Свеж
Локатор на дупки за удирање вертикална алуминиумска легура тркалезна столарија за столарија позициониран, добра вертикалност, подобар ефект на спојување на дрво

Локатор на дупки за удирање вертикална алуминиумска легура тркалезна столарија за столарија позициониран, добра вертикалност,

Достапност: Достапно.
DEN 371.04

Локатор на алуминиумска легура : Позиционерот за удар на дупката е изработен од алуминиумска легура, а е анодизирана, која е отпорна на абење и не 'рѓа CR12 вежба за вежбање : Bushing CR12 има голема цврстина, не е лесно да се носи и не е лесно да се деформира по долгорочна употреба. Повеќе дијаметри на дупки : Максималната дебелина на дупчење на таблата со дрво е 45мм, а има 8 спецификации со дијаметар на дупка од 3-10мм, погодна за различни потреби за дупчење. Точно удирање : Позицијата на нозете може да се прилагоди според дебелината на таблата, централната позиција може брзо да се најде, а удирање е точна и ефикасна. Со добра вертикалност : Широко се користи за прецизно позиционирање при пробивање на мебел од дрво панели, со добра вертикалност, панелите од дрво можат подобро да се разделат. Карактеристики : Локатор на алуминиумска легура : Позиционерот за удар на дупката е изработен од алуминиумска легура, а е анодизирана, која е отпорна на абење и не 'рѓа.cr12 вежба за вежбање : бургирањето на CR12 има голема цврстина, не е лесна за носење и не е лесен за деформирање по долгорочна употреба. Активно пробивање : Позицијата на нозете може да се прилагоди според дебелината на таблата, централната позиција може брзо да се најде, а удирање е точно и ефикасно. board is 45mm, and there are 8 specifications of 3‑10mm hole diameter, suitable for different drilling needs.With Good Verticality : Widely used for precise positioning when punching furniture wood panels, with good verticality, wood panels can be better spliced.Specification : Item Type : Hole Puncher Locator Material : Aluminum alloy + Cr12 (die steel) Colour : Black Specification : 1 Pc locator, 8pcs drill bushings Bushings Specification(Aperture) : Approx.39inpurpose : Список за позиционирање на панк -обработка на дрво : 1 x дупки за лоцирање8 x вежба.

За производот

Item Type:
Hole Puncher Locator
Material:
Aluminum alloy + Cr12 (die steel)
Colour:
Black
Specification:
1Pc locator, 8pcs drill bushings
Bushings Specification(Aperture):
Approx.
3mm / 0.12in:
4mm / 0.16in:
5mm / 0.2in:
6mm / 0.24in:
7mm / 0.28in:
8mm / 0.31in:
9mm / 0.35in:
10mm / 0.39in:
Purpose:
Woodworking punch positioning
Package List:
1 x Hole Locator:
8 x Drill Bushings:

Купувачите избираат и

Инклуир : ГОЛЕМИНА : 6 / 7 / 8 / 9(Големината Е ЗА НАС) Боја : златен Материјал : Легура, Кристал Лесно Се Совпаѓ

Комплетот за реквизити на новороденчиња доаѓа со здолниште на Туту и ​​лента за глава од 1 парчиња Голе

Сала ефект мерење на струи Биполарен излез за сензори за струја во повеќе режими Дин железнички или пан�

Спектар на бои и дизајни на располагање Одговара на различни модели на телефонот Издржлив и долготраен.

Декоративен фиока сет од 2 голем 16 x 11x 4,72 инчи, мали 10 x 10 x 3,94 инчи Рустикалниот дизајн носи шарм во вашиот

Современиот предводник на Кели : Со седиште во Сончев Колорадо Од 50 тите години, Кели знае нешто или две �

Повлечете го затворањето Само миење на рацете Здолништето е изработено од полиестер и шифон материјал,

Замена ЗА АРКТИКОТ МАЧКА Т570 КОЧНИЦА СВЕТЛИНА МОДЕЛ ГОДИНА 2008 Единица по продажба : 10 Замена ЗА АРКТИКОТ

¦ Датум на издавање : 202115 ¦ Цд + 80п Брошура + На Пакет Постер (Случајно 1 од 2) + Налепница (Случајно 1 од 2) + Об�

Јакни за зимски јакни за мажи за мажи Модни јакни со пуфер, женски долги палта зимска топла цврста плиша�

Замена ЗА ФОРД ПОЛИЦИЈАТА ПРЕСРЕТНУВАЧ СЕДАН ГОДИНА 2014 ПАРКИНГ СВЕТЛО Единица по продажба : 10...

● ЕФИКАСНОСТ : Заштита Од Заштита Од Радијација За Растечко Бебе Блокира зрачење од мобилни телефони, wif

Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде

Вистински Оем Тромбета Дел 1 / 420 Бакарни Контакти Тип На Заградата : Л Заградата Овој Пластичен ЕДНОНАСО�

Работи одлично на стакло или на која било мазна површина Лесен за примена Издржлива налепница за винил..

3x полици Индустриски стил : Донесете гроздобер изглед на Steampunk во вашиот дом со овие полици за индустрис�

# Ова е сосема нов Климатек Круг Кондензатор # Овој Климатек Дел Директно Го Заменува делот # CPT502 CPT0502...

Препорачајте да користите на рачен леќа (рачен фокус / рачен ирис) Ако сте користеле на автоматски леќи, �

?Соодветна Големина : оваа решетка за сушење садови има димензии 17,5"х 13", одговара за повеќето мијалници,

3 5 / 8"Ч (11 мл измерени во близина на раб) Рачно изработени и рачно насликани Во Полска Користете за кафе, ч�

Gemstone природна груба мала големина Турмалин скапоцен камен Турмалин е исто така основа и е корисна за ба

Може да собере доволно храна и е лесен за носење Тоа е кутија за ручек за повеќекратна употреба за ваша с

Влез : AC 100 V 240 V 5060 Hz PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одгова

Вклучуваат : Пфедксон чаша, чинија и лажица Изработени од : Фина Коска На Кина,висококвалитетна коска ки�

Неабразивните четки за ленти со цврста подлога имаат природни влакна од коњско влакно што нема да ги аб�

Ултраодводнување торба Задржува и масло и талог Сместува црево за празнење до 4 инчи Помага во согласно�

Услуга за : четири Облик : Тркалезна, лушпана Дизајн : врежана, разгалена Изградба : stoneware Боја : Брегот на �

100% Полиестер Произведено во САД 100% полиестер двојно плете девојки ' одговара Покриен еластичен појас...

Size : 5" Vinyl stickers are made for outdoor use and will withstand harsh weather elements Safe and Nontoxic,Waterproof Snow protection and Antisun Will stick to any smooth surface...

【Обезбеди за украси】Патриотски „добредојде“ приврзок за висини на венци, приврзоци за венци на знаме

Денот на мајката жени жени Увезени! Maseенски модни дуксери и маички врвови за женски модни мермерни шема

1 Погоден За Киа Оптима К5 2016 2017 2018 2019, доколку е применливо Основни Функции : навигација, видео, музика, blue

Влакната се изработени од најлонска коса, мека и свиленкаста до допир Дајте си совршена шминка секој па�

€Симпатична Кул Капаци Автомобил Седиште € Избрана иновативни дизајни и живописни бои,додадете допир

Замена ЗА ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН FLTRU ПАТОТ ЛИЗГАЊЕ УЛТРА 1340 КУБИКА ГОДИНА 2012 ЗАДЕН ТРЕПКАЧ Единица по продажба

Scroll