Свеж
Секач за замена на воздушен грицкач за замена + глава за умре за лим 2 пакет

Секач за замена на воздушен грицкач за замена + глава за умре за лим 2 пакет

Достапност: Достапно.
DEN 227.20

Воздух -грицкач и сет на умре Погодно за сите грицки на воздухот без оглед на правењето. Заменски секачи (удари) за секаков вид на воздушен грип. Заменува истрошени или скршени грицки за умирање. Се сече челик до дебелина од 1,2 мм (18 мерач). Воздух -грицкач и сет на умре. Погодно за сите грицки на воздухот без оглед на правењето. Заменски секачи (удари) за секаков вид на воздушен грип. Заменува истрошени или скршени грицки за умирање. Се сече челик до дебелина од 1,2 мм (18 мерач). Professional air nibbler punch and die for commercial or occasional use Air nibbler punch and die set Suitable for all nibblers no matter the make AIR NIBBLER DIE HEAD Replacement die head for air nibblers Replaces worn or broken nibbler die heads A worn die head can cause burring of the Метал едноставен за вклопување навој за да се заниша директно во алатката може да издржи високи стапки на удари во минута употреба со алуминиум, ладен валани челик, калај, пластика и други материјали грицки преку материјали без да предизвикаат искривување капка масло пред употреба и повремено само долги периоди со употреба ќе го продолжи животот на главата на главата со глава со големина од 190мм употреба со алуминиум, ладен валани челик, калај, пластика и други материјали за замена за замена на удари (удар) за кој било вид на воздухот грицки за исечоци од челик до дебелина од 1,2 мм (18 мерач) остава рабови мазни и без изгореници или искривувања грицкаат низ ладен валани челик, калај, пластика и други материјали под вкупната должина од 1,2 мм на удар од 50мм Оваа листа е за пакет од 1 удари со воздушни брадавици.

За производот

Купувачите избираат и

Широко користете за фрижидер, канцеларија, табла, билборд ART, занает, експеримент, проект, итн Овие мали т

Шема на завртки на возилото : 4х114, 3мм или 4х4, 5" Шема На Завртки на тркалата : 4х100мм Дебелина : 1 "или 25мм...

Совршено се вклопува во Microsoft Surface Go / Go 2 Направено од траен 3М материјал, лесен за нанесување и отстрану�

Дизајниран за различни апликации кои често се користат како контролни лостови на машини и опрема Совре�

Големина : 6 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,4 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, шминка, алатки за убавина...

Rack Rack Rack е лесен за инсталирање и одвојување, нема да го оштети вашиот оригинален шпорет Направено од до�

Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетокс�

100 Избрани Религиозни ВЕЛИГДЕНСКИ Моливи Моливи Имаат Различни Изреки Како" Бог Те Сака "" Господ Мојот Ш

Име на производот : рокерска рака на серво рогови (половина големина); целокупна големина : 37 x 10x 5mm / 1,5 "x 0,

Спецификација на подземен кабел : Направено во САД 14awg RG11 Директен кабел за коакс на погребување...

Направено со висококвалитетна конструкција на леано железо и површинска обвивка што е докажано од 'рѓа,

Прекинувачи на кола Опремата за заштита на пренапони има супериорни перформанси и може да се користи за

304 Суперфина Цевка Од Нерѓосувачки Челик, Надворешен Дијаметар 3мм, Дебелина на Ѕидот 0,15 мм, 0,2 мм, 0,3 мм, Ц�

Фм Дипол Антена Импеданса : 75 Ом Лесно За Инсталирање : ФМ Диполната Антена доаѓа со PAL Конектор, Го прави

Цел : Аудио И Видео, Компјутерски Додаток И Хардвер, Домашно Кино, Пристаниште Пол : Женски На Женски, Кар�

Фини Моторни Вештини Научете Ја Основната Математика Препознавање На Боја Координација ракаоко Израбо

НовоИспратено со услуга за следење Мини 7 мано цепило вертикална, прослава листон циега лимпија персиан

Апликација : Пролетната жица со челична жица за компресија се користи за сè, од домашни уреди до моторна

Лесно чисти прашина од под вашиот тросед, маса, кревет или кое било друго тесно место Работи добро на кој

Резервоарот се продаде одделно Спецификации : Димензии 4,7 "L x 4,7" W x 2 "H потрошувачка на енергија 50 W Што е �

Објавено во 2017 година Направено од порцелан Вклучен кабел за светло на сијалицата, вклучен прекинувач з

Инженерско дрво Рамка со знамиња : Оваа елегантна рамка за знаме на MDF во стилот на махагони е направена �

Божиќни украси за кучиња Додадете малку допир на празничен дух за Божиќната сезона со овие симпатични м

Квалитетот на производот е добар Ние сме професионални електронски компоненти и производител на модул�

Вкупни димензии од 26 1 / 4 "х 15 1 / 2 " х 2 5 / 8"500 цфм (кубни стапки во минута)со 22 засилувачи на струја...

Шрафцигер е направен од челик Connaught Vanadium легура Метална рачка што не се лизга, долг живот Тоа е добра ала�

Безбедност : Нашите производи се овластени CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и /

●МАТЕРИЈАЛ} : производот е изработен од висококвалитетен памук, со мека ткаенина, добра рачка, водоотпо�

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосн

[Употреба] Совршен За преместување или испорака на различни предмети [Боја] Обична крафт боја обезбедув�

Силен И Издржлив Дизајн Прилагодлив ЗатегнувачГо Прицврстува Ременот на Зглобот Може Да Помогне Да Се �

Подобро изграден H720 D Заменска алатка за алатки Клуч : 2 копчиња Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем з�

Димензија на пакетот на артикалот : 124015747905 L x 10.19685038333 W x 6.8897637725h инчи Тежина на пакет на артикли 3,0 фунти..

Scroll