Свеж
IEC магнетски контакт, 24Vac, 65a, 3p

IEC магнетски контакт, 24Vac, 65a, 3p

Достапност: Достапно.
DEN 2900.64

Електричен Направено од : Етон. Земја на производство : Романија. Направено од : Етон. Земја на производство : Романија. IEC магнетски контакт, целосен оптоварен засилувач -индуктивен 65 A, целосен оптоварен засилувач -отпорен 98 A, број на столбови 3, калем волти 24 V AC, обратна бр, HP @ 1 фаза - 120 V 5 HP, HP @ 1 фаза - 240 V 15 HP , Hp @ 3 фаза - 208 V 20 HP, HP @ 3 фаза - 240 V 25 HP, HP @ 3 фаза - 480 V 50 HP, HP @ 3 фаза - 575 V 60 HP, NEMA за куќиште Нема Оценка без куќиште, Hz 50/60, висина 2.17 во, длабочина 5.2 во, стандарди UL/CE/CSA/CCC/ATEX/IEC EN 60947, рамка/серија/класа/рамка за код D.

За производот

Купувачите избираат и

Појасот за општа намена обезбедува конзистентни, сигурни перформанси на широк спектар на подлоги Полие

Нормално до лемење со тешки работи Температурен опсег од 160 ° F / 70 ° C до 930 ° F / 500 ° C Лесен за користење Лес

Замена За Протеам 833954, 841708 Про 10 Назад Пакет Вакуум Хепа Филтер Капак Замена За Протеам 833954, 841708 Про 10 Наз

Раскошната корпа за прикажување е одлична за домови или малопродажен простор Разноврсна за широк спект

Пакет вклучува : 1 златен антички глава 16 "долг Софистициран дизајн : софистициран додаток за костуми ко�

Дрво на живот автомобилот Мезуза Прекрасните јудаични дизајни на Мики Каспи се богато обоени со убави д

100% Памук Теривелур Фитнеспешкир 💧 Пешкирмофт Премиум тери велур фитнес пешкир, 12 " х44 " Аква...

❥ Кабинетот Рачки Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стакло Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Кабинетот Ко�

Име на производот (издржлив во употреба) : Вклучи Стегач;Модел Бр : (најнова технологија) ГХ201Б;Тип : висок�

ЦФ Чисти самовила правосмукалка кеси (Пакет од 10), замена за нилфиск дел# 1407015020 Компатибилен Со Нилфиск П

КОМПЛЕТ ЗА ЛЕД ЛЕНТИ ЗА КОНТРОЛА НА АПЛИКАЦИИ : Можете да ги контролирате Светлата Со Лед ленти преку Ап�

Кога ќе се скрши правосмукалката V6 DC58 DC59 DC61 DC62 DC74, можете да купите нов капак и потребни се само 1 минута з

Затворање на патент Само миење на рацете Материјал : Високо рефлексивни ленти и лесна, удобна плетена тк

Големина : 1,8 x 2,8 инчи (4,5 х 7 см) Материјал : позајмен челик Карактеристики : Демитасе чаша за производител�

★ 【Shining 5 D Diamond】 5 D Full Dird Diamond Sainting се повеќе сјајни и шарени од обичното сликарство со дијаманти, изгледа

Конусните пружини на дискот се подлошки во конусна форма кои се израмнуваат со одредена брзина Исто так

Гума : мек грб Дебелина на сунѓер : 1,8, 2,0, макс (германски стандарди) Бои : црвена, црна Цврстина на сунѓер :

Направено од бела керамика со висок сјај Слика отпечатена од обете страни Висина : 6,5 инчи Достапно во 22oz

ღ Материјал : Овие копчиња за брош се направени со алуминиумска легура, овие се издржливи и еднократно м

Направено од бела керамика со висок сјај Слика отпечатена од обете страни Висина : 6,5 инчи Достапно во 22oz

Стакло Направени во САД или увезени Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркал�

Ова е сосема нова дополнителна сила на тешка сила Kevlar Aramid V ремен Дел за замена на највисок квалитет Арам

100% чисто : т не се реконституира, не се меша со блиски или ниски масла за екстракција или други супстанци�

Задебелена експлозијадоказ не е лесно да ' рѓа Материјал : нерѓосувачки челик Количина : 2 парчиња...

Дуксери за маички маички 4+ Starвездени стилови за вас! Направени во САД и увезени ✔✔ Со големина : Ве моли�

100% памук Направени во САД или увезени Материјал : Направено од памук, удобно за носење Дизајн : Шапката е

Број на модел : TSS42617 Земја на потекло : Соединетите држави Тежина на пакет : 0,16 фунти Димензии на пакетот :

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

[Лесно за инсталирање без дупчење] Само залепете го лепилото на површината, а потоа инсталирајте ја кути

Изработен од материјал со висока јачина, мала тежина и пренослив Инчни и милиметарски скали за мапирање

Уникатен дизајн : Темните на таванот со светло со привлечноста имаат убава големина, не само што го осве�

Компатибилност : Додатоците се специјално дизајнирани за Matte Box StarTrail и Mini Series (31963680), ве молиме потврдете

Scroll