Свеж
Parker 07H32A18A2BDW Модуларен филтер за две парчиња/регулатор/лубрикатор, 1/2 NPT, поликарбонат со метален сад чувар, одвод на пресврт, 40 микрони, 90 SCFM, олеснување на типот, 2-125 ps

Parker 07H32A18A2BDW Модуларен филтер за две парчиња/регулатор/лубрикатор, 1/2 NPT, поликарбонат со метален сад чувар,

Достапност: Достапно.
DEN 1238.40

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот воздух во системите за ракување со компресиран воздух и подготовка Чистиот компресиран воздух обезбедува и контролира енергија, пренесува материјали и е клучно за безбедно работење на опрема во многу индустрии. Компресираните филтри за воздух Отстранете ги честичките (нечистотија), маслото, водата и пареата на маслото. Тие можат да се комбинираат со други единици, да се интегрираат со регулаторот, кој контролира вишок притисок за подобри перформанси или подмачкување, што додава магла магла во воздухот, или со двете. Тие обично се конструирани од метал, како што се цинк или не'рѓосувачки челик од типот 316, или транспарентен поликарбонат и се достапни со изборни индикатори, мерачи и конфигурации на одвод во зависност од апликацијата. Компресираните филтри за воздух се користат во широк спектар на апликации, вклучувајќи преработка на храна, електроника, здравствена заштита и инструментација, меѓу другите. Паркер Ханифин произведува електромеханички, хидраулични и пневматски движечки технологии и системи за ракување со течности, филтрација, запечатување и заштита, контрола на климата, контрола на процесите и воздушни апликации. Компанијата, основана во 1918 година, е со седиште во Кливленд, ОХ.

За производот

Купувачите избираат и

Вклучен пакет : 1*Само Мала Кутија За Накит (накитот не е вклучен|| / Материјал : Оваа Футрола За Мини Наки�

Полиестер+Спандекс КАПАЦИ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Може да се користи Како Капак За Седишта За Бебешк�

Месинг Цилиндричен сензор за близина Новите сензори ЗА близина НА Е2Б ветуваат совршено вклопување во в

Мултифункции : Секоја Ултратенка светлина има 15 ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ LED излези високата осветленост и мала�

чевли за мали деца девојчиња црвени чевли за мали деца бебешки чизми 612 месеци девојки потпетици чевли з

Ffi Сертифициран Q : Изграден Со оригинално ветување за чип не се појавува предупредувачка порака, гарант�

®КОМПАТИБИЛЕН за оваа Модна Нараквица За Накит Компатибилна Со Фитбит Верса Бендови Верса 2 Бендови / Ве

Оригинален увезен ццд чип за рикверц, висока јасност на сликата, добра стабилност и јасна ноќна визија Н

Количина : 25 Димензии : 8 "х 4" х 4 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Вуд Произведено ВО САД и Увезено Материјал : печатената книга е изработена од дрво и железо,материјалот

Синтетички Материјал ТКАЕНИ ВЕНТИЛАТОРовој вентилатор може да се користи и како ѕидна декорација или д

Подобра Заштита На РацетеЗаштитете ги рацете, дланките и зглобовите од груби мрени и повлечете шипки, г�

Полиестер+Спандекс КАПАЦИ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Може да се користи Како Капак За Седишта За Бебешк�

[Организирајте] нашите куки за палто се многу погодни за закачување тремови, ходници, спални соби, дневн�

CJMCU101 OPT101 Аналоген Сензор За Светлина Модул За Интензитет На Светлина Монолитна фотодиода Описи : CJMCU101 OPT

Керамички помошни ножици, безбеден материјал Опремен со кутија за складирање отпорна на прашина и капа�

● Пакетот вклучува : LED Светилки T10 W5 W СО Леќи, бели, 1,5 W, агол на зрак од 360 степени, 150 лумени за секоја сиј�

●ПОДДРЖАН ОД АМЕРИКА : lasfit H11 led светилки нудат 1 година бесплатна замена, 45 дена Враќање Без Проблеми, Пр�

Тип на конектор : 3,5 мм директно 1 пин Одговара на двонасочни радија (само аудио), микрофони за радио звучн

ДРВЕНИ МОНИСТРА со СВЕТЛИ БОИ : комплетот Монистра Со Примарни Врвки Мелиса И Даг е составен од 30 дрвени

Замена ЗА INFINITI EX35 ГОДИНА 2012 ПАРКИНГ СВЕТЛО ЗЕЛЕНА LED ЗАМЕНА LED Единица по продажба : 1 Замена За Infiniti Ex35 Го�

Шолји За заморчиња, Шолја За Кафе, Чаша За Чај 11оз Црна Шолја Кафе Совршен Подарок Шолји за заморчиња Дос

Низок Шум : УСБнумеричката тастатура со 19 копчиња е најмалку бучна, што ја прави најдобриот избор за раб�

●Силен и Цврст Q Рачно Изработен Од силно дрво Од Пауловнија и дополнителна дебела заварена метална рам

Нееднаков отвор и капацитет на вртежен момент 1,5° неусогласеност по мрежа на менувачот Подобрена отпор�

Кутија За Организатор на шминка : Помогнете да ги пронајдете предметите што ви се потребни брзо и ефикас

Ефикасно на тврди и меки шахти Дизајнот целосно го зафаќа вратилото без никакво крадење...

Замена ЗА ЗЕМЈИШТЕ RANGEЕР ОПСЕГ RANGEЕР ГОДИНА 2002 ПРЕДНАТА СТРАНА МАРКЕР СВЕТЛИНА Единица по продажба : 10 За

20 унца стаклена ѕидарска тегла со рачка и капак од нерѓосувачки челик Висококвалитетна, густа стаклена

Лесен за инсталирање Кора И Стап Ѕид Налепница Премиум Кора И Стап Материјал Вниманиесамо купување Шем�

Торта Украсување Матрица : Различни стилови на ноќта на Вештерките матрици Обезбедени се доволно опции

Дизајнирајте свој дигитален идентитетцеат реални модели на плеери и прилагодете ги со највисоко ниво н

Произведени од : Еволуција Сорбент Производи Произведено во сад Типот на производот е ролна Димензии на

Sagiv midle држи а што се поврзува СО USB портата, глувчето, перницата за патување; предниот дел држи торба за о�

Флексибилен винил со леплива подлога Печатени на винил ВО САД Сјајниот преклопник додава години на вре�

Целосно обликувани Целосно заштитен Ги исполнува крутите барања НА ФКЦ Целосна Доживотна Гаранција За

ПРЕМИУМ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ТВРД СЛУЧАЈ : Отпорен на Кршење, отпорен на прашина, водонепропустлив, универзал

☀ ЗАВЕСА СО ДУПКИ ☀ завесите за дупчиња создаваат модерен стил за вашиот дом, лесен за инсталирање ? ЗАВ

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Премиум пластични вилушки во Претрупан лаванда Пластика во тешка категорија за дополнителна јачина...

100 ПАРЧИЊА Лдр Фото Осетлив Отпорник Фотоелектричен Фоторезистор 5528 ГЛ5528 |Опис : Максимален напон( Vdc) : 150

Снимајте кога има звук и паузирајте кога нема звук, што ефикасно заштедува простор во меморијата Долго �

Гаранцијата на производителот не може да се примени Дијаметар 12,2 инчи (31 См) х Висина 1,9 Материјал : Порце

МАТЕРИЈАЛ Куката За Леплив Ѕид Е Изработена од Супериорни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и Помалку Леплив Материјал,

Scroll