Свеж
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Acer Liquid Z5 за светска моќност за 3 уреди USB Typec, USB-A за патување помеѓу US/EU/AUS/NZ/UK/CN

Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Acer Liquid Z5 за светска моќност за 3 уреди

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Acer Liquid Z5 за да можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, се вклопува во САД, Велика Британија, ЕУ, Кина продажби и многу други (види слики) Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите што лесно се кршат. ⚡ 【Полнење 3+ артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до или повеќе од 3 дополнителни уреди да поседуваат USB кабел, USB Тип-Ц, испорака на електрична енергија, ПД или нормална САД/Европа/Австралија/Нов Зеланд/Обединетото Кралство, плус 190 повеќе земји (USB кабли не се вклучени). ⚡ 【Адаптибилен најмногу насекаде】 : Мулти прилагодлив двоен/двоен USB -порта центар со 100 V до 240 V затоа што иако моќта треба да биде од 110 V до 220 V, тоа често не е. Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. Забелешка, не конвертор, не ја конвертира моќта, адаптерот за наизменична струја мора да биде 110-220 V CMPATILED. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. ⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции. ⚡ 【USB конвертор】 : Ова ја претвора моќта во вашите USB порти. И двајцата за да можете да го користите ова во САД, или каде било во 190 земји кои ги поддржуваат игличките за полнење само со еден уред. ? Нов меѓународен UL одобрена највисока безбедност надградена двојна USB-A Plus USB-C плус нормални пристаништа за адаптер за напојување со широко 220/110 волти. Компатибилен со Acer Liquid Z5 Скоро каде и да патувате! ✅ Features : ✅ ● Нови повеќекратни приклучоци со 2 универзални 2.4 A USB-A и USB Type-C за да се направи патување со овој сигурен и лесен за употреба ● UL и CE меѓународно сертифицирани да работат во повеќе земји и стандарди од сите поддржани напони! ● Компактен додека сте лесни и тешки, моќни сите во исто време ● Конструкција со единечен дел од делови ви овозможува да се претвори компатибилен со вашиот USB кабел за напојување компатибилен со вашиот уред/телефон/таблет/компјутер директно со нашиот универзален адаптер и да работите веднаш ● Тоа е Екстремно сигурен, и според мое мислење живот заштеда на живот за која било електроника додека патувате или дома ● Користете го нашиот универзален адаптер за моќ во 150+ земји, се вклопува во местата на ЕУ во ЕУ во Велика Британија во Велика Британија.

За производот

Купувачите избираат и

Кука и клип, 2 во 1, ќе добијат чистење на лицето цврсто фиксиран Мултифункционален дизајн и транспаренте

Екстраголеми 119мм NIB : Маркерите на Молокаи имаат уникатна екстраголема брадавица која е 3x поголема од б�

Производител : Рид и Бартон, Модел : Димензија Омилени рафинирања : Рид и Бартон Стерлинг сребро, тип : сер

100% полиестер Украсени во тимот бои Печатен НБА тим Сити Везени тимски логоа и НБА логоман...

95% полиестер, 5% спандекс Стандард за испорака : 712 дена; Забрзано : 35 дена Во рок од 24 часа испорака...

Флексибилното, но издржливо силиконско сечило лесно ги отстранува ѓубрињата од сапун, капките вода и би

Занаетчиство на подароци за деца : Со овој лесен за создавање комплет за гребење и занаетчиски комплет, �

100% памук Направени во САД и увезени Затворање на копчињата 715 дена испорака Карактеристики направени од

Мерки високи 5,5 "широк x 0,6" Направено од највисок квалитет на оракал 651 винил Едноставен процес на аплици�

Wireица алатка многу силна отпорност на носење и 'рѓа Супериорен за кабелско јаже, виси градина за цвеќиња

Случај за заштита на куќиште за заштита од отвор Flip PU кожа држач за држачи за држачи за картички за табле

[HiFi Стерео Звук] : иновативната комбинација на технологија за спроводливост на коските и единицата за зв

Квалитетни суровини Комплет за замена на приклучокот за мозоци изработен од квалитетна ABS пластика, си�

Големина : Големина на налепница на браник : 25,4 см x 7,6 см / 10 инчи x 3 инчи, има 0,2 см / 0,1 инчен бел раб околу

Добро структуриран дизајн : Изработен од висококвалитетно тело од алуминиумска легура, вградена стакле

Цврсто дрво бука мед стап со долга рачка бука дрво стапче Материјал : Дрвена Големина : 6,50инх (L), 1,10инч (ди

Мониторинг на мобилна апликација : 24 часовна алатка за набудување преку Интернет, апликацијата е компат

Боја : Сина Екран : 2,8инчи Јазици : англиски Фото : 3264 x 2448 Видео : 1920 x 1080 Работно време : околу 6 часа Време на

100% полиестер Направени во САД и увезени 715 дена испорака Краток ракав Обични кошули за жени кратки розов

Совршено за домашен декор, свадби, занаетчиство и централни делови, овој сад за риби ќе изгледа добро ка�

Подигачот на лаптопот е изработен од супериорна алуминиумска легура, доволно силна за да се одржи 22 bs (10

Црна Кожа Торбичка За Носење Страничен Капак Торбичка Футрола Ремен Ротирачки клип w Петелки Премиум Ве

100% памук Направени во САД или увезени Затворање на ушите Ексклузивен дизајн : Маски за луди кучиња се ди�

Тип : торба за оружје за : Samsung Galaxy S22 6 Материјал : PU кожа Шокапоф + антикора + антилизга Производ вклучува :

Тежина : 0,83lb Димензии на производот : 4,00 x 4,00 x 2,00 инчи Состојба : Ново Тежина : 0,83lb Димензии на производот :

Алатките за нераспрснување на WEDO главно се изработени од алуминиумска бронза / берилиум бакар Изработе�

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Антибактериски марамчиња за рака : Boogie рацете антибактериски марамчиња за рака избришете ја нечистотиј

Пакет : 3 парчиња; Боја : Килибарна, бојата на шише со стаклено капнување е килибар, тој дизајн повторно да

Погодно за трговски центри, семејства, балкони, хотели, градини, декорација на пејзаж на отворено и друг

Eazy Power нуди целосен асортиман на додатоци за алатки за стотици апликации Eazypower е лидер во додатоци за ала

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Конкретно сертифициран компатибилен со Google NexX за да

Slipcover Slipcover Дизајниран ЗА JBL PRX 918 XLF Напојуван 18Инчен Сабвуфер Цврста, ОТПОРНА НА ВОДА 600Д Црна Полиестерс�

Обезбедување на квалитет : Добро дизајнирано, добро изработено Не е дел од ОЕМ, но ги исполнува барањата

60% шифон, 40% полиестер Само миење на рацете Направено од висококвалитетна ткаенина, мека, дишење, танцови

Симпатичната форма на цртан филм со светли бои лесно може да го привлече вниманието на бебињата Разнови

✅ ✅идни куки Големина : 22x10 cm / 8 ✅ Куки за висечки материјал : фиберборд, железо ✅ Карактеристики на само

615R715 B Карактеристики : Стандардна опрема на многу камиони и приколки, тие држат тарпи и друга опрема Нап�

Scroll