Свеж
DL370 G6 X/2.66 2P 12GB P410I/1GB 8 SFF 750W RPS

DL370 G6 X/2.66 2P 12GB P410I/1GB 8 SFF 750W RPS

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

(2) Intel Xeon X5650 (266 GHz/6-Core/12 MB/95 W, DDR3-1333, HT, Turbo 2/2/2/2/3/3) процесори. 12 GB (6 x 2 GB) PC3-10600 (DDR3-1333) регистрирани DIMM. HP NC375 I Интегрирана Quad Port Gigabit Server Adapter // HP Smart Array P410i/1 GB FBWC контролер // (8) SFF SAS/SATA HD заливи. (2) HP 750 W Заеднички слот Комплети за напојување со висока ефикасност // DVD ROM // HP Insight Control Нема лиценца за единечен сервер за медиуми. Овој пред-сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како ново. Како производот станува дел од обновениот, вашата дестинација за пред-сопственост, реновирани производи : клиент купува нов производ и го враќа или го тргува за понов или различен модел. Тој производ е прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како нов од -квалифицирани добавувачи. Потоа, производот се продава како обновен производ на. Ако не се задоволни од набавката, обновените производи имаат право на замена или поврат според обновената гаранција.

За производот

Купувачите избираат и

Компатибилен со природата на лисјата и лисјата урбани Изработени од хипоалергичен нерѓосувачки челик �

⌨Целата црна тастатура Компатибилна со ВАШИОТ LG H845 се вклопува и добро се надополнува со речиси секое д

Замена На Мотото Јасна Леќа ЈАГЛЕРОДНИ Led Трепкачи Индикатори За Bmw K1200 RМатеријал : Abs Пластика.100% Сосема

Материјал : Железо Позлатени Злато Нашата монета е точната големина на вистинскиот долар на слободата и

Дијаметар На Дупката за монтирање : 16мм Тип : Заклучување, 1НО 1НЦ Работен Напон : 5А / 250ВАК Светлосен Напо

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

[ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ] Изработена со висококвалитетни и издржливи материјали, оваа корпа за перење е лесна з

Aputure MC PRO RGBWW 5 W LED На Светлината На Камерата 2000 k CRI 96+ TLCI 96+ CQS 95+, Функција За Адсорпција На Магнет,Безжично П

Гумен ѓон Изграден за агресивни основни линии кои се цврсти за обувките како и за противниците, овој нов

Оксфорд ткаенина Висококвалитетна ткаенина со надградена изолациона постава, силна и издржлива Отпоре

Голем биро рампа, 23 "х 16" со 08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди Разновиден за дома, канцела�

100 ти ден од училишните очила : Пакетот вклучува : 35 парчиња 100 дена шарени чаши за хартија, дизајнирани со

Премиум Материјал : вакуумската изолирана кутија за ручек е пп материјал надвор, внатрешен од нерѓосува

10 Парчиња #000 4" х 8 " Виолетова Поли Меур Пораки Нашите поли меур пораки се уникатни, лесни поместени пошта

Др Рекевег Германија Зингибер Исклучено Разредување 30 Ч (11мл) Употреба под надзор на медицински советни

1x / 15x Двострано Огледало : 1 X за секојдневна употреба, 15 X за екстремен поглед одблизу Огледало од 6 инчи з�

Спецификации : Големина : 26x24x16cm Капацитет : 8l Материјал : 600 D Водоотпорен Оксфорд+10mm pe изолација памук+заш

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика Нето Тежина : 19гр; Содржина На Пакетот : 1 х Оддел За Бат�

Гененаме : ПАРЕА; Ц4БПА; АпоР Синиме : аполипопротеин Р; Аполипопротеин Р; АпоР Видови : Сус скрофа (Свиња);

Полнач+Аларм+далечински управувач Јачина на аларм : Max105 DB Материјали : АБС+алуминиумска легура Карактер�

Интел процесор СО ШЕСТ ЈАДРА и ТУРБО ПОТТИК до 330 GHz (МОЌЕН процесор) 16 GB RAM МЕМОРИЈА (ВИСОКИ перформанси); �

СОВРШЕНИ ДЕЛОВИ ОД 2 ЧАШИ : овие мешунки за замрзнување ви овозможуваат да направите и чувате совршени п�

€Функции : Читање, Пишување, Копирање, Бришење, Споредување, Зачувување Во Датотека, Датотека за Пишувањ

понудете соодветна површина за вашиот убав накит Постојат куки на страната на кутијата за скапоцени ка�

Оптимизатор На Гумена Слугинка Повеќенаменски Организатор6 Џеб(и) 12 Висина Х 9,3 Ширина Х 4,3 ДлабочинаДес

®ГОЛЕМИНА1 / 2инчен погон,30мм приклучок од 6 точки, вкупно 42мм долг ●МАТЕРИЈАЛ● хром ванадиум челична ко

Издржлив и лесен за употреба Мини Растителни Градинарски Градинарски Алат Поставени Со Дрвена Рачка Пр

КАПЕТАН БИБИ АТАРИ 5200 Хоризонтално лизгање пукајте ги нагоре Контролирајте Го Капетанот Биби низ сериј

Акции печатени Од Американската Банкнота Компанија, Њујорк Исклучителна вињета на мажи изградба на кам

ЌЕБЕ предиво 【57 Различни Бои За Опционално, Постојат 57 различни бои за да ја опцијата, што може да ги зад

25 Место, Држи 50 мл конусна центрифуга цевки Вклучува нумерирани бунари, Лавици се заклучуваат заедно за

100% Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење Моден Дизајн,, Висок Квалитет! Оваа Секојдневна Б

ДИЗАЈНИ ЗА ПРИВЛЕКУВАЊЕ ВНИМАНИЕВисоко видливи бои и графики за непосредна идентификација во важни об�

> Совршена свадбена церемонија за да направите убава придружба на вашиот прстен > Грациозен дизајн со у�

Сите Rc Bearings се направени на строги толеранции за да се обезбеди долг, без проблеми живот Повеќето од наш�

● Големина На Торба за ручек : 24х16х15, 5 см / 9, 4х6, 3х6 инчи ● Материјал За Кутија За ручек : Кутијата за Ручек

Scroll