Свеж
Држачи За Свеќи Со Мирис На јосу Држачи За Божиќни Свеќи, Комплети За Божиќни Светилки &засилувач; Комплети Држач За Свеќи Во Форма На Новогодишна Елка Метална Мири?

Држачи За Свеќи Со Мирис На јосу Држачи За Божиќни Свеќи, Комплети За Божиќни Светилки &засилувач; Комплети Држач

Достапност: Достапно.
DEN 1.67

Држач За божиќни Светилки Метален Материјал : Декоративниот држач за свеќи е изработен од одличен метален материјал, безбеден и еколошки, цврст и цврст, не е лесен за деформација, стабилен и издржлив Ова е одлична конфигурација за забави и вечери со свеќи. Миризлива Божиќна Светлина-извонредна изработка : внимание на деталите, цврста основа и нежно катче. Внимателни подароци за најблиските, пријателите, роднините итн. Погоден за Денот на Вљубените, годишнината од љубовта, годишнината од венчавката, роденденот, Ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, свадбата, затоплувањето на куќата и други прекрасни работи. Миризлив Држач За Свеќи-Исклучителен Изглед : држач за Свеќи Во Форма На Новогодишна елка, декорација во форма на ѕвезда на врвот, нежна и сјајна, целокупната изгледа извонредно и убаво, го привлекува вниманието на луѓето. Дизајн на тркалезна основа, стабилен и нема да падне. Кога ќе се осветли, ќе создаде уникатна светлина што стои. Божиќен држач за свеќи-Повеќекратна употреба : лесна и мала, лесна за чување и носење. Божиќниот држач за свеќи може да се користи во дневната соба, канцеларијата, работната соба, спалната соба, студиото за јога, просторијата за медитација итн., додавајќи посебен талент на вашата обична трпезариска маса, ќе стане убава и елегантна за неколку секунди. Божиќен Држач За Мириси-Широк Спектар На Апликации : Декоративен држач за свеќи може да се користи за свеќа, светло, конуси за темјан, миризлива свеќа итн., погоден за миризливи аматери на свеќи. Доаѓа со уникатен дизајн, држачи За Свеќи Во Божиќен стил во Форма На Новогодишна елка. Широк спектар на апликации : декоративен свеќник може да се користи за свеќа, запалка, конуси за темјан, миризлива свеќа итн., погоден за миризливи аматери на свеќи. Исклучителен изглед : држач за Свеќи Во Форма На Новогодишна елка, декорација во форма на ѕвезда на врвот, нежна и сјајна, изгледа извонредно и убаво во целина, го привлекува вниманието на луѓето. Врвна Изработка : Внимание на деталите, стабилна основа и добро дизајниран агол. Внимателни подароци за најблиските, пријателите, роднините итн на Божиќ итн. Широко Применливо : Лесен и мал, лесен за чување и носење, држач За Божиќни свеќи може да се користи во дневна соба, канцеларија, работна соба, спална соба, студио за јога, соба за медитација итн.

За производот

Item Type:
Christmas Tree Shaped Candle Holder Material

Купувачите избираат и

Пак од 40 салфетки за хартија за Денот на благодарноста и Денот на благодарноста на Денот на благодарнос�

【Совршена компатибилност】 : Адаптерот за полнење е специјално дизајниран за 1 ви генерација на Apple Pencil �

Тип На Производ : Снабдување Со Храна Димензии на Пакетот на артиклите : 12.Тежина На Пакетот На Артиклите

? [Висок квалитет] Кожениот плик Nero не се однесува само на изгледот Исто така, тоа е висококвалитетен слу�

【Премиум материјал】Нашата божиќна гнома за декорација е изработена од висококвалитетна неткаена тка�

Ова е винил, умирачки исечен одлука начин подобро од налепница за браник Користениот материјал е напра�

Стандардниот приклучок и напон, без адаптер потребен, безбеден и балансирана дистрибуција на температу

Висококвалитетен Материјал : блокот за дистрибуција на воздух е изработен од премиум алуминиумска легу

Алатка за квалитет, челик, пролетен дејство, тип на алатка за нож 520 мм Може да се стегне во стандардниот �

Ултра тенката и компактна големина совршено одговара на вашата дланка и е лесна за носење Усвојува диза

Лесен за чување : обезбеден е капак за складирање за лесно носење и складирање, што ќе донесе поголема по

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : водоводната линија машките бодликави фитинзи се внимателно произведени под строги упа

18 бои Променливи жици на светла : Нашите жици светла за спална соба имаат 18 различни бои, со повеќе опции

Станете креативни : Со нашите акрилни рамки можете да станете досадно и авионирано место во вашиот дом в

【500 решетки, но исто така и за метал, отстранување на 'рѓа, работа од дрво, пластика, кожа, гума и стакло 【5

Компактен, лесен дизајн за лесно ракување Обезбедува максимален вртежен момент до 920 инчи (105 Нм) Променл

Прилагодени и персонализирани нарачки : Може да побарате прилагодена промена на кој било од нашите прои

5 компјутери 508мм Број на ред : 1 игла : 5 ПРЕДМЕТНИК ЗА ПРЕДУПРЕДУВАЕ ТЕРМИНАЛ П = 5.08мм Крај на таблата / отв

Детален комплет за модели Е потребно собрание : точно Количина на пакет на артикли : 1 Детален комплет за

100% полиестер Структура на торбата за складирање на шетачи : торбата за складирање има 2 држачи за чаши, џ�

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Центрифугална пумпа, 3 КС пумпи, напон пумпи 120 / 208 до 240 VAC, 1 фаза пумпи, материјал за куќиште Центрифуга�

Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100240 V 50 / 60 HZ Компа�

Материјалот со високи спецификации на атрибути е прецизен прецизен преку повеќе процеси, со голема јач�

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

Сетот вклучува Една Мека Четка за заби И една книга Безбеден, Нетоксичен, без БПА, без Фтлалат Фда регист

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Запечатете тесен компактен сад за складирање храна што може да се реди За складирање сува храна Одликув

Овој прекинувач за вклучување исклучителна изработка, доколку има проблеми со квалитетот во рок од 2 го�

Мултифункционален поделен ориз барел, Пластичен материјал, може да собере 5 кг жито Складирање со супер

Удобен чистач со големина на џеб 12 средства за чистење и датотека Референтна табела за референца со гол�

8 парчиња тродимензионално плетење можат брзо да го затворат јазот и да ја зголемат брзината на калемењ�

Материјал со голема и висока дефиниција : платно на животната средина и тркалезни дијаманти Алатки и це�

Кожна уметност за нокти Заштитете го вашиот дел од суетата од шминка и лак за нокти Исто така, може да ја

®Компатибилност : Дизајниран исклучиво за Целосно ново Издание На Потпис На Хартија За Поттикнување И П

Материјал : Цврст карбид (челик од волфрам) Материјал за сечење : Алуминиумска легура, легура на бакар, ал

Снабдувањето со тематски партии на Велигден Бани вклучува хартиена плоча и салфетки за 8 гости (8) 9 инчни

Нелизгачки перниче Пожари до 11 / 4 внатре 18 Га Механизам отпорен на џем Млазницата овозможува правилно п�

●БЕЗБЕДНОСТ ОД ПОЖАР за ваша погодност ние го нудиме истиот материјал како и нашите огноотпорни кеси з�

Големина на лажица : 6,8 (должина) x15 (ширина) инчи, тежина : 36g Висока врежана лажица : изработена од високо�

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

Направени во САД или увезени Затворање на патент ANSI / ISEA 1072015, Класа 1 Тип О : Висок VIS флуоресцентен рефлек

За Моделите Форд Ф150 од 20092014 Година ( ОВИЕ ПРЕДВОДЕНИ ФАРОВИ НА ПРОЕКТОРОТ ЌЕ Ги Заменат Само Фабричките

Scroll