Свеж
50A RV продолжен кабел и 50A до 30A Y Splitter

50A RV продолжен кабел и 50A до 30A Y Splitter

Достапност: Достапно.
DEN 6491.04

Напојувајте со вистински сигурен кабел за продолжување - верувајте на вашата енергија треба да ја засили исклучително зависната продолжена кабел за 50 -засилувачи на RVS, моторните автомобили, ЕВ и генераторите Изработени за јачина и перформанси, цврсти конектори се машки до женски, а кабелот е оценет за моќност на полнење од 125/250 волти. Како и да е, удобно да се тркалате, исто така, сакате да имате лесен пристап до електрична енергија за контрола на температурата, уреди, комуникација и многу повеќе. Овозможете го вашиот патнички кампер со корисен кабел за продолжување од 50-засилувачи од 75 метри за вистински мир на умот. Направете спомени со најблиските без да се грижите да знаете дека вашето карпести, ултра-совесно напојување на отворено е таму за да се испорача. Непречено полнење за вашите возила Tesla-Паркирајте го вашето еколошко електрично возило со гордост и одржувајте го својот мотор подготвен да се тркала со постојано лесно полнење. Вашиот нов супер-портретен кабел за проширување нуди идеален заби, дизајниран за автомобили како Tesla Models 3, S, X и Y. Времето на полнење NEMA 14-50 (Ниво 2) 240 V трае 6 до 30 часа; и, Супер полнач (Ниво 3) 480 V трае 30 минути до 170 милји опсег. Сепак, се ревидира, исто така, сакате да имате лесен пристап до електрична енергија за контрола на температурата, уреди, комуникација и многу повеќе. Овозможете го вашиот патнички кампер со корисен кабел за продолжување од 50-засилувачи од 75 метри за вистински мир на умот. Направете спомени со најблиските без да се грижите да знаете дека вашето карпести, ултра-совесно напојување на отворено е таму за да се испорача. Непречено полнење за вашите возила Tesla-Паркирајте го вашето еколошко електрично возило со гордост и одржувајте го својот мотор подготвен да се тркала со постојано лесно полнење. Вашиот нов супер-портретен кабел за проширување нуди идеален заби, дизајниран за автомобили како Tesla Models 3, S, X и Y. Времето на полнење NEMA 14-50 (Ниво 2) 240 V трае 6 до 30 часа; и, Супер полнач (Ниво 3) 480 V трае 30 минути до 170 милји опсег. Адаптерот за раздвојување на Gearit Y ви овозможува да ги поврзете вашите RV и генератор во исто време, со својот кабел од 2 стапки, тешки можности (125/250 V 3750 Watts) и два приемници.

За производот

Купувачите избираат и

Големина : 34x24x14cm, боја : сина * Јасна / транспарентна кутија за чевли е производ за креативна резолуција �

Ние нудиме многу делови од машината, како што се : светла за автомобили, светла, сигнална ламба, светла за

Bachelorette Party Favors Sunglasses Disco Bachelorette Party Decorations Beach Bachelorette Party Decorations Party Dresses for Women Sexy Party Dresses for Girls Party Dresses for Teens Se

100% најлон Само миење на рацете Една големина, прилагодливи најлонски ленти Секси чипка со мек материјал

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

Рециклирано стакло, многу помалку пластично и квалитетно бричење Новите оригинални рачки за стакло со �

Комплет за завртки и ореви од 6 мм за подножје и орев Големина на завртката : M6 x16 Збир на завртки, гумени г

Материјал : Најлон и дрво Совршено за секое ниво на уметници од почетници до професионалци...

32007 е нахи со единечен реда со еден ред, лежиштето може да поддржи комбинирано радијално и аксијално опт�

Екстремно издржлива : Сите наши производи за безбедност на OSHA се направени од материјали за комерцијалн

【Она што го добивате】 има 50 различни слатки налепници во секоја пакет Шемата на налепницата е иста как�

Боја : Зелена Материјал : легура Карактеристики : прекинувач Број на модел : прекинувач PAL6 B2 M1 CESX5 LXRed illuminat

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

Пумпа за вода со долговечност : Истражевме повеќе од 300 неуспеси на пумпата и најдовме две причини, пумпа

Големина : 6 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,4 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, шминка, алатки за убавина...

CPMHWQ630 Винил секач работи со оптички очи; винил сечење заговорник направи сечење на контури за слики Кори

EU ROHS : Во согласност со ECCN (US) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 853600 Тип : Метод на терминал на прстен на терминал

[Специфични детали] : 1pc 7 × 5ft (ширина × висина), тенок винил, издржлив, дигитален принт со висока резолуциј

APE9000 : 01 Прикажи група на двоцифрени Секој пејџер може да постави различна музика со акорд...

Нежните маски за кожни маски : мода и уникатни, ве прават извонредни во нормални маски за Ноќта на вештер

Пакетот вклучува : 14 компјутери BNC машки до BNC двојни женски адаптери; Конфигурација : Крај на конекторот

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја бате

➤ Опрема за изведба на височина : Оваа машина со LCD екран од 2,8 инчи усвојува ексклузивна алгоритам на сл�

Отпорен на деца и лесен отворен дизајн : Има отпорна на деца и лесна отворена двојна употреба, двојните с

Дизајниран за употреба во модел железнички или дијарами Хо скала (1 : 87) Точна скала 1216 Не е играчка; намен

Влез : само 110 V AC, не AC до DC Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална Заштита на излез на �

Издржлив материјал и лесен за чистење Осигурете се дека употребата подолго време сè уште има добар ефек

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : Абс Предсобраниот модел, подготвен з

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 854201 Тип на конвертор : Архитектура за општа намена :

HPT синџир за ланец за 14 M90 појаси Се состои од 56 заб Тоа е терен од 14мм, широк 90мм HPT синџир за ланец за 14 M90 п

NBK Јапонија PAF8HPSUPER тешки оптоварувања Минијатурни топка со топка со вибрации отпорен на третман на трет�

Универзално вклопување за блок против лизгање погоден за приколки за автомобили, камиони или други гум�

За компресорот за воздух со 1 / 8 '' BSP само вклопување Нашите адаптери имаат само 1 / 8 '' BSP женски фитинг за к

【Големина】 M10x125mm , Дијаметар на низата : M1019mm / 0,75 "; Мерен систем : Метрика; Теч на конец : 1,5мм ; Дебелина

[Зголемете ја безбедноста за 40%] : Ремени за замав со 3 метри се изработени од најлон отпорен на абење од к�

Преносен печатач A4 : Мал и лесен, лесен за носење, печатење во секое време, каде било Резолуција 300 DPI, напр

Прецизниот дизајн обезбедува лесно отворање и затворање на фирмата Висина на пакетот : 4,826 см Должина на

3мм дифузен рамен со рамен широк агол розов LED широк агол (бродови од нас) Големина : 3мм рамен врвот се ши�

девојки долна облека Увезено msaikric ?????? ??????????? ❤ултра секси ниско сеча со тенки ленти, популарна форма на

кадифен Направени во САД или увезени Големина шише со топла вода 10 "долги, 4" широки, 1 L капацитет Материј

Scroll