Свеж
Компанија за алатки F&D 27694 Chucking Reamers, Taper Shank, Spiral Spiral, Dight Spiral, 11/32 дијаметар, 1 Morse Taper Shank

Компанија за алатки F&D 27694 Chucking Reamers, Taper Shank, Spiral Spiral, Dight Spiral, 11/32 дијаметар,

Достапност: Достапно.
DEN 691.20

Chucking Reamer Спирала од десна рака - Дијаметар : 11/32 - Морс затегнување : 1. Се користи за да се завршат постојните дупки до тесна толеранција. Направено во САД. Chucking Reamer. Спирала од десна рака - Дијаметар : 11/32 - Морс затегнување : 1. Се користи за да се завршат постојните дупки до тесна толеранција. Направено во САД. Се користи за да се заврши постојните дупки до тесна толеранција. Опремени со затегнати шанки.

За производот

Купувачите избираат и

Долг Синџир На Чанта : Должината на ланецот е 47 инчи / 120 см,погодна за чанта за рамо со вкрстено тело Мате

Quallity®Избледи не! Капка во прав не! Токсично не! Смрди не! Не е лесно да се испушти вежба Добар квалитет, ул

СВЕТЛА, УБАВ ДИЗАЈН : Испратете го вашиот омилен некој некои сезонски честитки со една од нашите уникатн

€Материјал нашиот PC4M10 ПНЕВМАТСКИ конектор тефлонски цевки се изработени од висококвалитетни метални �

Пренослива Големина : Со Димензии 17,3 "€ 3,75", ви помага да се фокусирате и да ги поместите границите, одгов

Направено од висококвалитетно калено стакло за максимална заштита од гребење и нема остаток кога се от�

челик Висечки Куки : доволно за повеќето видови велосипеди, поддржуваат долго време на употреба Тешки К�

1 Изработен од висококвалитетен нитрилен гумен материјал од пена Обезбедете стабилна, амортизирана пов

Производ 1 : Магнетната кука со двоен крај овозможува полесно мерење на едно лице Производ 1 : Печатени во

Работи Во B432dn, B512dn, MB472w исто така компатибилен СО MB492, MB562w Обезбедува квалитетни резултати Тип На Произво

Издржливата пластична конструкција е многу цврста и нема да се наведнува или крши при нормална употреб�

Кога ќе го соберете, ве молиме подигнете го инсталираниот 3 нивоа на екранот и вметнете го долниот дел во

Само SATA интерфејс хард диск, без ограничување на капацитетот, заврткабесплатни инсталација, 25 хард диск

Рамниот автомобил може да се смета за работен коњ на пругата Неговиот едноставен дизајн овозможува вчи�

Ќе добиете : 1* среќен роденден банер,12 висечки џакузи (како што е прикажано на сликата) совршен за забава

Функција : можете да поставите свој текст стапчиња за јадење, така што најблиските можат да се сетат на с

ХЕРМЕТИЧКИ КОНТЕЈНЕР ЗА ОРГАНИЗАЦИЈА НА ОСТАВАТА, чајната КУЈНА : ја Одржува вашата храна и закуски пос�

€ГОЛЕМИНА90 x 60cm / 35 ●АСИСТЕНТ ЗА ЗАШТЕДА НА ПРОСТОРМногу тенок и лесен, помагајќи ви да заштедите прост

Дијаметар на вратило : сооднос 200 спрема 1 Брзина прилагодлива Долг живот карактеристики Висока точност

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна И Оставата, Чајната Кујна : Замислете будење секое утро и одењ

Чистач за дезинфекција виндекс МултиПовршински Цитрус Свежо убива 99,9% од бактериите* *Стафилокок ауреу�

Ова е сосема нов, висок квалитет За Гејмбој џеб школка Вклучува делови од предна / задна кутија, капак н�

Спречување на протокот назад, заштита на пумпата и моторот и обратно враќање на контејнерот Како да се к

Димензии : Шестоаголни плочки од плута мерат 7,9 x 6,85 инчи (200 x 174mm) и се дебели 0,25 ”(6мм) Секој сет доаѓа со 4 �

ИМЕ : барби јазичето прст Големина : RH S M L XL МАТЕРИЈАЛ : АЛ6061+СУС304+КРАВА КОЖА Име на брендот : ДЕКУТ Употре�

Автоматски осветлете кога ќе се стемни ПРЕДВОДЕНА мека светлина заштита на очите прстен светлина...

Оксфорд, платно, најлон, кожа Затворање на влечење Swisselite Garden Apnon е направена од силно и водоотпорно платн

Вуд Произведено ВО САД и Увезено Материјал : печатената книга е изработена од дрво и железо,материјалот

Посветени на создавање удобно искуство, практични функции и производи со добар квалитет за создавање с�

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Компактна, целосно функционална, стилска шасија, напојувана од процесорот интел целерон ј4125 ТДП е околу

Оваа индустрија НА МИЛЕР одвод, отпад и вентилација (ДВВ) уличниот лакт е отпорен на корозија и хемикали�

95% Полиестер, 5% Спандекс Мрежа Изработен од висококвалитетен материјал, лесен по тежина, дише, мек и удоб

3" со 9 / 16 " дупка 1 1 / 2" х 3" х 10" 1 3 / 4 "х 3" х 9 3 / 4" 2" х 3" х 9 1 / 2" 1 1 / 2" х 5" х 10" 1 3 / 4 "х 5" х 9 3 / 4" 2" х 5" х 9 1 / 2" 3" х 3 9 / 16" х 5 5

Scroll