Свеж
RoTary Switch Switch Switch 2p3t 2 Pole 3, 1 палуба [за радио, ТВ, единица за контрола на индустриска машина] - 1 компјутер

RoTary Switch Switch Switch 2p3t 2 Pole 3, 1 палуба [за радио, ТВ, единица за контрола на индустриска машина]

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

1- [Добра карактеристика] : Прекинувач на опсег се нарекува и мулти-пол прекинувач за мулти-фрлања Општо е мулти-ниво на мулти-позиција прекинувач, а неговите различни контактни парчиња се фиксирани на изолациска подлога. 2- [Големина] : Тип на контакт : 2 пол 3 фрлање, 1 палуба; Број на пин : 8; Соодветен дијаметар на дупката за монтирање : 10мм/0,39 инчи; Ротирачка вратило на вратило : 6мм/0,24 инчи; Должина на вратилото : 11,5мм/0,45 инчи. 3- [Широка апликација] : Изборот на ротациониот прекинувач на каналот на опсегот е широко користен на единици за контрола на радио, ТВ индустриска машина или други електронски уреди. 4- [Уникатен дизајн] : Сè уште е одличен разноврсен прекинувач за апликации кои вклучуваат повеќе влезови и излези. 5- [Совети] : Ве молиме, потврдете ја точната големина пред да нарачате. 1- [Добра карактеристика] : Прекинувач на опсег се нарекува и мулти-пол прекинувач за мулти-фрлања. Општо е мулти-ниво на мулти-позиција прекинувач, а неговите различни контактни парчиња се фиксирани на изолациска подлога. 2- [Големина] : Тип на контакт : 2 пол 3 фрлање, 1 палуба; Број на пин : 8; Соодветен дијаметар на дупката за монтирање : 10мм/0,39 инчи; Ротирачка вратило на вратило : 6мм/0,24 инчи; Должина на вратилото : 11,5мм/0,45 инчи. 3- [Широка апликација] : Изборот на ротациониот прекинувач на каналот на опсегот е широко користен на единици за контрола на радио, ТВ индустриска машина или други електронски уреди. 4- [Уникатен дизајн] : Сè уште е одличен разноврсен прекинувач за апликации кои вклучуваат повеќе влезови и излези. 5- [Совети] : Ве молиме, потврдете ја точната големина пред да нарачате. За производот : Изборот на ротациони прекинувачи на каналот на опсегот е широко користен на единицата за контрола на радио, ТВ индустриска машина, S или други електронски уреди. Избор за вас : Прекинувач за опсег се нарекува и мулти-полен прекинувач за мулти-фрлања. Општо е мулти-ниво на мулти-позиција прекинувач, а неговите различни контактни парчиња се фиксирани на изолациска подлога. Сè уште е одличен разноврсен прекинувач за апликации кои вклучуваат повеќе влезови и излези. Спецификација : Материјал : Метал, ПластикаКонтакт Тип : 2 Пол 3 : 2 Поле 3 Тип на пол 3 : Фрли, 1 Број на палуба : 8fit Дупка за монтирање Дијаметар : 10мм/0,39 инчротирачки вратило Дија : 6мм/0,24 инчхафт Должина : 11,5мм/0,45 инчидимензии : 42 x 29,5мм/1.

За производот

Купувачите избираат и

намалување : Сингл максимален излезен вртежен момент : 985 вофунти центар растојание : 2 материјал за дому�

Ако Барате Да Наградите Достигнување; Тогаш ви требаат овие празни сертификати за доделување награди; Д

Боја : Црна Рамка Дијаметар На Огледалото : 30" (76,2 см) Дебелина На Огледалото : 0,12" (0,3 см) Тежина на производ

Големина : околу 18* 8cm / 7* 3,15 инчи Лесно за : Оваа мини креда од табла доаѓа со канали за насилување, така шт

Облечете ја вашата празнична трпеза со овие преслатки носители на Дедо Мраз Додадете малку забава на ва

Проектор стил SAE & DOT Одобрени За Улица Правни Ги исполнуваат Сите Прописи ВО САД и Канада...

Одлична алатка за создавање незаборавно време на забава за Ноќта на вештерките со вашите партнери Рекв�

FSK и DTMF Caller ID, Автоматско откривање Бирајте го бројот и проверете го времето Пребарување број на броеви, �

Иако изборот на висококвалитетни материјали ќе доведе до високи трошоци, со цел да се подобри искуствот

Компатибилност : премиум кожен паричник телефон случај за i Phone 1461", 14 Pro Max6.7"; прво проверете Го вашиот мод

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

?●Стилски Дизајн За Bmw E90 Fadlight Q : можете да го надградите автомобилот на привлечен изглед со drl, трепкачи,

ТПУ+СТП Произведено во САД Или Увезено Изработен од издржлив стп и транспарентен тпу материјал, оваа те�

Тип На Објект : Слика Индустрија : Театар Оваа фотографија беше рачно потпишана од горенаведениот забав�

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Прибор За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеде

Употреба : Може да се користи за содржи чај, храна, сува стока, зрна кафе, итн Зачувување, Бар, Забава, Семе

Модел : FP18060 EXS1B Напон : 220 / 240 V, Струја : 0,28 A Големина : 180x180x60mm.производот е тестиран пред да ја напушти фабр

КЛИП ЗА СТАКЛО ОД АКВАРИУМ ЗА РИБНИЦИ 【€Лесен за Инсталирање ● Инсталирајте во секунда, многу лесен за

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Слободна Брзина : 4200 ВРТЕЖИ во МИНУТА; 1 / 4 " 28 машки конец Моќен Мотор : 0,5 КС Вклучува 7 ПАРЧИЊА 1 / 4 " 28 навој

ФМ БЛЕЈД 50ПК Индукцискиот стврднат раб нуди 75% подолготраен век на сечилото, 20% посилен...

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

13 Години Med Медалјон Во Правлива Сина Боја и Сјаен Позлатен Рефлексен Дизајн Чипот За Трезвеност Има Шем

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

За i Phone 8 плус / i Phone 7 плус Паричник флип случај со 2x слотови картичка, 1x проект слот и готовински слој, Ле

Официјални Xbox лиценцирани слушалки Наградуваниот вкупно удобност Цврста, издржлива алуминиумска рамк�

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Апликација : Виљушкар Кубота Состојба : Нова Дел Тип : Резервни Оваа ставка поминува со следниот број на �

Одлична цена за залиха на картички за супериорен квалитет Ние користиме највисок квалитет, без киселин

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Надворешен дијаметар : 5 / 8 " / 15,87 мм внатрешен дијаметар : 5 / 16 " / 8,1 мм (одговара на 5 / 16" или м8 завртки) Долж�

Акрилик Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од акрилик, многу издржлив Дизајн : таблата

Закачалки со златна метална жица, закачалки за облека, закачалки за палто, стандардни закачалки за игри,

Фокусна должина и максимална решетка : 35мм 1 : 2 Изградба на леќи : 10 елементи во 8 групи Дијагонален агол н�

МОЛСКАВИЧНО ПРОИЗВОДСТВО : Мелницата За Мелница За Солена Мелница Хекслад ги надминува другите највисо

Погоден за боја растворлива во вода и разновидни бои за прскање, посветена на индустријата за поправка �

Ве молиме запомнете : сите предмети се направени по нарачка од професионални печатачи со кои работам Пр�

КВАЛИТЕТИзработен од издржлив ориентиран полистирен (ОПС) со широки ребра долж страните за дополнителн

Scroll