Свеж
Ротари Табела 3 со адаптер за мелење ЕР-16, инженерски алатки

Ротари Табела 3 со адаптер за мелење ЕР-16, инженерски алатки

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Сооднос на табелата 36-1, што значи дека еден вртење на рачката ротира 10 степени на табелата 1-5/8 "Централна висина во вертикална положба, на тој начин со низок профил. Сооднос Табела 36-1, што значи еден вртење на рачката да се ротира 10 степени на табелата. 1-5/8" Централна висина во вертикална положба, на тој начин низок Профил. 3 "(75 мм) Мала мини ротирачка табела-4 слотови испорачани со ER16 Колет Адаптер Големина : 3" инчен ротационен дијаметар на табелата 3 "-75 mm хоризонтално / вертикално стегање 1-5 / 8" Централна висина во вертикална положба, со што е низок профил Приближно 80 мм со монтиран адаптер за колекции * Погледнете ја табелата со слика Калибрирана 0-360 степени Табела 36-1, што значи еден вртење на рачката Ротирајте 10 степени на табелата. Овозможете му на корисникот да вежба или да ја намали секоја работа во точен интервал Околу фиксна оска (генерално вертикална или хоризонтална) основната плоча на адаптерот е дупчат на начин на кој може да се вклопат и 3, како и 4 слот за ротирачка табела.

За производот

Купувачите избираат и

WDL СКАЛПЕЛ НОЖ РАЧКИ #3 #4 СО 20 СТЕРИЛНИ НОЖЕВИ #11 #24 ИЗРАБОТЕНИ ВО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИСТО КАКО И СЛИКАТА Г�

Споредливо Лесен на 4,6 мл Дизајн Со Едно Уво Динамичен, БумПоништување На Бум Микрофон PH88 е еднострана с�

Додадете малку луксуз во вашиот дом и бања со примарни елементи хигиен шик течен сапун со рака Шеќер од �

Накитот СО Сам Камени мониста Ги држи децата подалеку од тв / компјутерски игри, исто така може Да Ја Под�

? 【Може да добиете】 Сет за намалување на алатката за мелница за воздух вклучува машина за сечење 3инчи, �

⌚Модели за компатибилност : 2 пакувајте ПОНУИ кожни ленти совршени дизајнирани за Вашиот Fitbit Versa 3 Памет�

Може да биде потребна дополнителна поштарина Картите се искривени за лесно преклопување Овие празни ка

Пластика ①6 Пакети Поставени Шишиња Со Вода€32oz / 1000ml, 3 Направете го тоа единствен подарок! Покажете бла�

Претворете го лаптопот во работна станица со овој компактен USB ЦЕНТАР ( 6,7 см x 4cm x 1cm) што ви овозможува ис�

Четката е изработена од материјал, нема лесно да се скрши Оваа четка за чистење има мала големина и мала

Мал и Компактен : малото и компактно тело не зазема премногу простор за користење, што е погодно за склад

Име на бренд : Le er kang Потекло : CN (потекло) Модел Број на модел : LEKL8 Сертификација : CE Движење Тип : Мултиточ�

Боре : 1 3 / 16 " Keyway : 1 / 4" x1 / 8 " Надворешен дијаметар : 7 3 / 4" Дебелина : 1 1 / 2 " Keyway : 1 / 4 "x1 / 8" Надворешен дијаметар

✅ прстен за запечатување, Buna N, 24,6mm OD, PK50 ✅ Опрстен материјал : БунаН ✅ Дурометар : 70 брегот А ✅ Номинален

●Професионален Чистач●овој ултразвучен чистач генерира 42000 Hz ултразвучни звучни бранови користејќи с

✎€Безбеден Материјал : шишињата Со пена се изработени од висококвалитетна пластика(ПЕТ), одобрени ОД Т�

Нов заменет далечински управувач Нема потреба да се постави Само треба да ставите нова батерија за упот

Најлон Брзо и лесно поставување Се распаѓа за офсезонско складирање Надувувањето на Дедо Мраз на оган и

Најпогодниот избор на дрво за дрво за UBASS Светла тон со одличен волумен, хармоника, проекција и одржувањ�

Хибрид може да работи на батерија или кабел Загрева до 900 ° F Контролата на температурата ви овозможува �

100% Полиестер Затворање на врвка Миење Раце Само МАТЕРИЈАЛ : Изработен од полиестер што дише...

1 Висока посветла : Комбинирајте со висока посветла LED и јасна слика, јасно можете да видите посветла и уб

Може да помогне во избледување на лузни и поправка на рани и може да се користи по операција или оштетув�

Ова мини ретро радио звучи неверојатно побогато и погласно Јасен и светла, богат и избалансиран глас ко�

Крокодилни ракави во САД и носат повеќе од 150 метри килограми вртежен момент Инсталирајте ја главата на

Дрво жито и калено стакло Рамката со фотографии од 8х10 со бела душек е изработена од висококвалитетно др

Може да се користи како стил на ролна или за виси wallид со едноставно користење на очните капаци Подобрет

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

Одлично за почетник : DIY боја по броеви е многу погодна за почетници Не бара никаква фондација за сликање

Со 24 пина, излез на целосни иглички Пич : 2,54мм / 0,1 " Залепено со терминални блокови 3,81мм (0,15") за лесни за п

Одговара на 300 ул Дождовни ПИПЕТИ во СТИЛОТ НА ЛТС Ниските монтажни и исфрлачки сили помалку од 3 кг Атп, �

Точка Матрица Влијание квалитет и совршен дизајн Голем акцент на изборот на мастило во кое лентата е на�

Тато сними стаклени слики изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат тој подарок и нао

Scroll