Свеж
Excelity® AC-DC 15V 2A Wallиден полнач за напојување за напојување со приклучок 5,5 x 2,5мм / 5,5 x 2,1мм

Excelity® AC-DC 15V 2A Wallиден полнач за напојување за напојување со приклучок 5,5 x 2,5мм / 5,5 x 2,1мм

Достапност: Достапно.
DEN 259.20

Американски адаптер, влезен напон : AC 100-240 V, 50-60 Hz (внес во светски рамки) Излез : 15 V 2 A/2000 MA MAX (исто така компатибилен со 1000ma 650m A или понизок уред). Големина на конекторот : 5,5мм x 2,5мм и 5,5мм x 2,1мм, должина на жица : приближно. I/C чип технологија за да го заштитите вашиот уред : преку заштита на напон, преку заштита на топлина, преку тековната просиција. Полначот што се применува со : рутер, овлажнител, чистач на воздух, електронски фрижидер, LCD монитор, LED осветлување, комуникациска опрема, аудио и видео производи, безбедност, компјутерски кутии и други дигитални производи што го зголемуваат приклучокот за 5,5*2,1 mm. Американски адаптер, влезен напон : AC 100-240 V, 50-60 Hz (внес во светски рамки). Излез : 15 V 2 A/2000 MA MAX (исто така компатибилен со 1000ma 650m A или понизок уред). Големина на конекторот : 5,5мм x 2,5мм и 5,5мм x 2,1мм, должина на жица : приближно. I/C чип технологија за да го заштитите вашиот уред : преку заштита на напон, преку заштита на топлина, преку тековната просиција. Полначот што се применува со : рутер, овлажнител, чистач на воздух, електронски фрижидер, LCD монитор, LED осветлување, комуникациска опрема, аудио и видео производи, безбедност, компјутерски кутии и други дигитални производи што го зголемуваат приклучокот за 5,5*2,1 mm. Каде го користам? -Покорен квалитетен генерички дом/полнач за патување/wallид за вашиот 5,5*2,1 & 5.5*2,5 mm приклучок за приклучок. Зошто го избирам? -Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање. Лесно да се земе насекаде! -Вишка ефикасност и ниска потрошувачка на енергија. -I/C технологија за чипови за да го заштитите вашиот уред : преку заштита на напон, преку заштита на топлина, преку тековната просиција. Како да го користите? -Поставете го и приклучете го на штекерот. Пакет вклучува : 1 x AC/DC полнач за напојување на адаптер.

За производот

Купувачите избираат и

Стоечко место, едноставно и практично, не е лесно да падне Рачкатип чаша за четкање, функционална чаша з�

90% полиестер, 10% спандекс Деца девојчиња без ракави коси рамо сјајно снопско украсено комбинезон со широ

Оваа заштитна футрола Samsung Galaxy S10e е компатибилна со безжично полнење [ПРЕМИУМ ЗАШТИТА] Обезбедете го ваш

Компатибилен модел : Компатибилен за Dell Optiplex 3010 7010 9010; Инспирон 3000 3847 518 519 530 531 537 540 541 545 546 560 570 580 620 660; Сту

ДијаметарТеренот На Конецот : М101,50 / Должина Од Под Главата : 75ММ Груб Конец / Делумно Навој 316 Шестоаго�

Материјал : ЗАШТИТА НА Животната СРЕДИНА 316l Изработени од нерѓосувачки челик, издржливи, без избледени,

Градина вештачка килим со трева : персонализиран DIY погоден за мал резервоар за риби, резервоар за желка,

Проверете пред да купите Компатибилен со : 1 / 10 RC Rock Crawler Traxxas Trx4, Axial SCX10, итн Изработено со квалитетен чел�

Лесен за лепење во прав со природна боја, па дури и рендерирање Четки без бои, без ливчиња, го воздигнува�

100 парчиња кабелски врски : 0,3 "широки, долги 12" (7,6мм х 300мм) Солиден и издржлив : Направен од висококвалите�

60% памук, 40% полиестер Повлечете го затворањето Колекција за машини за миење NFL : Официјално лиценцирана �

Димензија : 26х16х35см Заштедува простор Со ексклузивен металтекс политерм слој Димензија : 26х16х35см Заште�

Футрола За Торбичка За Заштитна Телефонска Кутија Изработени од стп кожа со извонредни шевови, издржли�

Може да се користи за раст на бебето, љубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи ваши�

Откријте Ексклузивна, Од Ексклузивните Колекции На Увозот На Алондра (Тм) ~ Популарноста Расте Во Градов

Памук, спандекс Повлечете го затворањето Меки затегнати балетски танц леотар, кратки ракави на врвовит�

€●●Држач За моливи Со повеќекратен Капацитет ● Четири одделни екстраголеми прегради ви овозможуваат

Обично како сигнален кабел, ако мерачот на клиентот, моќноста, менувачот на активирањето, менувачот или

®Применливи Модели : стереото за автомобили е погодно За ЏИП Гранд ЧИРОКИ WJ / WG 1999 2000 2001 2002 2003 2004, ве молим�

Малпурна : Мултифункционалната кука за клип може да биде за куки за крпи, кујнски клипови, клипови за бањ

● Големина на ѕидни Куки : 18х7 см / 7, 0х2, 7 инчи ● Куки за Висечки Материјал : Тврда Пластика, Микрофибер Ко�

Висококвалитетен Материјал : Висококвалитетен Мек Силиконски Материјал, Силна Еластичност, Светло За И

СОВРШЕН ПОДАРОКдржач за веренички прстен за да биде невестата, помогнете и да ја покаже својата нова бл�

UITC таблите се идеална алатка за настава За работилниците за правење венци, дупките за водичи значат пос�

100% камен Големина : Должина околу 45 см / 56 см / 67 см на нараквицата Секој производ е и уникатен, не точно �

Големина 19, 5х4х8, 8см / 7, 7х1, 6х3, 5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од оксфордска �

Материјал : случај тело / поликарбонат Обработка : увмастило за лекување, завршна обработка на горниот с�

【Најдобар избор на вашиот домашен живот】 Целокупната собрана големина : 11,8 (л) x 82 (w) x 4,8 (ч) инчи, силните

Домашен Пакет : Вклучува 1 ЛЕД Тактичка Рачна Фенерче 2 Пакување Црна И 1 Силиконска Табла За Пеглање Голе

➽ 【Промоција】 Купете голема промоција Доцени до продавницата за да изберете, ќе има нешто што ви се до�

Спецификација : 16*32 инчи по колче, тркалезна решетка ; можете да ја поделите Pegboard по волја ; Ако сакате

Дизајн : 100% памучен шуплив дизајн на ткаење од саќе ги прави кујнските марамчиња полесни по тежина, поап�

Уникатен дизајн приказ за складирање на накит со манекни, чевли со високи потпетици, уникатен дизајн, с�

Дел од колекцијата Фондации на Енеско Комплетно извајана фигура на aубовна двојка завиткана во топла пр

??? ???????? ???????? ?????? СЈАЈНА Јасна Магнетна Кутија За i Phone Е специјално дизајнирана за i Phone 12 Pro Max 6,7 инчи...

Тежина на пакетот : 12,0 фунти Количина на пакетот : 1 Тип на производ : ЛАБОРАТОРИСКО СНАБДУВАЊЕ Земја на п�

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

Трајно, акрилно лепило со голема јачина Конформативна конструкција на затворена клетска пена за неправ

Scroll