Свеж
Алаза Северноамерикански ќелав орел на американско знаме природни сунѓери кујнски целулоза сунѓер за миење садови за миење бања и чистење на домаќинствата, не-кри

Алаза Северноамерикански ќелав орел на американско знаме природни сунѓери кујнски целулоза сунѓер за миење садови за

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

3 парчиња овален целулоза сунѓер13x2,95 инчи (по натопување). Материјал : Компресиран со високо -квалитетно дрво влакна/целулоза. Предности : Силна моќ за адсорпција на деконтаминација, лесно да се одземе загадување на маслото без гребнатини. Лесно може да се користи во чистење во кујна и дома, лесен за суво или мувлосано. Еколошки компресирани од природни влакна од дрво, нема да ја стимулира кожата. Меки и еколошки, исто така, може да се деградираат по отфрлањето. Одличен ефект на чистење лесно одзема масло и нечистотија по апсорбирање на вода. Исчистете и оставете гребнатини во исто време. Не е лесно да се одгледуваат бактерии по сушењето. Интересна шема Ние дизајниравме стотици илјади различни дизајни за вас. Можете да најдете дури и стотици теми, како што се мачки, кучиња, животни, цвеќиња, растенија, национални знамиња, уметност, фестивали, етнички, итн. Одличен подарок добар избор за вашата мајка, тато, семејство или пријатели на Денот на мајката, таткото Ден, Денот на благодарноста, Критмас, Велигден и така натаму.

За производот

Купувачите избираат и

Растојание На Центарот За Дупки за монтирање : 31 х 25мм / 1,2 "х 1" (Л*В); Големина На Горната Плоча : 38 х 32мм / 1,5

Материјалот обезбедува отпорна на абење и одлична издржливост за долготрајна употреба Држачот за безб�

Боја : Црна Материјал : Полиолефин Сооднос на собирање : 2 : 1 (максимално ќе се намали на 1 / 2 неговиот испор

Обезбедете Исполнување На Оригиналниот Стандард За Производство Директна Замена И Компатибилност На П

Име На Производот : Електричар Торба;Материјал : Најлон, Платно Карактеристики : Прилагодлив Ремен За Ра�

?€Завеса Сет ● Сет вклучува 2 панели од 38 W x 54 L Инчи секојМашина за перење во нежен циклус и ладна вода, н�

Флексибилен конектор за гас 1 / 2Инчен ОД (надворешен дијаметар) цевка од нерѓосувачки челик Се користи з�

Земја На Производство : КИНА; Материјал : сунѓер Нето Тежина : 61г; Содржина На Пакетот : 1 х Сунѓерска Лента

2 Стринг Светла Продадени Заедно 25ft Соларни Напојува G40 Отворено Стринг Светла со 25 приклучоци 2...

Ова Е Замена На Брендот AJC За Универзална Група ЗА Напојување UB12900 (45826) 12v 100ah Запечатена Оловна Киселина �

[Стегач за Чадор за Инвалидска Количка Цврст И Издржлив] : држачот за чадор за шетач и шетач за чадор е из�

Фитнес Монитор : со отчукувањата на срцето, крвниот притисок, функцијата за следење на кислородот во крв

Употребата на висококвалитетни пвц налепници обложени со мат ламиниране е лесна за откинување, повеќек

Пластична рамка НеПоларизирани Ув Заштита слој слој 100% Ув Заштита База 6 Сферични Леќи Поликарбонатна Л

Екран на екранот : 154 инчен IPS екран со резолуција од 240x240 Време, приказ на датум, број на чекори, калории, р

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Влакната од полиестермешавина : меки, но цврсти и флексибилни со заострен и превртен (означен) дизајн; др

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

? Совршени Подароци : Уникатен Подарок За Божиќ, Роденден, Денот на Благодарноста, Пензионирање, Денот На

Прецизните Дупчалки за Извртување се дизајнирани за употреба во глави за дупчење со повеќе вретена, кад

100% Полиестер Г затворање Прстен Машинско Перење џогер спортски панталони машки спортски панталони жеш�

СИМПАТИЧНА ЅИД НАЛЕПНИЦИ ???? Креативните и извонредни ѕидни налепници лесно можат радост и топлина во с�

Дизајниран исклучиво За Apple i Pad Air (3Ти Генерал) 105 " 2019 (Број На Модел : A2123 / A2152 / A2153 / A2154) и i Pad Pro 10.5 Инчи 201

Продадени во пакувања од 100 УЛнаведени за употреба со електрични жици, овие кабелски врски имаат прециз�

Дизајн во форма на буквата у : одговара на ergономијата, подобро одговара на петицата и 360 степени без ќорс

Комплет од 1 Декантер За Виски И 2 Чаши За Виски Совршена идеја За Подарок за Секој Љубител На Виски, Млад�

СТАПЧЕ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Изработени од висок материјал, овие парови стапчиња за јадење се издр�

`+ФИТМНДкопнена решетка погодна за 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 форд Ф150 И Раптор со 5,5', 6,5' ил

МАТЕРИЈАЛИ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ, ХАРТИЈА ПЛАН САМО Изградете го сами! Доколку е потребно, измерете и трагајте �

? [Димензии] 10 инчи х 2,5 инчи 5 Микрони Густина На Градиент, Повеќеслојни, Топени Касети За Филтрирање На Т

ТЕРЕТАНА ●ОДЛИЧНА ПРИЛАГОДЕНА УСЛУГА●Нашите Котлети се Одлични за сите Возрасти и Полови Ние Нудиме 24

Фалсификувани од најдобрите хром молибден легура челикнајдобар избор за сила и издржливост Радиус аго�

Здраво / o Зрак : ХЕЛА ЛЕЌА ОБЈЕКТИВ со ДВОЕН ЗРАК Вклучување На Светлината : ЛЕР (Дијамант Бела)...

⌚●Вашиот Часовник, Вашиот Стил 11 инчен ЦЕЛОСЕН допир IPS екран во боја со висока дефиниција, покриен со м

Големина : 9,5*8*4см Овој мини рачен дизајн на вентилаторот го прави практичен и удобен за затнатото патува

Дупчалка за дрво со супериорен квалитет има сдс плус стеблото Идеален за употреба со 2кг СДС Плус вежби �

Scroll