Свеж
Mitutoyo 950-315 Електронски/дигитален протактор

Mitutoyo 950-315 Електронски/дигитален протактор

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Тип на производ : Протактори Бренд : Mitutoyo. Количина на пакет : секоја. Тип на производ : Протактори. Бренд : Mitutoyo. Количина на пакет : секоја. Дигиталниот протоктор ги мери аглите во целиот опсег 360 °>. Резолуцијата е 0,1 ° ≫; Точноста е ± 0,1 ° ≫ на ниво и водовод. Нулта поставување и држете. Работи на една батерија од 9 V (вклучена).

За производот

Купувачите избираат и

[Поддржана лента за напојување со кабел 15 стапки и рамен приклучок] : USB на кабелот за продолжување од 15ft �

Пополнувања на клипот : клипот може да се користи и дизајниран со мазно што не ги гребе прстите Диспензе�

Апликација : Применливо за повеќето модели, ве молиме потврдете го вашиот модел пред да нарачате Аплика�

Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Тркалца За Тркала За Прилагодување на Нив�

Дијаметар на сечење : 2 5 / 8 " Севкупна должина : 19 1 / 2" 5 Морс Тапер Шанк Дијаметар на сечење : 2 5 / 8 "...

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика Нето Тежина : 11г; Содржина На Пакетот : 50(+ / 2%)компјутери

Категорија : печка за печење пица, тип на палуба, димензии на гас (LWH, WT) : 42 x 60 x x инчи, 1020 фунти Категорија :

Масовно пакување HP 5 XC13 Интелигентен модуларен PDU ext Bar 629787001 30 дена гаранција Масовно пакување HP 5 XC13 Инте�

Тип на производ : Лежишта и грмушки Количина на пакет : 1 Тежина на пакет : 1,0 фунти Земја на потекло : Кина �

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено 715 дена испорака Рачно Миење Ладно, Не Избелувајте, Закачете С�

100% Пу бели женски слајдови сандали со големина 7 розови сандали за жени со големина 12 се лизгаат на санда

Фокус и приватност Студијата Карели помагаат да ги задржат очите на учениците на сопствената работа За

Зачуваните розови цвеќиња со loveубовно срце ѓердан ја отелотворуваат вечна loveубов, убавина, лојалност, б

Комплетен сет од 28 парчиња : Никогаш повеќе нема да ви треба друг сечило на сечилото! Бидете подготвени з

Погодно за повеќето мобилни телефони на пазарот Постојат различни бои за да изберете за да ги задоволит

Прибор за јадење е доволно лесен за преносливо носење, кое може да се чува во футрола и да се носи надвор

Ергономски дизајн : Севкупниот дизајн на пинцети е течно, удобен за разбирање, лесна и заштеда на труд, м�

пластика Кошница за складирање на постелнина : Многу погодна за виси на влезната врата, задната врата, в�

[Големина] 23мм надворешен дијаметар, внатрешен дијаметар од 18,2 мм, дијаметар на пресек од 2,4 мм [Цврстина

Стапка на податоци (максимум) : 10,5 GB / s Растојание (макс) : 300м Тип на влакна : MMF Бранова должина : 850nm Дигита�

Производител Број На Модел : DSHAQFPCCL201N116 Компатибилни модели : AQUOS ТЕЛЕФОН f SH13c / docomo Производител Број На М�

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за с

Боја : 5 Број на модел : Приклучок за гума за тест цевки Е прилагодено : да Употреба : Дома DIY Број на модел :

1 Име на ставка : Мајкрософт Површина 3 Таблета 13В 5 Состојба : Сосема нов и квалитетен Брзо полнење : може �

【2во1 USB C адаптер : : USB C до VGA HDMI адаптерот овозможува истовремено излез на монитор, ТВ или проектор опр�

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена Затворање на кука и јамка Материјали за миење Карактерист�

Пристигнаа новите, стилски и функционални LED водоотпорни стринг светла за внатрешен двор! Престанете да

синтетички материјал КОШНИЦИ ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ КОШНИЦА ЗА ОРГАНИЗАТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ БАЊА : Совршени реше

Алатка за учење математика : Овој шарен математички приказ е одлична алатка за учење за настава или заја

Рамниот магнетски календар за Wallид : Уникатен дизајн на календарска табла за суво бришење ви помага да г

Ние ќе дадеме се од себе за да обезбедиме најдобро искуство за купување Внатрешно родење : 8 / 10 / 12мм Шири�

Порцелан Коноха Јапонски Чајник.Бојата на база Е Бела.Кога сакате Друг Јапонски Чајник,пребарувате watou.

√multipurpose Нашите растојанија се погодни за 3Д печатачи, ТВ wallидни монтирања, штипки, роботи, беспилотни л�

Внатрешен магнетски звучник од 45мм, S5 мал челичен звучник усвојува внатрешен магнетски звучник од 45мм з

Големина20, 5х5х8, 5см / 8, 1х2х3, 3ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од стп кожа Со вис

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Целосен екран на допир од 3 инчи Одлична карактеристика против тресење Откривањето на насмевката ќе се �

КОРЕЈСКИ ПОДАРОЦИ Карактеристики на ретро изглед дизајн, што го прави уникатен и креативен КОМПЛЕТ ЧАЈ

Scroll