Свеж
Прекинувач за промена на ротациониот селектор на X-Dree On-Off Rotary 10 (Interruttore Onf-Off Selettore Rotativo A 10 Contatti A Vite

Прекинувач за промена на ротациониот селектор на X-Dree On-Off Rotary 10 (Interruttore Onf-Off Selettore

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Име на производот : прекинувач за промена; количина на терминали : 10; Контактна точка : 2а Големина на напон : 6,3 x 6,3 x 0,5см/2,5 "x 2,5" x 0. Големина на рачката : 5 x 3,4 x 2,7cm/2" x 1.3 "x 1" (l*w*h ); Завртка на конецот. : 3,5мм / 0,137 "; материјал (надворешен) : пластика (димензија : 5 x 3,4 x 2,7 см / 2 '' x 1,3 '' x 1 '' (l * w * h); дијаметро филетутура Vite : 3,5 mm / 0,137 ''; Materiale (esterno) : Plastica. Боја : како прикажана слика; нето тежина : 242 G; Содржина на пакет : 1 x Shoffiver Switch (Colore : Come Immagine, Peso Netto : 242 g, Contenuto della confezione : 1 x interruttore di commutazione. ON-OFF Rotary Selector 10 Screw Terminals Changeover Switch ON-OFF positions control and 10 screw terminals design.Suitable for a wide range of applications, it can be applied as a circuit control switch, master control switch, Контролен прекинувач за тестирање на опрема за тестирање или прекинувач за промена на електрична машина за заварување и друга опрема. ДЕСПИТУВАЕ ВО СПАНИШИНТЕРТРУТОРОН ВОДЕН СЕЛЕТТОР РОТАТИВО А 10 CONTATTI A Vitenome Prodotto : Commutatore; Quantità dei терминали : 10; Punto Di Contatto : 2atensione e alimentazione : ca 220 V за ОАЕ, 10 A CA 600 ν CA 5 A 220 V, CA 2,2 k W 2,5 V, 2,2 kwdimensione inferiore : 5 x 4,8 cm / 2 '' x 1,89 ''; Dimensioni Piastra : 6,3 x 6,3 x 0,5 cm / 2,5 '' x 2,5 '' x 0,2 '' (l * w * t) димензија : 5 x 3,4 x 2, 7 cm / 2 '' x 1,3 '' x 1 '' (l * w * h); Diametro Filettatura Vite : 3,5 mm / 0,137 ''; Материјал (Естерно) : Пластикаколор : Ајде Имгин, Пезо Нето : 242 Г, Контето Дела Конфезионе : 1 x Interruttore di Commutazione.

За производот

Купувачите избираат и

ИЗДРЖЛИВ и ЕЛЕГАНТЕН : Рачно Изработен од бамбусови материјали, овој рачен вентилатор може да се пофали

Потсетник : може да Бидете известени со звучен звучен сигнал или преку паметен телефон или Bluetooth Smart Tag а�

Xxx90 Степен Дизајн дизајнот од 90 степени на гипс картон аголната стругалка одговара на површината на ѕи�

Исчистете ја обвивката за истегнување од 60 мерачи Одлично за завиткување на палети на производ и многу �

Метал Да ГИ ЦЕНИМЕ ВАШИТЕ СЕЌАВАЊА некои од најдобрите моменти вреди да се запаметат засекогаш...

100% бесплатно набавка на ризик : Ние нудиме „без прашања поставени пари гаранција за враќање на парите“

Материјал : изработени се од квалитетендебел картон Овие обвивки за кекси имаат 3 прилагодливи големини

Специјалните бои се спротивставуваат на избледување и крварење Мека текстура од двете страни...

1Покажување вклучуваат, 63 пакувања чисти стаклени шишиња со ролери со не'рѓосувачки челик, 6 пипети, 4 отв

Вие ја купувате сликата на сликатаСолд со M сечење дијаметар : 1 3 / 16pilot / Внатрешен дијаметар и ширина н�

Студ и интегрално изработена топка Вртења од 15 ° надвор од центарот Уред за израмнување Уред за израмну�

Компатибилен за i Phone 1461", 14 Pro Max6.7"; ве Молиме изберете го точниот модел / големина на вашиот телефон пред д

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Гаранцијата на производителот не може да се примени Етикети за печатење НА КОМПЈУТЕР за стандардни дат�

Шпорет Цевка Термометар Термометарот оптимизиран За употреба на шпоретот Ја Мери температурата На Маг�

11,1 мм и 7,9 мм совети за дијаметар за опсег на тестирање на цврстина Главно за мерење на цврстината на ово�

Метод на поврзување : прстен или вилушка кабелска навртка Сите наши производи се сертифицирани и провер

Димензии : 24 х 1,5 х 30 Инчи Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардв

САМ СУНЃЕР филтер Ставете ја оваа подлога за пена под резервоарот за риби или аквариум за да го намалите

Избор на слатки Подароци : подароците на големо се практични подароци што треба да се испратат до вашата

Појавување : Модерен спортски т шминка е погодна за сите сезони Можете да користите шорцеви и спортски п

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

Бакарните навртки и сврзувачки елементи често се користат во производните апликации заради нивната си�

Ултратенок матекран за заштита на екранот дизајниран специјално за NZXT Canvas 27 F (27) Антисјајната облога ја

[Широко Примена] овој резервоар за гориво за тример е компатибилен за Cg430 CG520 Strimmers сите видови тримери и �

Занаетчиски 462 Копчиња за замена : 2 клучеви Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни Алтернативен

Во папката има повеќе џебови, кои можат да разликуваат различни количини на предмети, класифицирано скл

дрво+пп Произведено во САД Или Увезено Оваа бенто кутија е изработена од висококвалитетен материјал, из

Ноќна светлина за вас, придружник за бебе и атомосфера Бебе соба, спална соба, расадник, детска соба, заб�

Сензор за замена на водород сулфид (H2 S) за детектори на гасолертмикро 5 Опсег за мерење од 0 до 500 ppm...

●Челик Со голема Брзина ● екстракторот за завртки е изработен од челик со голема брзина, со висока цврс

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : оваа изолирана кригла за кафе е изработена од лесен и издржлив нерѓосувачки челик 1

Сос Брод Со Чинија Стави сосови, преливи за салата, чорби, сосови, сосови за сирење и се друго што ќе ви па

Деклама за намалување на бојата УВ и отпорен на вода, оваа декларација трае до 6 години Направено од најв

Зголемете го задоволството / сензацијата : Возење 'ем каубој! Ова долго момче со брада вози безбедно и бе�

Scroll