Свеж
Случајот со молив со молив со топол фокус, кутија со моливи со 2 оддели за девојчиња. Уникатен канцелариски материјал сет со калкулатор за пукање и острилка за молив

Случајот со молив со молив со топол фокус, кутија со моливи со 2 оддели за девојчиња. Уникатен канцелариски

Достапност: Достапно.
DEN 1008.00

Автоматски копчиња - 4 копчиња испуштаат целосно функционален калкулатор, острилка за моливи, фиока за легло за хартиен клип и држач за 5 моливи Многу изненадување и забава. Единствени карактеристики - Магнетско работење на капакот за лесен пристап до сите канцелариски материјали. Тешкото покритие обезбедува добра заштита за вашиот омилен канцелариски материјал. Трендовски и привлечен розов каросерија мултифункционална кутија за моливи. Големина - над целата димензија : 10.25 "x 3,75" x 1,4 "l Внатрешна димензија на горниот дел : 7,5" x 2,25 "x 0,5" L Внатрешна димензија на долниот дел : 8 "x 3" x 0,5 ". Дизајн - Ласерско печатење Катиорн, Панда, виножита, starsвезди и скапоцени камења. Сите девојки сакаат мачка затоа што претставуваат соништа, сила и loveубов. Пакување за подароци - Доаѓа со пакување со школка. Тоа е најдобар подарок за деца за нивниот роденден или назад во училишните материјали. Автоматски копчиња - 4 копчиња испуштаат целосно функционален калкулатор, острилка за моливи, фиока за легло за хартиен клип и држач за 5 моливи. Многу изненадување и забава. Единствени карактеристики - Магнетско работење на капакот за лесен пристап до сите канцелариски материјали. Тешкото покритие обезбедува добра заштита за вашиот омилен канцелариски материјал. Трендовски и привлечен розов каросерија мултифункционална кутија за моливи. Големина - над целата димензија : 10.25 "x 3,75" x 1,4 "l Внатрешна димензија на горниот дел : 7,5" x 2,25 "x 0,5" L Внатрешна димензија на долниот дел : 8 "x 3" x 0,5 ". Дизајн - Ласерско печатење Катиорн, Панда, виножита, starsвезди и скапоцени камења. Сите девојки сакаат мачка затоа што претставуваат соништа, сила и loveубов. Пакување за подароци - Доаѓа со пакување со школка. Тоа е најдобар подарок за деца за нивниот роденден или назад во училишните материјали. Овој случај со мултифункционален молив доаѓа со повеќе прегради, што ги одржува вашите моливи и канцелариски материјал уредно организирани. Ова е мора да има додаток на учениците, неопходност за училишниот живот. (Забелешка : Не се вклучени моливи во боја, пенкала и хартиени клипови).

За производот

Купувачите избираат и

Увезени Затворање на патент Материјал : 88% полиестер / 12% спандекс Затворање на четвртзип Кога температу�

Најмоќна технологија за проток на воздух во рачни / преносни вентилатори Компактен, лесен и корисен за в

●Забелешка вашиот нов појас ќе биде помал по големина бидејќи вашиот стар е испружен ●Заменете Го Број

Мазна и избалансирана, одлична риболовна линија за буџетскиот рибар без разлика дали се почетници или �

Најдобар подарок за деца, студенти, колеги, пријатели, итн Производот е прецизно направен и ракописот со

€+АВТОМАТСКО ЕДНО ДОПРЕТЕ ЗА ДА НАПРАВИТЕ РЕЗЕРВНА КОПИЈА НА ФОТОГРАФИЈАТА или VEDIOСекој пат кога ќе го �

Мерења 22 "широк x 19" долг Имајте ги вашите весници, книги и списанија со стил од ваша страна! Направено од

44% полиестер, 34% полиуртетан, 12% пом, 10% најлон Го подобрува држењето на држењето на рамената во соодветно

Производ 1 : Двојна Ѕидна Изолација : ги Одржува пијалоците на идеални температури со часови Производ 1 : �

Внесете области со тешко достапни области , благодарение на тенката ротирачка глава и 360 ° ротирачки че

【Брзо лекување и одлична флуидност】 Елеоу Брзата смола има низок вискозитет и одлична флуидност Може �

Класични парови за занаетчиство со восочно пенкало】 Нема потреба да купувате бисери и rhinestones одделно, в

Зголемена видливост : Природното бело LED обезбедува точна видливост на бојата, долг животен век и остану

Добри материјали : фитингот PC4 M6 е направен од месинг, додека фитингот C4‑10 е направен од не'рѓосувачки ч�

[Fit Car Model] : 2014 / 2015 / 2016 / 2017 / 2018 / 2019 / 2020 / 2021 BRZ Legacy Outback Crosstrek Impreza WRX STI Forester, итн Инсталирано, ве молиме погледн

Направено со премиум мек TPU, Upmarket обичај и импресиониран дизајн и целосен покритие 360 степени совршени з�

【Дизајн со безбедност во умот】 Целото сечило на вентилаторот е изработено од цврст материјал Што е нас

Повлечете го затворањето Teeamore Custom Youth Hoodie се забавни, добро изработени и многу удобен пуловер што се при�

Изработен од висококвалитетен материјал од ткаенина од оксфорд, водоотпорен и издржлив, долг работен в�

За Работниците : Нудејќи поголема погодност за електричар и столар во инсталација и одржување, едностав

Материјал : Решетката за списанија се состои од метална заграда и слој за складирање на кожа Детали : Нап

Моќен Моторсо тежок и издржлив спирален нож, брзо острење 510 секунди и автоматско запирање на работа во �

Спецификација на производот】 : Аквамарин природни груби камења, тежината е приближно 1 lb Usually they in the forms

Надворешен дијаметар : 4 инчи Должина на ногата на секоја страна( прав дел) : 6 инчи 120 Степен Наведнуваат...

Големината работи мала, препорачајте 1 ~ 2 големина нагоре ?? ✈✈ 【Испорака】 Стандард : 714 дена...

Д р Реквег Германија Сарсапарила службена должност CM CH (11 ml) Користете под надзор на медицински советник

Вентили / Топчести Вентили Вентили / Топчести Вентили Вентили / Топчести Вентили : DN65, (21 / 2", BSP)Средна Т

ДЕСКТОП КОРПА за ОТПАДОЦИ : Десктоп ѓубрето може да биде одлично за рециклирање и отстранување на ѓубре�

Име на производот : Мијалник За Заклучување На Пролетта; Содржина На Пакетот : 200 (+ / 2%)Компјутери x Мијалн�

Боја : Бр96 Темна Морнарица Големина : (Ширина) Прибл 0,1 инчи (2,5 мм), (Должина) 164,0 стапки (50 м) (1 ролна)...

Scroll