Свеж
EOOUT 5 PACK GRAPHATER LAPECTONS SPIRAL QUAD RELED GRID LATTEEBOK, 8 x 10-1/2 инчи, 3 дупки за удар 5 бои за училиште, канцеларија и колеџ

EOOUT 5 PACK GRAPHATER LAPECTONS SPIRAL QUAD RELED GRID LATTEEBOK, 8 x 10-1/2 инчи, 3 дупки за удар 5 бои за училиште,

Достапност: Достапно.
DEN 271.84

Пакет Вклучи : getе добиете 5 пакети 5 бои графикони хартија спирална тетратка, погодна за секоја задача и го користат учениците за формални и математички списи и пресметки итн И е совршен за дома, канцеларија и училишна употреба. 70 листови/140 страници по тетратка. Големина : Големината на должината е 10,5 ”, а ширината е 8” и е погодна за сите видови пенкала и моливи. Перфорирани страници : Секоја спирална тетратка доаѓа со перфорирани страници за да се раскинат чисто и лесно. Плус, овие спирални тетратки вклучуваат џебови за внатрешни работи за чување на сите ваши лабави белешки, работни листови и трудови. Совршен сет за училишни или канцелариски материјали. Премиум материјал : хартија за пишување мазно со Quad владееше решетка од двете страни на листот. Вашиот гел или пенкало со топка ќе се движат без напор низ овие мазни страници за белешки+ со минимално крварење со мастило или шоу-преку. Широко користени : Овие спирални тетратки прават одлична идеја за подароци за правење на пишување/скицирање на броеви на Судоку во час, дом, канцеларија во возот или за наука/социјална студија работи, правење список или само за да се губат. Пакет Вклучи : getе добиете 5 пакети 5 бои графикони хартија спирална тетратка, погодна за секоја задача и го користат учениците за формални и математички списи и пресметки итн. И е совршен за дома, канцеларија и училишна употреба. 70 листови/140 страници по тетратка. Големина : Големината на должината е 10,5 ”, а ширината е 8” и е погодна за сите видови пенкала и моливи. Перфорирани страници : Секоја спирална тетратка доаѓа со перфорирани страници за да се раскинат чисто и лесно. Плус, овие спирални тетратки вклучуваат џебови за внатрешни работи за чување на сите ваши лабави белешки, работни листови и трудови. Совршен сет за училишни или канцелариски материјали. Премиум материјал : хартија за пишување мазно со Quad владееше решетка од двете страни на листот. Вашиот гел или пенкало со топка ќе се движат без напор низ овие мазни страници за белешки+ со минимално крварење со мастило или шоу-преку. Широко користени : Овие спирални тетратки прават одлична идеја за подароци за правење на пишување/скицирање на броеви на Судоку во час, дом, канцеларија во возот или за наука/социјална студија работи, правење список или само за да се губат.

За производот

Купувачите избираат и

Шишињата за вода се кул! Ова е шише со вода од не'рѓосувачки челик 20oz со караник Со својата убава мазна п�

Овој комплет за бит на рутер TSlot вклучува 3 бита за вообичаени големини на завртки, 3 / 16 ", 1 / 4" и 3 / 8 "завртк�

Вклучува две длабоки 23630 и една 23650 кутии за комунални услуги за прозаклучување Масовно складирање на го

Светла за читање Силиконска ноќна светлина Лесна за контрола : ноќната светлина во форма на свиња е едно

Материјал со висок квалитет : торбата со топла вода е изработена од висококвалитетен ПВЦ материјал, нет�

Одморот за одмор за споделување : Ставете свој спин на празничните традиции со нашите украси за квалите�

Полирањето и пескањето може да обезбеди долготраен ефект на пескарење, со што вашата работа е помазна ●

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува...

30 парче 1 / 4" И 3 / 8 " погон хром приклучок во собата 30 парче 1 / 4" И 3 / 8 " диск хром приклучок во Sunex Алатки ние �

Cox Кутија за складирање Пластична козметика кутија за складирање мали фиоки за складирање на кабинети з

Осветлете ја вашата куќа со оваа современа светлина за приврзоци Лесно вклопување дизајн, прикачете и з

Трајна и компатибилна печата за печатење за печатачот Zebra ZM400 203 DPI За број на Зебра Дел : 79800м Белешка : Ова

Дополнително тврдо носење алуминиум оксид со поддршка од велкро Овозможува помазна завршница и подолг

【Прилагодлива подлога за ладење на лаптопот】 Овој штанд на лаптопот е опремен со прилагодлива подлога

Име На Производот : Бариера Терминал Блок;Модел Бр Материјал : Метал, Пластика;Номинална Вредност : 600 V 15 A

Брза сува формула Носете и сјај последна до една недела 12+ бесплатна формула Сертифициран од ПЕТА, без с�

Не само погоден за чевли, туку и погодни за организирање играчки, производи за убавина, тоалети, произво�

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии; Вистината на големината на рамката (завршена голем

Дупка за удар (издржлива во употреба) Големина : 11мм / 0,43 '' (г); Вкупна големина : 83 (најнова технологија) x 11m

Предметот може да биде монтиран на ѕид, поправете ја самолепливата кука на соодветна висина Ве молиме о�

Производител : Горхам, Вајтинг Состав : Стерлинг сребро Бренд : Вајтинг Тип : Служење лажица Анџело од Ноу

Доаѓа во сет од 12 шишињаСекое шише : 5,5 МЛ Капацитет и Висина : 4,75 Инчи Овие шишиња со зачини се дизајниран

【Водоотпорен дизајн】 Свеќите имаат водоотпорен дизајн на телото и прекинувачот со водоотпорен капак �

Ева Пластика, бпа слободен Олеснете Ги Времињата За Управување Со Здравјетопоминаа деновите на паника �

Вклучува 1 лесни, издржливи табли за штипки Табла за клип со големина на букви 9"W x 12 силен метален клип со

"Најубавата БИБЛИЈА на СВЕТОТ" овие Библии се идеални за специјални прилики, Свадби и Годишнини Ценети о

Широк спектар на апликации : Овој термоелектричен ладилник модул може да се користи во различна опрема �

САКАТЕ ДА ИМПРЕСИОНИРАТЕ? Надградете ја вашата игра со ладно кафе со нашите 20оз проѕирни стаклени шолји

Explome : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека ZEFOTIM, ZEFOTIM е модна продавница која се фокусира на женска и �

★ Големина на случајот со молив : 5 ★ Материјал за торбички со молив : кутија за моливи е изработена од ко

Екстремен мотокрос На Андите, акробации во слободен стил на врвот на облакодерите Во Шангај, прецизно л�

①Комплет за асортиман+М6*6мм 10 ПАРЧИЊА, М6*8мм 10 ПАРЧИЊА, М6*10мм 10 ПАРЧИЊА,М6*12мм 10 ПАРЧИЊА, Вкупно 40 парчиња�

【Извлечете ја решетката за панталони за плакарот】 Подвлечени панталони закачани со база на железничк�

● [Компатибилен ] : Само За Samsung Galaxy A14 5 Gве Молиме потврдете го моделот на вашиот телефон ● [Материјал ] : И

Циркониумот е метален елемент со симболот на елементите ZR Циркониумот е сребренобел метал за транзициј

Scroll