@folix - Направено во Германија *** Многу лесно се применува на заштитниот филм - 100% адхезија без меурчиња на чист екран, специјалниот силиконски лепило слој го присилува воздухот кога ќе се нанесе филмот, осигурувајќи се дека се прилепува силно на екранот. FX-Clear Protector Film : Ултра-чист и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен со Ханспреј Ханспад 13. Овој кристално чист, високо транспарентен филм за заштита на екранот е скоро невидлив. Со цврстина на молив од 6 H на притисок за пишување 500g, многу отпорен на гребнатини - екстремно отпорен на гребење, тврдо обложен заштитен филм компатибилен со Ханспрее Ханспад 13. Издржливиот, повеќеслоен синтетички материјали на филмот обезбедува долготрајна механичка заштита на екраните против сите видови на оштетување-заштитниот на екранот е исклучително стабилен, издржлив и дизајниран за континуирана употреба. Додаток@folix - Направено во Германија *** Многу лесно се применува на заштитниот филм - 100% адхезија без меурчиња на чист екран, специјалниот силиконски лепило слој го присилува воздухот кога ќе се нанесе филмот, осигурувајќи се дека се прилепува силно на екранот. Филм за заштита на екранот FX од Атфоликс, кристално чист, компатибилен со Ханспреј Ханспад 13.3 (SN14 T71) Заштитник на екранот FX е транспарентен, високо-технолошки заштитен филм за екрани со висока резолуција. Ултра-чист и тврд обложен! Овој иновативен заштитен филм се одликува со својата врвна, кристално чиста транспарентност и одлична отпорност на гребење (може да издржи 6 H тврдост на молив на притисок за пишување 500 g). Овој високо транспарентен заштитник на екранот, кој е многу лесен за примена и може да се отстрани во секое време без да остави остаток, се придржува совршено на екранот без да влијае на неговото работење.

За производот

Купувачите избираат и

Извор на светлина : Халоген сијалица Тип на сенка : железо Занает : насликано Тип на ставка : Подна ламба...

Лесен за употреба : Музиката ќе се звучи кога ќе се отвори фиоката, фиоката ја затвори музиката ќе запре �

Може да се користи за самогрижа или како внимателен подарок за најблиските Природен и холистички начин

постелнина РУСТИКАЛЕН ЦВЕТ КОШНИЦА има вистинска големина и доволно мала тежина, па затоа е пренослив, �

50мм широк х 50мм висок Направено од издржливо дрво од бреза Врежан на едната страна Држи едно јајце Миење

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

Речиси никој не може да одолее на тоа мирисот на свежо печен леб, без разлика дали доаѓа од рерната, прои

☞Ренесансен фестивал, свадба, забава за ноќта на вештерките, пиратски костим, косплеј Произведено во СА

Полутврдата надворешна обвивка го штити Вашиот Ф1 додека се чува или за време на патувањето Внатрешната

ПОСТАВЕНИ ХЕРМЕТИЧКИ СТАКЛЕНИ КОНТЕЈНЕРИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ : можете да добиете пакет од 10 долгнавести стак�

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

●НЕВЕРОЈАТЕН И ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН flut табла за Мали деца од 3,3 стапки со 62 картички со светли бои и симпатичн�

100% Полиестер Машинско Перење МАТЕРИЈАЛ : оваа топла капа е изработена од меки материјали и е дизајниран�

Едуард Фотоеч 1 : 48 ентериер Ми 35м (Звезда) Детализирање на множеството за модели на скала...

Памучна и ленена ткаенина Сите природни материјали, висат цврсто, заштедуваат простор Дизајн на прекло�

Златен И Црн Трендовски Дизајн (НЕ ФОЛИЈА) 5х7 Картичка отпечатена на тешки картички Покажете ја вашата п

[Меки материјал за мијалник, драматичен ефект] Овие трепки се изработени од материјал за мијалник, близ�

Силикон Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна заштитна футрола за аитаг е изработена о�

Спецификација : должина 60*7*15см Апликација : фоаје / соблекувална / спална соба, итн Природно мајмунско др�

Големина На Производот : Прибл 2,8 х 0,8 х 0,6 инчи (7 х Спецификации : микробранова безбедна Спецификации : бе�

Кутија За Складирање На Фрижидер Кујна Додатоци Кутија Кнедли Зеленчук Јајце Носителот Контејнерот за

Тпу Материјал Премиум Кожа, Водоотпорна и Издржлива Удобна за допир, фино сечење; мека и лесна, заштитет

Рачно изработено во Шпанија : Највисок квалитет на парчиња рачно изработени во Валенсија, во единствена

Економичен, неабразивен, систем за влажно чистење Чистете загадувачи од главите на лентата, упатствата,

Вистински оем замена дел Хусман е признат низ целиот свет како лидер во опремата за прикажување и систе�

8 мл пластично овално шише со капа Одлично за лосион, гел и складирање на течности Големината на вратот н

Signtin знак : големина приближно 8x12in, може да се користи во затворено и на отворено Material Необичен материјал

Изработено од висококвалитетно индиско дрво МДФ Овој производ е дизајниран за секојдневна употреба...

Производител : Горхам Состав : Стерлинг Сребро Тип : Вилушка За Сервирање Шантили од Горхамстерлинг среб

НЕВЕРОЈАТНИ ЖИВОПИСНИ БОИ : Секој Комплет За Боја за Вратоврска вклучува тегли со задебелени бои од 88оз

ФУНКЦИЈА ЗА АВТОМАТСКО ЗАТВОРАЊЕВисока температура : Ч : 65 / 5 / 9, средна температура : М : 55 / 5 / 5, ниска темп

? 【Стабилна и без одложување без одложување : : дури и на растојание од 10 метри, нашиот безжичен глушец

Победник за опрема на годината Препорачано од списанието Backpacker Соло шпоретот е најпопуларниот шпорет �

Пакет за играчки со фигури : 】 Оваа кутија за играчки Fidget вклучува сензорни играчки од 20 парчиња : 1 * Спе

Scroll