Свеж
Oemtools 37119 Сет За Инсталирање На Лежишта и Трки, Комплет За Двигатели На Заптивки, Инсталатор На Трки За Лежишта, Алатка За Инсталирање На Лежишта, Инсталатор На Запти?

Oemtools 37119 Сет За Инсталирање На Лежишта и Трки, Комплет За Двигатели На Заптивки, Инсталатор На Трки За Лежишта,

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

ПОМОШ ПРИ ПОПРАВКИ : оваа трка на лежишта и заптивка на возачот помагаат при поправки на лежиштата на тркалата и поправки на роторот; Отстранете Ги И инсталирајте трки со лежишта од сите големини со сет на драјвери за лежишта; комплетот за удирање на трката со Лежишта помага да се поправи системот за суспензија СПРЕЧЕТЕ ОШТЕТУВАЊЕ : комплетот за инсталирање на заптивки спречува оштетување на куќиштето на трката и оската; Не мора да користите електричен алат за да го користите овој двигател на лежиштето и заптивката. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : на возачот на тешки заптивки му требаат минути за да ја користи и заштедува енергија; сетот За тркачки лежишта и заптивки за возачи доаѓа со лесни упатства; Дискови и рачки со лежиште за алат и сет за инсталирање на трки може да се организираат во цврста кутија за носење. ПРИЛАГОДЛИВО ВКЛОПУВАЊЕ : алатката за инсталација на Лежиштето доаѓа со 9 дискови за возачот за да одговара на повеќето стандардни лежишта на тркалата; дисковите За Возачот со комплет се : 1,565 инчи, 1,750 инчи, 1,965 инчи, 2,325 инчи, 2,470 инчи, 2,555 инчи, 2,830 инчи, 2,995 инчи и 3,180 инчи. РАЗНОВРСНА АЛАТКА : Превртете ги дисковите во туркачот на лежиштето и користете за инсталирање заптивки; комплетот за инсталирање лежишта и трки е повеќеслоен; Ве спасува од купување друга алатка.

За производот

Купувачите избираат и

Доаѓа во блистер пакет Не доаѓа со прикажаниот автомобил Оваа фигурина е висока приближно 2,75 инчи...

ДЕСКТОП КОМПЈУТЕРСКИ ЗВУЧНИК користи жична контрола, само ротирајте го копчето за ротација за да ја при

Роуз Канцеларија Снабдување компатибилен Тонер обезбедува врвен квалитет без премиум цена НА ОЕМ / вис

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

Овие дигитални индикатори имаат рамен грб што не може да се отстрани и не може да се разменува за друг Ов

Памук + Полиестер Затворање на клипот Новороденче бебе момчиња господин бебе момчиња деца пелена покри�

Снабдување со електрична енергија : AC912 V 3 W 50 Hz / 60 Hz (мора да се користи напојување со напојување со струј�

Технологијата ЗА ФРЕКВЕНТЕН СКОК обезбедува повеќе хомогена ултразвучна активност низ резервоарот, на

КАНЦЕЛАРИСКА КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ Има Носивост, Не Е Лесно Да Се Деформира, Удобен и За Употреба Штрк Украс

Доволна Количина : вкупно ќе добиете 200 парчиња неправилни налепници за подароци Премиум количина за да

Класирајте ги вашите коктели и алкохолни пијалоци со нашиот тркалезен послужавник за коцки мраз Убава,

Компактен Флеш Мемориска Картичка 1gb *2 Пакет Индустриски ОДДЕЛЕНИЕ CF картичка Канон ЕОС Бунтовник Диги�

Превртен Металуршки Металографски Микроскоп ЦЕЛИ НА ДОЛГИ РАБОТНИ РАСТОЈАНИЈА Идеален За испитување Н

Категорија 5е лепенка кабел Совршен за употреба во 10 / 100 БазаТ мрежи Сина кабелска јакна Овој белкин Rj45 �

1 / 4 " Дијаметар Дупчиња Хексадецимален Мијалник Главата Ѕидарски Завртки Исечете ги сопствените теми /

Абс материјал, вграден негативен филм за вселенски алуминиумски материјал, лиење занаети, силен и издрж

Прилагодливи Пониски Куки : за разлика од другите закачалки за даски за пеглање, долните куки на оваа по�

Име на производ ( издржлив во употреба) : Пила За Дупки;Се Користи За : (најнова технологија) Дупчење Легур

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи...

Империјална Поправка Терапијата Со Раце е дизајнирана да понуди високо природно решение за заштита на �

6 Долготрајни Led Диоди : Протерајте Ја Темнината w / Комбинирани Вкупно 60 Лумени Флексибилни Опции За Напо

Масовно флекс решетката За виси флексибилни линии 15 инчи х 16 инчи х 4 инчи Опис На производот Снабдување�

Микрофибер кожа Послужавникот за накит е изработен од микрофибер кожа и 300дпвц, цврст и издржлив...

Карпестиот Аквариумски Декор прави одличен додаток на големиот резервоар, Изработен од материјал од см

●Димензија+ дијаметар На Битот : 0,7 мм / 0,03инчен; дијаметар На Стеблото : 0,7 мм / 0,03инчен; должина на рабо

100% Полиестер Најлон поставата Затворање на патент Машинско Перење Преден џеб со патент Внатрешен орган

Погоден за многу места, како што се домашен балкон и ресторан, патека, кафуле Исклучителна и убава домаш�

Држачот за алатки ЦПУ е врската помеѓу машинските алати и алатите Сосема нов, висок квалитет, висока пре

Со Чипсет Од Класа 10 и брзи брзини на пренос на податоци до 80 MB / s* додека се среќавате UHSI / UHS1 (ултра Голе�

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�

Scroll